Víkendové výsledky

Fotbalová neděle v Kobeřicích byla ze dvou třetin úspěšná, dopolední zaváhání "A" mužstva napravilo jednoznačnou výhrou Béčko, na které navázali také starší žáci.

"B" mužstvo čekalo hned druhé derby po sobě, když přes kopec dojeli fotbalisté z Lovčiček. Naši hráči šli v 15. minutě do vedení, když se proti svému bývalému klubu prosadil Mara Černý. Šance byly na obou stranách, více si jich ovšem vytvořili hosté, ty však vždy zastavila opora v naší brance v podobě Pavla Hloužka a do poločasu tak už žádný gól nepadl. Ve druhé půli jsme si ovšem více šancí vytvořili my a po jedné z nich se trefil Tomáš Kadlec. Tento výsledek si už naši hráči pohlídali a v závěru přidali ještě pojistky Mira Kočovský a Roman Večeřa. Pro Béčko se jednalo o první výhru po dlouhých 8 měsících.

"B" mužstvo

Kobeřice - Lovčičky 4:0 (1:0)

Branky: 15' Černý, 64' Kadlec, 80' Kočovský, 88' Večeřa

Sestava: Hloužek - Kreutzer, Svoboda Jakub, Fries, Kundera - Černý, Redl, Matyáš, Jochman - Kadlec, Slabotinský