Aktuality

Jarní část - 20. kolo

01.05.2023
no photo

V neděli dopoledne odehrálo Áčko již druhý domácí zápas v týdnu. Ten může hodnotit pozitivně, protože po remíze se Švábenicemi přehrálo Letonice 3:1.

První poločas našim nevyšel úplně podle představ a až na ojedinělou šanci Honzy Smetany v ní z naší strany moc krásy nebylo.

Do toho druhé jsme ovšem vstoupili o poznání lépe, a když hned po dvou minutách našel Lukáš Rozbořil z přímého volného kopu hlavu Honzy Smetany, šli jsme do vedení 1:0. Poté se do šancí začali dostávat i hosté a po velkém tlaku se dočkali odměny v podobě pokutového kopu. S tím se ovšem nechtěl smířit náš brankář Jirka Doležel, který vystihnul směr a penaltu zlikvidoval. Tento momnt se dá považovat za klíčový, jelikož pár minut na to využil chyby hostujícího brankáře Filip Svoboda a v 75. minutě pohotově zvýšil na 2:0. To dodalo našim potřebný klid a poté co v 83. minutě zvýšil na 3:0 opět Honza Smetana bylo jasné, že všechny 3 body zůstanou v Kobeřicích. Hosté pak už jen snížili 3 minuty před koncem na konečných 3:1.

Výsledek 3:1 (0:0)

Branky: 47' a 83' Jan Smetana, 75' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Michal Urban, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Miroslav Kočovský - Martin Hobza, Lukáš Cének, Pavel Kalouda, Matěj Matyáš - Jan Smetana, Filip Svoboda

Na střídání: Roman Jiráček, Lukáš Jochman, Milan Březina

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz