Aktuality

Jarní část - 18. kolo - dohrávka

27.04.2023
no photo

Ve středu sehrálo naše Áčko dohrávku 18. kola, které bylo z důvodu nezpůsobilého terénu odloženo.

V hodně okleštěné sestavě a s několika posilami z Béčka uhrálo "A" mužstvo slušný výsledek, když remizovalo s týmem ze Švábenic 2:2.

Marodka našeho týmu je opravdu značná, a tak došlo v sestavě k několika změnám. Od začátku bylo vidět, že si naši nechtějí nijak komplikovat život složitou rozehrávkou, a tak se většina míčů létala na naše vysoké a důrazné útočníky. Oba týmy si v první půli vytvořili jednu až dvě šance, všechny však zůstaly nevyužité a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá půlka začala pro náš tým hodně nešťastně, když se hned v úvodu prosadili hosté po nedůrazu naší obrany. Zanedlouho však dokázal srovat Tomáš Kadlec a v 54. minutě tak bylo srovnáno. Hrál se vyrovnaný zápas, ani jeden z týmů neměl větší převahu, ovšem po chybné rozehrávce se v 70. minutě znovu prosadili krásnou ranou zpoza vápna hosté. Když už se zdálo, že si hosté odvezou všechny body, udeřil po rohovém kopu znovu Tomáš Kadlec a v samém závěru srovnal na 2:2 a vybojoval tak cenný bod.

Výsledek 2:2 (0:0)

Branky: 54' a 89' Tomáš Kadlec

Sestava:

Jiří Doležel - Robin Ondráček, Jan Mlateček, Jakub Svoboda, Miroslav Kočovský - Lukáš Cének, Filip Svoboda, Jakub Redl, Roman Jiráček - Jan Smetana, Tomáš Kadlec

Na střídání: Matěj Matyáš, Lukáš Kreutzer

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz