Aktuality

Víkendové výsledky

25.04.2023
no photo

O víkendu se bohužel nedařilo ani dalším našim týmům. Prohry z venkovních hřišť si odvezly všechny naše týmy, a tak koberskou čest zachraňovali kluci z mladší přípravky, kteří přehráli tým z Heršpic.

Béčko se představilo na hřišti Vážan, kteří bojují o postup do okresního přeboru, ovšem od začátku zápasu nebylo vůbec znát, že by se utkaly týmy z opačných pater tabulky. Šance byly na obou stranách, avšak ani jeden z týmů ty své nedokázal proměnit, byť jsme na obou stranách mohli vidět i šance stoprocentní. Tu první tak domácí využili po chybě v naší obraně a po půli vedli 1:0. Ve druhé půli už naši bohužel nebyli tak aktivní a domácí se tak dostávali více do šancí. Tomu nepomohl ani fakt, že se hned v úvodu zranil náš brankář Libor Bartalos a své brankářské umění tak musel předvést Kuba Slabotinský. A ikdyž dvakrát inkasoval, nevedl si vůbec zle. Domácí se prosadili ještě z penalty a po rohovém kopu a zvítězili 3:0.

"B" mužstvo

Vážany n. L. - Kobeřice 3:0 (1:0)

Sestava: Bartalos L. - Kreutzer, Mlateček, Kočovský, Kundera - Žilka, Redl, Matyáš, Jochman - Kadlec, Slabotinský

Na střídání: Absolon, Svoboda, Pospíšil

Starší žáci

Slavkov-Heršpice "B" - Kobeřice 4:2 (2:1)

Branky: Dobrovolný, Ondráček

Sestava: Majdiak - Fischer, Charvát, Matula, Dobrovolný, Karlíček, Capita, Wright, Bukáčková, Buřík, Buříková, Jedlička, Kleka, Marek, Ondráček, Poulíček, Tihelka, Antonín, Semrád

Mladší žáci

Vyškov "C" - Kobeřice 4:3 (1:0)

Branky: Dobrovolný 2x, Bukáčková

Sestava: Buříková - Bukáček, Bukáčková, Flaks, Jedlička, Kargera, Kleka J., Kleka T., Mrázek, Bartalos, Dobrovolný

Mladší Přípravka

Kobeřice - Heršpice "B" 9:7 (4:2)

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2023 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz