Aktuality

Jarní část - 17. kolo

11.04.2023
no photo

První jarní porážku si pro naše "A" mužstvo připravil tým z Pustiměře. Ve vyrovnaném zápase naši nestačili na svého soupeře a odvezli si pořážku 1:0.

Úvod utkání patřil převážně domácímu týmu, když se několikrát dokázal dostat do slibných příležitostí. Hrozil hlavně po rohových kopech, ketré se nám nedařilo bránit, a tak musel své spoluhráče zachraňovat záskok v brance v podobě navrátilce Pavla Hloužka. Právě díky němu se tak skóre neměnilo a zahrozit mohli i koberští fotbalisti. Do šancí se postupně dostali Filip Svoboda a Matěj Matyáš, ani jeden z nich se však nedokázal prosadit, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl na šance o něco chudší, oba týmy si však nějaké vypracovali, ovšem bez výsledku. Už se mohlo zdát, že se zápas dohraje bez branek, v 71. minutě ale udělala hostující obrana chybu, kterou využil Ondřej Nohel a postaral se tak o jedinou branku v zápase. Na srovnání už našim fotbalistům nezbyly síly, když se navíc zranili Martin Hobza s Ondrou Norisem, všechny body zůstaly v Pustiměři.

Výsledek 0:1 (0:0)

Sestava

Pavel Hloužek - Martin Hobza, Lukáš Rozbořil, Martin Polášek, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Roman Jiráček - Filip Svoboda, Ondřej Noris

Na střídání: Robin Ondráček, Pavel Kalouda

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz