Aktuality

Jarní část - 15. kolo

27.03.2023
no photo

Naše "A" mužstvo odehrálo v neděli 26.3.2023 náročné utkání na umělé trávě v Morkovicích, kde se utkalo s týmem z Brankovic. V náročném zápase, v němž chybělo několik stabilních členů základní sestavy, si se soupeřem poradilo výsledkem 2:1, kdy ve druhé půli museli odvracet nepříznivý stav 0:1. 

Po nerozhodné první půli, která se víceméně obešla bez vyložených šancí, šli hosté v 59. minutě do vedení po nedorozumnění v naší obraně. To naše hráče naštěstí nezlomilo, a tak zavelil v 70. minutě k obratu Onřej Noris, kdy se prosadil po přihrávce od Lukáše Cénka. Vítězný gól vstřelil v 83. minutě Filip Svoboda a opět u toho nechyběl Lukáš Cének, jenž se na brance podepsal krásnou individuální akcí. Do konce zápasu si oba týmy vytvořili ještě po jedné brankové příležitosti, avšak nikdo už se prosadit nedokázal a naši hráči tak vezou z Morkovic cenné 3 body a přiblížili se k čelu tabulky, když lídr soutěže z Křenovic nezvládl utkání v Rousínově a s tamním béčkem prohrál 3:2.

Výsledek 2:1 (0:0)

Branky: 70' Ondřej Noris, 83' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Lukáš Cének, Jakub Svoboda, Jan Mlateček, Martin Polášek, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Lukáš Rozbořil - Ondřej Noris

Na střídání: Filip Svoboda, Lukáš Kreutzer, Michal Urban, Pavel Kalouda

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz