Starší Žáci B - Okresní přebor

Poslední zápas

Slavkov u Brna "B"

2:5

TJ Sokol Kobeřice

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Hráči        
Pavel Hloužek   Matyáš Buřík   Jaroslav Matyáš   Matěj Sadecký
David Bukáček   Jakub Flaks   Adam Navrátil   Ondřej Struha
    Pavel Jakubec   Dominik Navrátil   Václav Struha
    Josef Petr Jedlička   Jakub Navrátil   Václav Svoboda
    Vojtěch Jedlička   Jan Novák   David Šebeček
    Radim Kargera   Patrik Pleva    
    Tomáš Kleka   Lukáš Poulíček    
    Štěpán Marek   Tadeáš Půček    

 

Družstva žáků jsou v partnerském vztahu s TJ Šaratice a TJ Otnice.

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 Tělocvičná jednota Sokol Bohdalice 16 15 0 1 150:17 45
2 FKD "A" 16 15 0 1 144:12 45
3 Tělovýchovná jednota Slovan Ivanovice na Hané 16 11 0 5 100:49 33
4 TJ SOKOL KOBEŘICE - ŠARATICE "B" 16 8 0 8 63:79 24
5 SK Slavkov u Brna "B" 16 8 0 8 51:66 24
6 FKD "B" 16 5 0 11 32:80 15
7 Tělovýchovná jednota Spartak Slavíkovice 16 4 0 12 41:140 12
8 TJ Sokol Moravské Málkovice 16 3 1 12 29:77 10
9 TJ Sokol Brankovice 16 2 1 12 27:116 7
nadpis

Odehrané zápasy

25.5. | 15:00 Slavkov u Brna "B" - TJ Sokol Kobeřice 2 - 5
18.5. | 10:00 TJ Sokol Kobeřice - Bohdalice 1 - 12
12.5. | 14:00 Ivanovice na Hané - TJ Sokol Kobeřice 8 - 2
4.5. | 13:15 FKD - TJ Sokol Kobeřice 12 - 1
27.4. | 15:00 TJ Sokol Kobeřice - FKD "B" 5 - 2
20.4. | 12:45 Brankovice - Nesovice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 8
14.4. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavíkovice 3 - 6
7.4. | 10:00 Moravské Málkovice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
28.10. | 10:00 FKD "B" - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
22.10. | 10:45 TJ Sokol Kobeřice - Moravské Málkovice 6 - 0
8.10. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna "B" 5 - 6
30.9. | 15:00 Bohdalice - TJ Sokol Kobeřice 14 - 0
24.9. | 10:45 TJ Sokol Kobeřice - Ivanovice na Hané 1 - 4
17.9. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - FKD 3 - 7
13.9. | 17:00 Slavíkovice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 5
2.9. | 10:45 TJ Sokol Kobeřice - Brankovice-Nesovice 10 - 0

Aktuality

nadpis

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Hoštice-Heroltice 4:2 (4:0) Branky: 12' a 42' Jan Setana, 18' Matěj Mytyáš, 33' Filip Svoboda Sestava

Pozvánka na víkend

Muži A: sobota 15.6. 14:00 Kobeřice - Hoštice-Heroltice Muži B: pátek 14.6. 17:30 Šaratice - Kobeřice

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 9.6. 14:00 Kobeřice - Otnice Muži B: neděle 9.6. 17:00 Kobeřice - Bučovice "B" Starší žáci

Zápasy

nadpis

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Jaroslav Matyáš 15
Vojtěch Jedlička 10
Jakub Jozífek 7
Matyáš Buřík 4
Václav Svoboda 4
Ondřej Struha 3
Lukáš Poulíček 3
Štěpán Marek 3
Matěj Charvát 2
Tadeáš Půček 2
Tomáš Kleka 2
Jan Novák 2
Jakub Kleka 2
Patrik Pleva 1
Jakub Jochman 1
Josef Petr Jedlička 1
Vojtěch Struha 1
   
   
   
   
   
   
   
   
   

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz