Starší Žáci - I. třída, sk. B JmKFS

Poslední zápas

TJ Sokol Kobeřice

1:5

Šlapanice

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Hráči          
Pavel Hloužek   Karolína Bukáčková   Lukáš Kozohorský   Adam Přinosil  
David Bukáček   Maytáš Buřík   Tomáš Kleka   Tadeáš Půček  
Dárius Brezáni   Daniela Buříková   Richard Majdiak   Ondřej Struha  
    Matyáš Capita   Jaroslav Matyáš   Václav Svoboda  
    Dominik Dobrovolný   Adam Navrátil    David Šebeček  
    Matěj Charvát   Jakub Navrátil      
    Josef Petr Jedlička   Adam Ondráček      
    Vojtěch Jedlička   Lukáš Poulíček      

 

Družstva žáků jsou v partnerském vztahu s TJ Šaratice a TJ Otnice.

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 FC Hustopeče 26 24 2 0 112:24 74
2 SK Šlapanice 26 18 4 4 88:35 58
3 TJ Slavoj Velké Pavlovice - Rakvice 26 13 5 8 67:43 44
4 Sportovní klub Slatina 26 13 4 9 71:53 43
5 TJ Slovan Bzenec - Vracov 26 11 6 9 64:54 39
6 MFK Modřice - Rajhrad 26 12 2 12 56:58 38
7 FC Kyjov 1919 26 11 4 11 43:60 37
8 TJ SOKOL KOBEŘICE - ŠARATICE 26 11 3 12 79:76 36
9 TJ Sokol Novosedly 26 9 4 13 46:60 31
10 SK Slavkov u Brna 26 8 4 14 47:61 28
11 FK Valtice 26 8 3 15 48:72 27
12 Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 26 5 8 13 25:49 23
13 SK Křenovice - Újezd 26 6 3 17 50:86 21
14 TJ Velké Bílovice - Zaječí 26 6 2 18 33:98 20
nadpis

Odehrané zápasy

12.6. | 18:30 TJ Sokol Kobeřice - Šlapanice 1 - 5
8.6. | 13:00 Velké Pavlovice-Rakvice - TJ Sokol Kobeřice 7 - 0
26.5. | 9:00 Dambořice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 5
19.5. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Hustopeče 1 - 3
11.5. | 9:00 Slavkov u Brna - TJ Sokol Kobeřice 2 - 2
8.5. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Velké Bílovice-Zaječí 1 - 6
4.5. | 9:00 Valtice - TJ Sokol Kobeřice 3 - 2
27.4. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Slatina 2 - 2
21.4. | 9:00 Novosedly - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
13.4. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Modřice-Rajhrad 2 - 3
6.4. | 9:00 Křenovice-Újezd - TJ Sokol Kobeřice 2 - 5
30.3. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Bzenec-Vracov 5 - 1
23.3. | 9:00 Kyjov - TJ Sokol Kobeřice 2 - 1
4.11. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Velké Pavlovice-Rakvice 1 - 5
29.10. | 9:00 Šlapanice - TJ Sokol Kobeřice 5 - 5
26.10. | 16:00 TJ Sokol Kobeřice - Dambořice 0 - 4
14.10. | 9:00 Hustopeče - TJ Sokol Kobeřice 3 - 1
7.10. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna 4 - 3
30.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Valtice 5 - 3
23.9. | 11:15 Slatina - TJ Sokol Kobeřice 6 - 2
16.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Novosedly 4 - 0
10.9. | 11:00 Modřice-Rajhrad - TJ Sokol Kobeřice 3 - 5
3.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Křenovice-Újezd 7 - 1
29.8. | 16:00 Velké Bílovice-Zaječí - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
27.8. | 9:00 Bzenec-Vracov - TJ Sokol Kobeřice 6 - 2
19.8. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Kyjov 12 - 0

Aktuality

nadpis

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Hoštice-Heroltice 4:2 (4:0) Branky: 12' a 42' Jan Setana, 18' Matěj Mytyáš, 33' Filip Svoboda Sestava

Pozvánka na víkend

Muži A: sobota 15.6. 14:00 Kobeřice - Hoštice-Heroltice Muži B: pátek 14.6. 17:30 Šaratice - Kobeřice

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 9.6. 14:00 Kobeřice - Otnice Muži B: neděle 9.6. 17:00 Kobeřice - Bučovice "B" Starší žáci

Zápasy

nadpis

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Matěj Charvát 22
Dominik Dobrovolný 16
Vojtěch Jedlička 15
Lukáš Kozohorský 10
Adam Ondráček 4
Tadeáš Půček 4
Václav Svoboda 2
Ondřej Struha 2
Matyáš Capita 1
Karolína Bukáčková 1
Matyáš Buřík 1
David Šebeček 1
   
   
   

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz