Muži A - Okresní přebor

Poslední zápas

TJ Sokol Kobeřice

4:2

Hoštice-Heroltice

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Brankáři   Obrana   Záloha   Útok
                 
Pavel Kalouda   Jiří Doležel    Lukáš Cének   Miroslav Havlásek   Roman Jiráček
    Pavel Hloužek   Martin Hobza    Pavel Kalouda   Ondřej Noris
        Jaromír Ondráček   Miroslav Kočovský   Jan Smetana
        Jakub Svoboda   David Lukáč   Filip Svoboda
        Nikos Tachtadžis   Michal Man    
            Matěj Matyáš    
            Stanislav Piňos    
            Lukáš Rozbořil    
            Vít Svoboda    
                 

 

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 Tělovýchovná jednota Letonice 26 20 2 4 90:31 62
2 TJ Hoštice-Heroltice 26 18 3 5 91:61 57
3 TJ SOKOL KOBEŘICE "A" 26 17 2 7 68:39 53
4 TJ Tatran Rousínov "B" 26 15 7 4 97:45 52
5 TJ Lysovice, z.s. 26 15 7 4 65:46 52
6 Tělovýchovná jednota Sokol Otnice 26 16 3 7 83:45 51
7 SK Slavkov u Brna, spolek 26 14 2 10 82:65 44
8 Tělovýchovná jednota Spartak Slavíkovice, z.s. 26 9 4 13 51:62 31
9 FK Křižanovice 26 9 1 16 48:66 28
10 TJ Sokol Brankovice 26 7 5 14 41:67 26
11 FK Pačlavice-Dětkovice 26 7 1 18 47:90 22
12 FK Pustiměř 26 5 3 18 33:77 18
13 Sokol Švábenice 26 3 5 18 43:98 14
14 Tělovýchovná jednota Komořany 26 3 3 20 40:87 12

 

nadpis

Odehrané zápasy

15.6. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Hoštice-Heroltice 4 - 2
9.6. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Otnice 2 - 5
2.6. | 16:00 TJ Sokol Kobeřice - Švábenice 3 - 2
25.5. | 16:30 Slavkov u Brna - TJ Sokol Kobeřice 2 - 1
19.5. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Letonice 2 - 1
12.5. | 14:45 Komořany - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
5.5. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Slavíkovice 3 - 1
27.4. | 16:30 Křižanovice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
21.4. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Rousínov "B" 3 - 2
14.4. | 16:30 Pustiměř - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
7.4. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Lysovice 1 - 1
30.3. | 15:00 Pačlavice-Dětkovice - TJ Sokol Kobeřice 0 - 6
24.3. | 15:00 TJ Sokol Kobeřice - Brankovice 5 - 1
5.11. | 14:00 Otnice - TJ Sokol Kobeřice 4 - 0
28.10. | 14:00 Švábenice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
22.10. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna 2 - 0
15.10. | 15:00 Letonice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 0
8.10. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - Komořany 6 - 1
1.10. | 13:00 Slavíkovice - TJ Sokol Kobeřice 3 - 1
24.9. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Křižanovice 7 - 2
17.9. | 16:00 Rousínov "B" - TJ Sokol Kobeřice 5 - 1
10.9. | 13:30 TJ Sokol Kobeřice - Pustiměř 3 - 0
2.9. | 14:30 Lysovice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 1
26.8. | 10:00 TJ Sokol Kobeřice - Pačlavice-Dětkovice 3 - 0
20.8. | 13:30 Brankovice - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
13.8. | 17:30 Hoštice-Heroltice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 0

Aktuality

nadpis

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Hoštice-Heroltice 4:2 (4:0) Branky: 12' a 42' Jan Setana, 18' Matěj Mytyáš, 33' Filip Svoboda Sestava

Pozvánka na víkend

Muži A: sobota 15.6. 14:00 Kobeřice - Hoštice-Heroltice Muži B: pátek 14.6. 17:30 Šaratice - Kobeřice

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 9.6. 14:00 Kobeřice - Otnice Muži B: neděle 9.6. 17:00 Kobeřice - Bučovice "B" Starší žáci

Zápasy

nadpis

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Jan Smetana 15
Filip Svoboda 13
Martin Hobza 10
Matěj Matyáš 6
Jaromír Ondráček 4
Ondřej Noris 4
Stanislav Piňos 2
Nikos Tachtadžis 2
Jakub Svoboda 2
Miroslav Havlásek 1
Jan Markvart 1
Miroslav Kočovský 1
Jakub Redl 1
David Lukáč 1
Lukáš Rozbořil 1
Lukáš Cének 1
   

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz