Aktuality

Jarní část - 23. kolo

23.05.2023
no photo

"A" mužstvo tentokrát zavítalo na hřiště atraktivního Rousínova "B", kde dvakrát vedlo, ale domů veze pouze 1 bod.

První desetiminutovka patřila domácímu výběru, ovšem poté co se naši rozkoukali, byli do poločasu aktivnější. To pramenilo také v několik šancí a jednu z nich se jim podařilo využít. Ve 28. minutě prodloužil dlouhý míč Tomáš Kadlec, který si lehce přiťukl Filip Svoboda a po sólu z půlky hřiště se nemýlil. Do poločasu jsme si vypracovali ještě pár dobrých příležitostí, ty jsme však nevyužili a v konečném výsledku nás můžou hodně mrzet.

Do druhé půle nastoupili domácí o poznání živěji a hned po pár minutách se také dokázali prosadit, v 52. minutě bylo srovnáno. Druhých 45 minut bylo hodně o fyzičce, hrálo se nahoru a oba týmy si vytvořili několik příležitostí. V 64. minutě se mohli opět radovat naši hráči, když nám po krásné individuální akci Staně Piňosa vrátit vedení opět Filip Svoboda. I nadále se ale pokračovalo ve stejném rytmu a domácím se opět podařilo srovnat, konkrétně v 77. minutě. Na to už jsme odpověď nenašli a z Rousínova si vezeme bod. Mrzet nás stejně jako v minulém zápasu můžou neproměněné šance.

Výsledek 2:2 (1:0)

Branky: 28' a 64' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Robin Ondráček, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Roman Jiráček - Filip Svoboda, Tomáš Kadlec

Na střídání: Pavel Kalouda, Jaromír Ondráček

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz