Víkendové výsledky

O víkendu sehrály své utkání i další týmy. Poprvé představilo také "B" mužstvo a tým starších žáků. Mladší žáci se měli v pondělí utkat s Drnovicemi "B", zápas byl ovšem odložen.

"B" mužstvo nevstoupilo do jarní části vůbec dobře, když už po 22. minutách hry prohrávalo s Nesovicemi 0:6 a od 26. minuty hrálo v deseti. Alespoň zbytek zápasu se dohrál z naší strany relativně důstojně a konečný výsledek byl tedy 0:8.

Starší žáci ve svém prvním utkání zavítali na půdu suverénního Slavkova a odvezli si prohru 7:0.

"B" mužstvo

Kobeřice - Nesovice 0:8 (0:7)

Sestava: Bartalos L. - Kundera, Hradecký, Mlateček, Černý - Absolon, Redl, Kreutzer, Jiráček - Jochman, Kadlec

Na střídání: Doležel, Matyáš, Slabotinský