Aktuality

Jarní část - 16. kolo

03.04.2023
no photo

"A" tým zvládl i první domácí zápas jarní části sezóny. K vítězství 3:1 jej v náročném počasí a na těžkém terénu nasměroval již ve 3. minutě Martin Hobza.

Začátek vyšel našim opravdu skvěle a hned z první šance se po přesném centru Nikose Tachtadžise prosadil na dvakrát Martin Hobza. Naši byli v úvodu aktivnější, to se však změnilo po pár minutách hry, kdy převzali iniciativu hosté. Z několika slibných šancí, převážně díky centrovaným míčům, které dělaly naší obraně problémy, se však prosadit nedokázali. A tak mohli těsně před poločasem zahrozit také naši hráči. Nejprve se Martin Hobza ve slibné příležitosti rozhodl přihrávat, za pár minut to však vzal na sebe a po přihrávce za obranu od Lukáše Rozbořila se nemýlil. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Druhá půle byla hodně neurovnaná z obou stran, hrálo se bez větších příležitostí. Jednu takovou však v 66. minutě zužitkoval Matěj Matyáš, kdy využil zaváhání v soupeřově obraně a s nabídnutou šancí si s přehledem poradil. Hosté stihli ještě snížit, kdy se prosadili v 88. minutě po rychle rozehrané standartce, na vítězství domácího týmu to však nestačilo, a tak i z druhého jarního zápasu bereme 3 body.

Výsledek 3:1 (2:0)

Branky: 3' a 40' Martin Hobza, 66' Matěj Matyáš