Aktuality

zápas

Aktuality

no photo

Jarní část - 24. kolo - preview

24.05.2023

Poslední květnový víkend v areálu U lesa, bude opět po covidové pauze okořeněn koncertem Vlasty Redla. S tím souvisí i změny hracích dnů a časů utkání našich mužstev. Áčko se představí proti svému bývalému trenérovi Jožkovi Svobodovi, který nyní vede Křižanovice. "B" mužstvo zase čeká duel s jediným dalším "B" týmem v soutěži v netradiční termínu. Starší žáci vstoupí do závěrečných bojů o přeborníka okresu Vyškov.

Muži "A": sobota 27.5. 10:30 Kobeřice - Křižanovice

Muži "B": pátek 26.5. 17:30 Kobeřice - Křenovice

Starší žáci: neděle 28.5. 15:00 Ivanovice n. H. - Kobeřice

Mladší žáci: sobota 27.5. 13:30 Kobeřice - Vyškov "B"

Starší přípravka: pátek 26.5. 17:00 Slavkov "A" - Kobeřice

no photo

Jarní část - 23. kolo

23.05.2023

"A" mužstvo tentokrát zavítalo na hřiště atraktivního Rousínova "B", kde dvakrát vedlo, ale domů veze pouze 1 bod.

První desetiminutovka patřila domácímu výběru, ovšem poté co se naši rozkoukali, byli do poločasu aktivnější. To pramenilo také v několik šancí a jednu z nich se jim podařilo využít. Ve 28. minutě prodloužil dlouhý míč Tomáš Kadlec, který si lehce přiťukl Filip Svoboda a po sólu z půlky hřiště se nemýlil. Do poločasu jsme si vypracovali ještě pár dobrých příležitostí, ty jsme však nevyužili a v konečném výsledku nás můžou hodně mrzet.

Do druhé půle nastoupili domácí o poznání živěji a hned po pár minutách se také dokázali prosadit, v 52. minutě bylo srovnáno. Druhých 45 minut bylo hodně o fyzičce, hrálo se nahoru a oba týmy si vytvořili několik příležitostí. V 64. minutě se mohli opět radovat naši hráči, když nám po krásné individuální akci Staně Piňosa vrátit vedení opět Filip Svoboda. I nadále se ale pokračovalo ve stejném rytmu a domácím se opět podařilo srovnat, konkrétně v 77. minutě. Na to už jsme odpověď nenašli a z Rousínova si vezeme bod. Mrzet nás stejně jako v minulém zápasu můžou neproměněné šance.

Výsledek 2:2 (1:0)

Branky: 28' a 64' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Robin Ondráček, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Roman Jiráček - Filip Svoboda, Tomáš Kadlec

Na střídání: Pavel Kalouda, Jaromír Ondráček

no photo

Víkendové výsledky

23.05.2023

O víkendu se představily pouze 3 naše týmy. Kromě již zmíněného "A" mužstva se představilo také naše Béčko a družstvo mladší přípravky.

"B" mužstvo

Heršpice - Kobeřice 3:0 (0:0)

Sestava: Ondráček Jaromír - Kreutzer, Mlateček, Kundera, Černý - Absolon, Urban, Redl, Jochman - Matyáš, Slabotinský

Mladší přípravka

Kobeřice - Komořany 22:4

no photo

Koncert Vlasty Redla

19.05.2023
Pozvánka od Vlasty Redla!
 
Hola, hola, hola, Tramtárie volá !
Milí Přátelé a Sledující, jakož i přátelé, příznivci a kamarádi, po letech covidového a postcovidového šílenství, kdy jsme k uskutečnění každoročního (ne)fotbalu nenašli odvahu, je tu letos opět poslední sobota v květnu a s ní tradiční setkání muzikantů, kejklířů a jiných komediantů všeho druhu, které vešlo ve známost pod názvem „O Pohár Na famotě UEFA“.
Účast na benefičním koncertu, který se - za podpory OÚ Kobeřice u Brna, TJ Sokol Kobeřice a mnoha dobrovolníků - uskuteční 27.5. v areálu fotbalového hřiště, přislíbili tito umělci a soubory :
Arnošt Frauenberg
Fčeličky
Ivo Jahelka
Malina Brothers
Věra Martinová
Vlasta Redl & Kapela
Walter Bartoš & WBand
Sweeta
Monty…
… a pravděpodobně řada dalších (kteří to ještě neví)).
Občerstvení zajištěno, spacáky s sebou !
V průběhu nejbližších dní zde budeme zveřejňovat podrobnější informace o účinkujících, předprodeji a dalších organizačních záležitostech.
Hezký zbytek dne ! ?
Váš
Vlastimil
no photo

Jarní část - 23. kolo - preview

17.05.2023

V sobotu zavítá naše "A" mužstvo na půdu béčka Rousínova s cílem napravit poslední domácí zaváhání. Béčko pojede do Heršpic, kde bude chtít opět rozšířit svou sbírku jarních bodů. Družstvo mladších žáků čeká duel se Slavkovem. Starší žáci si teď dají týden pauzu, poté je čeká boj o přeborníka okresu s týmy ze Slavkova a Ivanovic.

Muži "A": sobota 20.5. 17.30 Rousínov "B" - Kobeřice

Muži "B": neděle 21.5. 17:30 Heršpice - Kobeřice

Mladší žáci: sobota 20.5. 9:00 Slavkov "A" - Kobeřice

Mladší přípravka: sobota 20.5. 10:00 Kobeřice - Komořany "B"

no photo

Jarní část - 22.kolo

15.05.2023

Áčko bohužel nenavázalo na předchozí 3 zápasy, ve kterých se mu podařilo bodovat, a i přes dobrý předvedený výkon musí skousnout porážku 3:2.

Úvod zápasu zastihl naše hráče v dobrém rozpoložení, hned od začátku se mu totiž dařilo dostávat do soupeřova vápna a vytvořit si nějaké slibné příležitosti. Tu první, ne tak výraznou, proměnil pohotovou střelou zpoza vápna Staňa Piňos a ve 24. minutě jsme šli do vedení. Ikdyž se mohlo zdát, že naši kontrolují hru, dokázali se po našem nedůrazu po rohovém kopu, prosadit i hosté. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Vstup do druhé půle vyšel bohužel lépe hostům, když hned ve druhé minutě otočili průběh zápasu na svou stranu a šli do vedení 2:1. Naši ovšem nadále zůstávali aktivní a odměnou jim byl v 59. minutě vyrovnávací gól z hlavy Filipa Svobody. Poté ovšem přišel zlomový okamžik zápasu, kdy během pár minu domácí hráči zahodili 2 nebo 3 stoprocentní šance a hosté tak tuto nedůslednost v zakončení potrestali třetím gólem. Na ten už jsme nenalezli odpověď a hosté si tak odvezli všechny 3 body. Hořkou kaňkou na celém utkání pak bylo ještě vyloučení našeho hráče Lukáše Cénka.

Výsledek 2:3 (1:1)

Branky: 24' Stanislav Piňos, 59' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Miroslav Kočovský, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Lukáš Cének - Roman Jiráček, Pavel Kalouda, Stanislav Piňos, Tomáš Kuda - Filip Svoboda, Jan Smetana

Na střídání: Matěj Matyáš, Antonín Karásek, Marek Černý

no photo

Víkendové výsledky

15.05.2023

Fotbalová neděle v Kobeřicích byla ze dvou třetin úspěšná, dopolední zaváhání "A" mužstva napravilo jednoznačnou výhrou Béčko, na které navázali také starší žáci.

"B" mužstvo čekalo hned druhé derby po sobě, když přes kopec dojeli fotbalisté z Lovčiček. Naši hráči šli v 15. minutě do vedení, když se proti svému bývalému klubu prosadil Mara Černý. Šance byly na obou stranách, více si jich ovšem vytvořili hosté, ty však vždy zastavila opora v naší brance v podobě Pavla Hloužka a do poločasu tak už žádný gól nepadl. Ve druhé půli jsme si ovšem více šancí vytvořili my a po jedné z nich se trefil Tomáš Kadlec. Tento výsledek si už naši hráči pohlídali a v závěru přidali ještě pojistky Mira Kočovský a Roman Večeřa. Pro Béčko se jednalo o první výhru po dlouhých 8 měsících.

"B" mužstvo

Kobeřice - Lovčičky 4:0 (1:0)

Branky: 15' Černý, 64' Kadlec, 80' Kočovský, 88' Večeřa

Sestava: Hloužek - Kreutzer, Svoboda Jakub, Fries, Kundera - Černý, Redl, Matyáš, Jochman - Kadlec, Slabotinský

Na střídání: Hradecký, Kočovský, Svoboda Filip, Večeřa

Starší žáci

Kobeřice - FKD "B" 4:3 (2:2)

Branky: Poulíček, Marek, Dobrovolný, Charvát

Sestava: Majdiak - Fischer, Charvát, Matula, Dobrovolný, Karlíček, Bukáčková, Buřík, Buříková, Jedlička, Marek, Ondráček, Poulíček, Semrád, Tihelka, Wright, Kleka

Mladší žáci

Kobeřice - Brankovice-Nesovice 4:0 (2:0)

Branky: Půček, Hloužek, Jedlička, Dobrovolný

Sestava: Přinosil A. - Bukáčková, Flaks, Jakubec, Jedlička, Kleka J., Kleka T., Kargera, Půček, Bukáček, Dobrovolný, Přinosil F., Hloužek, Majdiak

Mladší přípravka

Křenovice - Kobeřice 6:29 (1:17)

no photo

Jarní část - 22. kolo - preview

11.05.2023

O víkendu nás čeká bohatá fotbalová neděle, v areálu U lesa se o body poperou hned 3 naše družstva. Áčko si bude chtít spravit chuť po nepovedeném venkovním zápase v Bučovicích a s Pačlavicemi bude chtít opět naplno bodovat. Béčko zabojuje o své první jarní body ve druhém derby po sobě, tentokrát s Lovčičkami. Nedělní program uzavřou starší žáci, kteří se utkají s týmem z Drnovic.

Muži "A": neděle 14.5. 10:30 Kobeřice - Pačlavice

Muži "B": neděle 14.5. 13:30 Kobeřice - Lovčičky

Starší žáci: neděle 14.5. 16:30 Kobeřice - FKD "B"

Mladší žáci: neděle 14.5. 10:30 Kobeřice - Brankovice-Nesovice (hřiště Šaratice)

Mladší přípravka: pátek 12.5. 17:30 Kobeřice - Vyškov "C"

no photo

Víkendové výsledky

09.05.2023

Druhý prodložený víkend se nenesl ve víězném duchu, "B" tým opět prohrál, jediným vítězným týmem se stali starší žáci.

Béčko zavítalo na derby do sousedních Nížkovic, kde se kromě nedostatku hráču potýkalo také se silným větrem. I díky němu, ovšem za přispění našeho nedůrazu, se domácí dostali už do poločasu do tříbrankového náskoku. 3 branky zvládli domácí i ve druhé půli, jediným našim střelcem byl Marek Černý, který pouze korigoval výsledek.

"B" mužstvo

Nížkovice - Kobeřice 6:1 (3:0)

Branka: 51' Marek Černý

Sestava: Ondráček Robin - Kreutzer, Mlateček, Fries, Černý - Absolon, Urban, Hradecký, Jochman - Karásek, Slabotinský

Na střídání: Svoboda Filip, Březina

Starší žáci

Moravské Málkovice - Kobeřice 2:9 (2:6)

Sestava: Majdiak - Fischer, Charvát, Matula, Dobrovolný, Capita, Antonín, Bukáčková, Buřík, Buříková, Jedlička, Kleka T., Marek, Ondráček, Poulíček, Semrád, Tihelka, Wright

Branky: Jedlička 3x, Charvát 2x, Ondráček, Dobrovolný, Tihelka, Poulíček

Mladší žáci

Otnice - Kobeřice 5:4 (2:1)

Sestava: Přinosil A. - Přinosil F., Dobrovolný, Bukáček, Bukáčková, Flaks, Jakubec, Jedlička, Kargera, Kleka J., Kleka T., Orvoš

Branky: Dobrovolný 2x, Jedlička 2x

no photo

Jarní část - 21. kolo

08.05.2023

O víkendu zavítalo naše "A" mužstvo na půdu Bučovic, kde nepředvedlo vůbec dobrý výkon a odvezlo si pouze 1 bod.

Již při rozcvičce musel odstoupit další z našich hráčů Mira Kočovský, a tak se seznam zraněných zase rozrostl. V prvních několika minutách měli více ze hry domácí a našim se dlouho nepodařilo chytil tempo začátku. To se lehce změnilo po prvním střídání, žádné větší ohrožení domácí branky se ale nekonalo.

Druhý poločas začal z naší strany o poznání lépe a hned v úvodu jsme se dostali do pár slibných příležitostí, i ty ovšem skončily v náručí domácího brankáře, nebo vedle. Druhou část utkání jsme byli aktivnějším družstvem, ovšem žádnou z šancí se nám nedovedlo proměnit v tížený gól, a tak po špatném výkonu našich hráčů skončilo utkání bezbrankovou remízou 0:0. Hořkou tečkou je pak kromě výsledku zranění dalších našich hráčů..

Výsledek 0:0 (0:0)

Sestava

Jiří Doležel - Robin Ondráček, Martin Polášek, Jakub Svoboda, Marek Černý - Lukáš Kreutzer, Lukáš Cének, Lukáš Rozbořil, Matěj Matyáš - Filip Svoboda, Roman Jiráček

Na střídání: Pavel Kalouda, Miroslav Kočovský

no photo

Jarní část - 21.kolo - preview

05.05.2023

"A" mužstvo bude chtít potvrdit 3 body z posledního domácího utkání v neděli ráno v Bučovicích, Jedině Béčko zase čeká derby v Nížkovicích. Starší žáci vyjedou do Málkovic. Mladší žáky čeká o víkendu náročný program čítající 2 zápasy. Jediným týmem, který se představí v domácím prostředí, je mladší přípravka.

Muži "A": neděle 7.5. 10:00 Bučovice - Kobeřice

Muži "B": neděle 7.5. 16:30 Nížkovice - Kobeřice

Starší žáci: neděle 7.5. 10:00 Moravské Málkovice - Kobeřice

Mladší žáci: pátek 5.5. 18:00 Kobeřice - Slavíkovice (dohrávka - hřiště Šaratice)

                 neděle 7.5. 11:00 Otnice - Kobeřice

Mladší přípravka: sobota 6.5. 10:00 Kobeřice - Vyškov "C"

no photo

Víkendové výsledky

02.05.2023

Víkend nabídl zápasy všech naši týmů a větší část z nich si vedla úspěšně. Vedle "A" týmu dokázaly zvítězil oba žákovské výběry, které doplnila ještě mladší přípravka.

"B" mužstvo odehrálo své přeložené utkání z původního termínu v neděli už v sobotu a v oslabené sestavě podlehlo předposledním Bošovicím 3:0. Od začátku byli hosté aktivnějším a lepším družstvem, naši hráči až na pár výjimečných situací odehráli utkání bez větších šancí. Tomu odpovídá také výsledek. Byť po první půli vedli hosté pouze 1:0, ve druhé polovině utkání svůj náskok ještě navýšili a zvítězili poměrem 3:0

"B" mužstvo

Kobeřice - Bošovice 0:3 (0:1)

Sestava: Hloužek - Kreutzer, Hradecký, Mlateček, Svoboda - Fuchs, Redl, Slabotinský, Absolon - Jochman, Kadlec

Na střídání: Kundera, Karásek

Starší žáci

Kobeřice - Račice 16:0 (7:0)

Sestava: Majdiak - Fischer, Charvát, Matula, Dobrovolný, Karlíček, Capita, Antonín, Bukáčková, Buřík, Buříková, Jedlička, Wright, Tihelka, Semrád, Marek, Ondráček, Kleka

Branky: Dobrovolný 2x, Bukáčková 2x, Buříková 2x, Majdiak, Charvát, Matula, Karlíček, Capita, Antonín, Jedlička, Ondráček, Kleka, Marek

Mladší žáci

Kobeřice - Slavkov u Brna "B" 13:3 (7:1)

Sestava: Přinosil - Kargera, Mrázek, Bukáček, Dobrovolný, Bukáčková, Jedlička, Kleka T., Oůček, Hloužek, Majdiak, Kleka J., Flaks

Branky: Bukáček 4x, Dobrovolný 3x, Jedlička 2x, Půček 2x, Bukáčková, Hloužek

Starší přípravka

Ivanovice na Hané - Kobeřice 13:8 (7:4)

Mladší přípravka

Bošovice - Kobeřice 4:12 (2:6)

no photo

Jarní část - 20. kolo

01.05.2023

V neděli dopoledne odehrálo Áčko již druhý domácí zápas v týdnu. Ten může hodnotit pozitivně, protože po remíze se Švábenicemi přehrálo Letonice 3:1.

První poločas našim nevyšel úplně podle představ a až na ojedinělou šanci Honzy Smetany v ní z naší strany moc krásy nebylo.

Do toho druhé jsme ovšem vstoupili o poznání lépe, a když hned po dvou minutách našel Lukáš Rozbořil z přímého volného kopu hlavu Honzy Smetany, šli jsme do vedení 1:0. Poté se do šancí začali dostávat i hosté a po velkém tlaku se dočkali odměny v podobě pokutového kopu. S tím se ovšem nechtěl smířit náš brankář Jirka Doležel, který vystihnul směr a penaltu zlikvidoval. Tento momnt se dá považovat za klíčový, jelikož pár minut na to využil chyby hostujícího brankáře Filip Svoboda a v 75. minutě pohotově zvýšil na 2:0. To dodalo našim potřebný klid a poté co v 83. minutě zvýšil na 3:0 opět Honza Smetana bylo jasné, že všechny 3 body zůstanou v Kobeřicích. Hosté pak už jen snížili 3 minuty před koncem na konečných 3:1.

Výsledek 3:1 (0:0)

Branky: 47' a 83' Jan Smetana, 75' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Michal Urban, Lukáš Rozbořil, Jakub Svoboda, Miroslav Kočovský - Martin Hobza, Lukáš Cének, Pavel Kalouda, Matěj Matyáš - Jan Smetana, Filip Svoboda

Na střídání: Roman Jiráček, Lukáš Jochman, Milan Březina

no photo

Jarní část - 20. kolo - preview

28.04.2023

Po nepovedeném venkovním víkendu, budou chtít naše týmy na domácí půdě bodovat. Program v areálu "U lesa" je tentokrát hodně nabitý. Začne trochu netradičně již v sobotu a to rovnou dvěma zápasy. Další 2 zápasy nás budou čekat v neděli. Přípravky se představí venku.

Muži "A": neděle 30.4. 10:30 Kobeřice - Letonice

Muži "B": sobota 29.4. 14:30 Kobeřice - Bošovice

Starší žáci: neděle 30.4. 16:30 Kobeřice - Račice

                 úterý 2.5. 18:00 Kobeřice - Ivanovice n. H. (hřiště Šaratice)

Mladší žáci: sobota 29.4. 12:00 Kobeřice - Slavkov u Brna "B"

Starší přípravka: neděle 30.4. 11:30 Ivanovice n. H. - Kobeřice

                         úterý 2.5. 17:00 Kobeřice - Brankovice

Mladší přípravka: neděle 30.4. 10:00 Bošovice - Kobeřice

no photo

Jarní část - 18. kolo - dohrávka

27.04.2023

Ve středu sehrálo naše Áčko dohrávku 18. kola, které bylo z důvodu nezpůsobilého terénu odloženo.

V hodně okleštěné sestavě a s několika posilami z Béčka uhrálo "A" mužstvo slušný výsledek, když remizovalo s týmem ze Švábenic 2:2.

Marodka našeho týmu je opravdu značná, a tak došlo v sestavě k několika změnám. Od začátku bylo vidět, že si naši nechtějí nijak komplikovat život složitou rozehrávkou, a tak se většina míčů létala na naše vysoké a důrazné útočníky. Oba týmy si v první půli vytvořili jednu až dvě šance, všechny však zůstaly nevyužité a do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Druhá půlka začala pro náš tým hodně nešťastně, když se hned v úvodu prosadili hosté po nedůrazu naší obrany. Zanedlouho však dokázal srovat Tomáš Kadlec a v 54. minutě tak bylo srovnáno. Hrál se vyrovnaný zápas, ani jeden z týmů neměl větší převahu, ovšem po chybné rozehrávce se v 70. minutě znovu prosadili krásnou ranou zpoza vápna hosté. Když už se zdálo, že si hosté odvezou všechny body, udeřil po rohovém kopu znovu Tomáš Kadlec a v samém závěru srovnal na 2:2 a vybojoval tak cenný bod.

Výsledek 2:2 (0:0)

Branky: 54' a 89' Tomáš Kadlec

Sestava:

Jiří Doležel - Robin Ondráček, Jan Mlateček, Jakub Svoboda, Miroslav Kočovský - Lukáš Cének, Filip Svoboda, Jakub Redl, Roman Jiráček - Jan Smetana, Tomáš Kadlec

Na střídání: Matěj Matyáš, Lukáš Kreutzer

no photo

Víkendové výsledky

25.04.2023

O víkendu se bohužel nedařilo ani dalším našim týmům. Prohry z venkovních hřišť si odvezly všechny naše týmy, a tak koberskou čest zachraňovali kluci z mladší přípravky, kteří přehráli tým z Heršpic.

Béčko se představilo na hřišti Vážan, kteří bojují o postup do okresního přeboru, ovšem od začátku zápasu nebylo vůbec znát, že by se utkaly týmy z opačných pater tabulky. Šance byly na obou stranách, avšak ani jeden z týmů ty své nedokázal proměnit, byť jsme na obou stranách mohli vidět i šance stoprocentní. Tu první tak domácí využili po chybě v naší obraně a po půli vedli 1:0. Ve druhé půli už naši bohužel nebyli tak aktivní a domácí se tak dostávali více do šancí. Tomu nepomohl ani fakt, že se hned v úvodu zranil náš brankář Libor Bartalos a své brankářské umění tak musel předvést Kuba Slabotinský. A ikdyž dvakrát inkasoval, nevedl si vůbec zle. Domácí se prosadili ještě z penalty a po rohovém kopu a zvítězili 3:0.

"B" mužstvo

Vážany n. L. - Kobeřice 3:0 (1:0)

Sestava: Bartalos L. - Kreutzer, Mlateček, Kočovský, Kundera - Žilka, Redl, Matyáš, Jochman - Kadlec, Slabotinský

Na střídání: Absolon, Svoboda, Pospíšil

Starší žáci

Slavkov-Heršpice "B" - Kobeřice 4:2 (2:1)

Branky: Dobrovolný, Ondráček

Sestava: Majdiak - Fischer, Charvát, Matula, Dobrovolný, Karlíček, Capita, Wright, Bukáčková, Buřík, Buříková, Jedlička, Kleka, Marek, Ondráček, Poulíček, Tihelka, Antonín, Semrád

Mladší žáci

Vyškov "C" - Kobeřice 4:3 (1:0)

Branky: Dobrovolný 2x, Bukáčková

Sestava: Buříková - Bukáček, Bukáčková, Flaks, Jedlička, Kargera, Kleka J., Kleka T., Mrázek, Bartalos, Dobrovolný

Mladší Přípravka

Kobeřice - Heršpice "B" 9:7 (4:2)

no photo

Jarní část - 19. kolo

24.04.2023

O víkendu zavítalo naše "A" mužstvo na půdu prvních Křenovic, které potvrdily roli favorita a po výhře 2:1 tak braly všechny body.

Začátek zápasu naši hráči jakoby úplně zaspali a po sérii rohových kopů už v 7. minutě prohrával. To domácí tým nabudilo a i nadále byli lepším týmem. Svoji herní převahu v prvním poločase, kdy celou dobu diktovali tempo hry, se prosadili ještě jednou a do kabin se tak šlo za stavu 2:0.

Do druhé půle naši nastoupili o poznání lépe, když hned ve 48. minutě procpal míč do branky Honza Smetana. To bylo bohužel tak vše, na co se náš tým zmohl. Druhý poločas už nebyl tak jistý ani ze strany domácího týmu, náskok z první půle si však v pohodě pohlídali a zvítězili 2:1.

Výsledek 1:2 (0:2)

Branka: 48' Jan Smetana

Sestava

Jiří Doležel - Martin Polášek, Jakub Svoboda, Lukáš Rozbořil, Jaromír Ondráček - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Lukáš Cének, Jan Smetana - Filip Svoboda

Na střídání: Robin Ondráček, Roman Jiráček, Pavel Kalouda, Lukáš Kreutzer

no photo

Jarní část - 19. kolo - preview

21.04.2023

Po minulém víkendu, kdy ani jeden z našich celků nehrál své soutěžní utkání, zde máme opět 2 dny plné zápasů. Výběry mužů nečeká nic jednoduchého, když Áčko zavítá na půdu prvních Křenovic a Béčko o kousek dál do Vážan, které se v tabulce nachází na druhém místě.

"A" mužstvo bude chtít napravit špatný výsledek z Pustiměři, a ikdyž je čeká první tým tabulky, nebude chtít odjet z Křenovic bez bodů.

Jedině Béčko se zase bude chtít vytáhnout na tým z Vážan a získat tak do tublky své první jarní body.

Starší žáci se představí ve Slavkově, ti mladší ve Vyškově. Mladší přípravku čeká jako jedinou domácí utkání, ve kterém se utká s Heršpicemi.

Muži "A": sobota 22.4. 16:30 Křenovice - Kobeřice

Muži "B": neděle 23.4. 16:30 Vážany n.L. - Kobeřice

Starší žáci: neděle 23.4. 14:30 Slavkov-Heršpice "B" - Kobeřice (hřiště Vážany)

Mladší žáci: sobota 22.4. 11:00 Vyškov "C" - Kobeřice (UMT)

Mladší přípravka: sobota 22.4. 10:00 Kobeřice - Heršpice "B"

no photo

Víkendové zápasy odloženy!!

17.04.2023

Vzhledem k nepříznivému počasí a nezpůsobilému terénu, byly všechny soutěžní utkání našich týmů odloženy.

Náhradní termíny mužů:

Kobeřice "A" - Švábenice - středa 26.4.2023 17:30

Kobeřice "B" - Slavíkovice - středa 3.5.2023 17:30

no photo

Víkendové výsledky

12.04.2023

Kromě "A" mužstva se o víkendu představily i další mužstva, nelichotivou bilanci dospělých výběrů zachraňovaly ty mládežnické.

Jedině Béčko si chtělo v Dražovicích alespoň částečně napravit svou reputaci z prvního domácího zápasu. Už od začátku bylo patrné, že by se jim to mohlo povést. I přes první branku domácích nepřestali naši bojovat a do kabin se šlo z nerozhodného stavu 1:1, když se po povedené akci prosadil Tomáš Kadlec. Ve druhé půli byli i nadále aktivnější domácí fotbalisté a ze svého tlaku se jim taky podařilo zvýšit na konečných 2:1. I tak se ale Béčko nemá za co stydět, když předvedlo výrazně lepší výkon než minulý týden.

"B" mužstvo

Dražovice - Kobeřice 2:1 (1:1)

Branka: 37' Kadlec

Sestava: Bartalos L. - Kundera, Hradecký, Urban, Kreutzer - Žilka, Redl, Matyáš, Jochman - Slabotinský, Kadlec

Na střídání: Pospíšil

Mladší žáci

Velešovice-Holubice - Kobeřice 2:13 (0:4)

Branky: Jedlička 6x, Půček 3x. Dobrovolný D. 2x, Bukáček, Bartalos

Sestava: Přinosil - Bukáčková, Flaks, Jakubec, Jedlička, Kargera, Kleka T., Máca, Orvoš, Půček, Bartalos, Dobrovolný D., Bukáček, Kleka J., Pěta

 

no photo

Jarní část - 17. kolo

11.04.2023

První jarní porážku si pro naše "A" mužstvo připravil tým z Pustiměře. Ve vyrovnaném zápase naši nestačili na svého soupeře a odvezli si pořážku 1:0.

Úvod utkání patřil převážně domácímu týmu, když se několikrát dokázal dostat do slibných příležitostí. Hrozil hlavně po rohových kopech, ketré se nám nedařilo bránit, a tak musel své spoluhráče zachraňovat záskok v brance v podobě navrátilce Pavla Hloužka. Právě díky němu se tak skóre neměnilo a zahrozit mohli i koberští fotbalisti. Do šancí se postupně dostali Filip Svoboda a Matěj Matyáš, ani jeden z nich se však nedokázal prosadit, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Druhý poločas byl na šance o něco chudší, oba týmy si však nějaké vypracovali, ovšem bez výsledku. Už se mohlo zdát, že se zápas dohraje bez branek, v 71. minutě ale udělala hostující obrana chybu, kterou využil Ondřej Nohel a postaral se tak o jedinou branku v zápase. Na srovnání už našim fotbalistům nezbyly síly, když se navíc zranili Martin Hobza s Ondrou Norisem, všechny body zůstaly v Pustiměři.

Výsledek 0:1 (0:0)

Sestava

Pavel Hloužek - Martin Hobza, Lukáš Rozbořil, Martin Polášek, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Roman Jiráček - Filip Svoboda, Ondřej Noris

Na střídání: Robin Ondráček, Pavel Kalouda

no photo

Jarní část - 17. kolo - preview

07.04.2023

Velikonoční víkend je opět nabitý fotbalovými zápasy našich týmu, tentokorát se do akce pustí i ti nejmenší, tedy kluci z přípravky.

Fotbalisté "A" mužstva budou chtít potvrdit svoji jarní formu v Pustiměři, kde je ale nečeká nic lehkého. Náš soupeř na jaře ještě neprohrál a dokonce ani neikasoval. Dá se tedy očekávat vyrovnaný zápas, ale doufejme, že i přesto si zprátky do Kobeřic přivezeme 3 body.

Starší žáci mají tentokrát vzhledem k lichému počtu účastníků v soutěži volno. Ti mladší se představí na půdě předposledních Velešovic.

Starší příprava měla odehrát své první utkání již v úterý, ovšem vzhledem k nezpůsobilému terénu si na první utkání musí ještě počkat a odehrají ho až v příštím týdnu. Mladší přípravka na domácí půdě přivítá družstvo z Křenovic.

Muži "A": Pátek 7.4. 14:00 Pustiměř - Kobeřice

Muži "B": Neděle 9.4. 16:00 Dražovice - Kobeřice

Mladší žáci: Sobota 8.4. 13:30 Velešovice-Holubice - Kobeřice

Starší přípravka: Úterý 11.4. 17:00 Kobeřice - Vyškov "B"

Mladší přípravka: Sobota 8.4. 10:00 Kobeřice - Křenovice "B"

no photo

Víkendové výsledky

04.04.2023

O víkendu sehrály své utkání i další týmy. Poprvé představilo také "B" mužstvo a tým starších žáků. Mladší žáci se měli v pondělí utkat s Drnovicemi "B", zápas byl ovšem odložen.

"B" mužstvo nevstoupilo do jarní části vůbec dobře, když už po 22. minutách hry prohrávalo s Nesovicemi 0:6 a od 26. minuty hrálo v deseti. Alespoň zbytek zápasu se dohrál z naší strany relativně důstojně a konečný výsledek byl tedy 0:8.

Starší žáci ve svém prvním utkání zavítali na půdu suverénního Slavkova a odvezli si prohru 7:0.

"B" mužstvo

Kobeřice - Nesovice 0:8 (0:7)

Sestava: Bartalos L. - Kundera, Hradecký, Mlateček, Černý - Absolon, Redl, Kreutzer, Jiráček - Jochman, Kadlec

Na střídání: Doležel, Matyáš, Slabotinský

Starší žáci

Slavkov-Heršpice "A" - Kobeřice 7:0 (2:0)

Sestava: Majdiak, Fischer, Jedlička, Wright, Charvát, Matula, Bukáčková, Buřík, Buříková, Dobrovolný, Kleka, Marek, Ondráček, Poulíček, Semrád, Tihelka, Karlíček

no photo

Jarní část - 16. kolo

03.04.2023

"A" tým zvládl i první domácí zápas jarní části sezóny. K vítězství 3:1 jej v náročném počasí a na těžkém terénu nasměroval již ve 3. minutě Martin Hobza.

Začátek vyšel našim opravdu skvěle a hned z první šance se po přesném centru Nikose Tachtadžise prosadil na dvakrát Martin Hobza. Naši byli v úvodu aktivnější, to se však změnilo po pár minutách hry, kdy převzali iniciativu hosté. Z několika slibných šancí, převážně díky centrovaným míčům, které dělaly naší obraně problémy, se však prosadit nedokázali. A tak mohli těsně před poločasem zahrozit také naši hráči. Nejprve se Martin Hobza ve slibné příležitosti rozhodl přihrávat, za pár minut to však vzal na sebe a po přihrávce za obranu od Lukáše Rozbořila se nemýlil. Do kabin se tak šlo za stavu 2:0. 

Druhá půle byla hodně neurovnaná z obou stran, hrálo se bez větších příležitostí. Jednu takovou však v 66. minutě zužitkoval Matěj Matyáš, kdy využil zaváhání v soupeřově obraně a s nabídnutou šancí si s přehledem poradil. Hosté stihli ještě snížit, kdy se prosadili v 88. minutě po rychle rozehrané standartce, na vítězství domácího týmu to však nestačilo, a tak i z druhého jarního zápasu bereme 3 body.

Výsledek 3:1 (2:0)

Branky: 3' a 40' Martin Hobza, 66' Matěj Matyáš

Sestava

Jiří Doležel - Lukáš Cének, Jakub Svoboda, Martin Polášek, Nikos Tachtadžis - Martin Hobza, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Lukáš Rozbořil - Roman Jiráček, Matěj Matyáš

Na střídání: Filip Svoboda, Lukáš Kreutzer, Robin Ondráček, Pavel Kalouda

no photo

Jarní část - 16. kolo - preview

02.04.2023

Po úspěšném vstupu "A" mužstva i mladších žáků do jarní části sezóny, nás tentokrát čeká druhé jarní kolo, ve kterém se do akce zapojí i naše další týmy. V prvním kole "A" mužstvo i přes řadu absencí porazilo Brankovice 2:1 a mladší žáci si hravě poradili s Drnovicemi "C" 11:0. Tenhle víkend, se poprvé v tomto roce, představí poprvé naše týmy i v domácím prostředí. V něděli dopoledne vyzve "A" mužstvo Vícemilice a po nich se poprvé na jaře představí i "B" tým, který přivítá Nesovice. Mládežnické týmy žáku pak zamíří do Drnovic, respektive do Heršpic.

Neděle 2.4.2023 10:30 Kobeřice "A" - Vícemilice

Neděle 2.4.2023 13:30 Kobeřice "B" - Nesovice

Starší žáci: Neděle 2.4.2023 13:30 Slavkov u Brna "A" - Heršpice "A" - Kobeřice

Mladší žáci: Pondělí 3.4.2023 17:00 FKD "B" - Kobeřice (hřiště Lysovice)

no photo

Jarní část - 15. kolo

27.03.2023

Naše "A" mužstvo odehrálo v neděli 26.3.2023 náročné utkání na umělé trávě v Morkovicích, kde se utkalo s týmem z Brankovic. V náročném zápase, v němž chybělo několik stabilních členů základní sestavy, si se soupeřem poradilo výsledkem 2:1, kdy ve druhé půli museli odvracet nepříznivý stav 0:1. 

Po nerozhodné první půli, která se víceméně obešla bez vyložených šancí, šli hosté v 59. minutě do vedení po nedorozumnění v naší obraně. To naše hráče naštěstí nezlomilo, a tak zavelil v 70. minutě k obratu Onřej Noris, kdy se prosadil po přihrávce od Lukáše Cénka. Vítězný gól vstřelil v 83. minutě Filip Svoboda a opět u toho nechyběl Lukáš Cének, jenž se na brance podepsal krásnou individuální akcí. Do konce zápasu si oba týmy vytvořili ještě po jedné brankové příležitosti, avšak nikdo už se prosadit nedokázal a naši hráči tak vezou z Morkovic cenné 3 body a přiblížili se k čelu tabulky, když lídr soutěže z Křenovic nezvládl utkání v Rousínově a s tamním béčkem prohrál 3:2.

Výsledek 2:1 (0:0)

Branky: 70' Ondřej Noris, 83' Filip Svoboda

Sestava

Jiří Doležel - Lukáš Cének, Jakub Svoboda, Jan Mlateček, Martin Polášek, Nikos Tachtadžis - Matěj Matyáš, Miroslav Kočovský, Stanislav Piňos, Lukáš Rozbořil - Ondřej Noris

Na střídání: Filip Svoboda, Lukáš Kreutzer, Michal Urban, Pavel Kalouda

 

no photo

Jarní část sezóny 2022/2023

26.03.2023

Po několika měsíční odmlce od soutěžních utkání je to opět tady. Naše týmy, včetně těch mládežnických, zahájí v následujících dnech a týdnech jarní část sezóny. V té budou chtí zúročit svoje naběhané kilometry a odtrénované jednotky ať už na umělé trávě, nebo na soustedění. Vůbec jako první se představí naši mladší žáci, následovat je bude v neděli "A" mužstvo. Na ostatní týmy si budeme muset ještě počkat.

"A" mužstvo zamíří v neděli 26.3.2023 na umělou trávu do Morkovic, kde se od 14:10 utká s týmem z Brankovic.

Mladší žáci v sobotu 25.3.2023 změří své síly s týmem FKD "C" na hřišti v Šaraticích od 13:30

no photo

Soustředění Rudka 2019

06.02.2019

Naši fotbalisti, jako již každoročně absolvovali soustředění na Hotelu Rudka, které se uskutečnilo od 6. do 10.února, stejně jako v předchozích 3 letech. Na tomto soustředí proběhlo několik tréninkových jednotek v podobě, jak posilovny, výběhů, tak i tréninku na umělé trávě v Boskovicích, které posloužily k zocelení fyzických sil a ducha.

Dále v rámci přípravy A-tým odehrál přátelské utkání s týmem z Kunštátu, ve kterém podlehli místním borcům 1:2.

Následující den většina týmu trávila své osobní volno na bazénu v Boskovicích.

Jako již tradičně všichni zúčastnění zhodnotili toto soustředění, jako velmi vydařené, což se potvrdilo sobotní večerní bujarou zábavou a oslavou narozenin jednoho z hráču.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat za zázemí a veškerý servis Hotelu Rudka.

Budeme se na vás těšit i v příštím roce.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2023 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz