Aktuality

zápas

Aktuality

no photo

Podzimní fáze - 10. kolo

11.10.2020

10. kolo nabídlo pouze jedno venkovní utkání, ve kterém se angažovalo mužstvo "Jedině BÉČKA", které zamířilo do nedalekých Křenovic, aby poměřilo své síly s domácím B-mužstvem. Byl to tedy souboj jediných B-mužstev ve III. třídě skupiny B a mělo se jednat o vyrovnané utkání. A-mužstvo neodcestovalo do Černé Hory, protože tamní celek byl odhlášen ze soutěže ještě před začátkem I.B třídy skupiny A.

FK Černá Hora vs. TJ Sokol Kobeřice "A"  - SOUPEŘ ODHLÁSIL MUŽSTVO

 

SK Křenovice "B" vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 0:3 (0:2)

Střelci: 19. Kadlec Tomáš, 36. Kadlec Tomáš, 48. Svoboda Filip

"Jedině BÉČKO" zavítalo do nedalekých Křenovic, kde se postavilo domácímu B-mužstvu. Muselo se hrát bez diváků kvůli zhoršujícímu se stavu v ČR ohledně onemocnění COVID-19. Naše Benfika byla mírným favoritem, jelikož pět posledních utkání neprohrála, ale naši hráči dobře znali kvality soupeře, který měl v základní sestavě několik velice kvalitních fotbalistů. I když se soupeři v posledních kolech příliš nedařilo, tak jsme toto utkání nepodceňovali. Začátek utkání byl velice bojovný, hrálo se především středem hriště, kde se sváděly nepřetržitě osobní souboje a žádný z týmu nebyl dominantní. V 19. minutě šli naši do vedení, kdy se prosadil hlavou Tomáš Kadlec a stav utkání byl 0:1 z domácího pohledu. Naši začali diktovat tempo hry, byli nebezpečnější, vypracovali si několik 100% příležitostí, které nedokázali proměnit. Nejvíce se trápil Tomáš Florian, který se dostal do několika vyložených šancí, ale nedokázal překonat domácího golmana, kterému v jednom případě pomohla i branková konstrukce. Domácí občas vystčili růžky, ale nedokázali se vážněji prosadit. Ve 36. minutě se opět prosadil Tomáš Kadlec a zvýšil tak na 2:0 pěkným obstřelem z velkého vápna. Co naše trápilo v prvním poločase, byly zranění, kdy se zranili hned dva hráči a jedním z nich byl i Tomáš Kadlec, který ovšem první poločas dohrál. První půle tedy skončila 2:0 pro "Jedině BÉČKO"

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, kdy naši dominovali a podařilo se jim prosadit hned ve 48. minutě, kdy Tomáš Florian vyslal dlouhý pas na Filipa Svobodu, který si míč zpracoval, obešel všechny obránce, kteří mu stáli v cestě a dopravil míč za záda domácího brankáře. Zvýšil tak na pohodlných 3:0. Naši hráči měli v tomto utkání neštěstí na svalová zranění, kdy ve druhé půli odešel ze hřiště i Martin Hobza a naše střídačka tak zela prázdnotou. Druhý poločas byl více bojovný a ke konci utkání začali tlačit i domácí, kteří několikrát zahrozili, ale skvěle chytající Jiří Doležel za svoje záda nepustil jediný míč a díky tomu utkání skončilo 3:0 pro "Jedině BÉČKO".

 

Jelikož se situace okolo onemocnění COVID-19 nezlepšuje, ba naopak zhoršuje, tak vláda vydala nařízení, že od 12. 10. 2020 budou všechny venkovní sportovní události zrušeny na dobu čtrnácti dnů.

 

no photo

Podzimní fáze - 9. kolo

03.10.2020

První říjnový víkend přivedl do Kobeřic následující mužstva. V sobotu přijeli poměřit síly s našimi borci hráči z Rájce-Jestřebí a v neděli se odehrálo derby s Lovčičkami, které do tohoto utkání ani jednou v letošním ročníku neprohráli. Obě naše mužstva do těchto utkání vstupovaly po skvělých sériích bez proher, kdy A-mužstvo neprohrálo čtyři utkání v řadě a B-mužstvo taktéž drželo čtyř zápasovou neporazitelnost.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FK Rájec-Jestřebí 5:2 (2:2)

Střelci: 22. Florian Tomáš, 28. Svoboda Filip, 53. Florian Tomáš, 62. Florian Tomáš, 63. Noris Ondřej - 40. Fojt Patrik, 45. Opatřil Marek

Naši šli do utkání s nálepkou favorita, kdy se proti nim postavilo mužstvo zprostředka tabulky. Do utkání vstoupili lépe naši borci, kteří od začátku dominovali a udávali tempo hry a této herní převahy se jim podařilo využít již ve 22. minutě utkání, kdy se prosadil nejlepší střelec týmu Tomáš Florian. Hosté se nestihli pořádně oklepat z inkasované branky, jelikož za 6 minut tahal opět z brány míč hostující brankář, kdy se prosadil Filip Svoboda a stav utkání byl 2:0 pro Áčko. Jak první poločas slibně začal, tak špatně končil, jelikož koncetrace našich v závěru utkání opadla a hosté stihli srovnat na 2:2 v rozmezí 5 minut - 40. minutě vstřelil branku hostující Patrik Fojt a ve 45. minutě se prosadil Marek Opatřil. První poločas skončil tedy remízou 2:2. 

Cílem našeho mužstva bylo vstoupit do druhého poločasu podobně jako do prvního - být aktivní na míči a udávat tempo hry. Na toto se našim podařilo navázat, gólově se prosadil v 53. minutě Tomáš Florian a stav utkání byl pro naše příznivce veselejší 3:2. Tento gól naše nakopl k ještě lepšímu výkonu, než tomu bylo v první půli a v 62. minutě se opět prosadil Tomáš Florian 4:2, který završil v tomto utkání hattrick. O minutu později zatloukl do rakve hostujícího celku poslední hřebíček Ondřej Noris, který zvýšil na 5:2 pro naše. Naši hráči následně jen kontrolovali hru a hostující do ničeho nepustili. Sami si vyspracovali ještě několik dorbrých příležitostí, které se bohužel nepodařilo proměnit. Utkání tak skončilo 5:2 pro A-mužstvo.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Sokol Lovčičky 3:1 (1:1)

Střelci: 11. Florian Tomáš, 63. Kadlec Tomáš, 77. Ondráček Robin - 32. Kraut Lukáš

Nedělní utkání přineslo derby, kdy se "Jedině BÉČKO" utkalo s mužstvem Lovčiček, které nebylo do té doby poraženo. Naši před sebou měli tvrdý oříšek, ale byli ve skvělé formě, jelikož čtyři poslední utkání neprohráli. Utkání začalo opartněji, kdy se hostí nepouštěli do žádných velkých útočných akcí a naši se snažili kombinovat. Tato kombinace však nikam nevedla, jelikož jsme kombinovali především na vlastní půli. Nebyli jsme schopni se dostat do větší příležitosti, a tak úvod utkání atraktivní fotbal nepřinesl. Vše se změnilo v 11. minutě, kdy se po pěkném prostrčení míče od Romana Jiráčka dostal k míči Tomáš Florian, který nic nevymýšlel, míč napálil před velkým vápnem na soupeřovu branku a stav utkání byl 1:0. Po této vstřelené brance se utkání vrátilo ke standardu, kdy naši kombinovali, ale nic z toho nebylo. Tohoto využili hostující, kdy po faulu na jejich útočníka byl nařízen přímý kop, ke kterému se postavil lovčický Lukáš Kraut, který poslal na naši branku přízemní střelu, kterou se nepodařilo zkrotit Jirkovi Doleželovi a z utkání byla rázem remíza 1:1. Za tohoto stavu také skončil první poločas.

Ve druhém poločasu se obraz hry příliš nezměnil. Změna nastala až v 63. minutě, kdy se ve velkém vápně hostí výborně uvolnil Tomáš Kadlec a poslal naše do vedení 2:1. Naši následně zjednodušili hru a začali se dostávat více příležitostí, ale hráči Lovčiček často hrozili z brejků, které se jim nepodařilo proměnit. Pojistka z naší strany přišla v 77. minutě, kdy se standardce postavil Vít Svoboda a zprava poslal do vápna krásný míč, který našel Robin Ondráček a hlavou jej umístil za záda hostující golmana. Naši urvali vedení 3:1, které se jim podařilo udržet do konce utkání, i když si lovčičtí vypracovali několik dobrých příležitostí.

no photo

Podzimní fáze - 8. kolo

27.09.2020

Poslední víkend v září vyslal naše týmy do světa - A-mužstvo zavítalo do brněnských Medlánek a B-mužstvo do nedalekých Heršpic. Áčko se postavilo týmu, který byl poslední v soutěžní tabulce, a proto bylo v tomto utkání jasným favoritem a "Jedině BÉČKO" vyzvalo tým z vrchních pater jejich soutěže, takže vstupovali do boje v roli outsidera, ale především pouze v 11 lidech.

FC MEDLÁNKY vs. TJ Sokol Kobeřice 3:3 (1:1)

Střelci: 45. Vicenec Ondřej, 54. Holub Tomáš, 78. Vicenec Ondřej - 28. Beneš Jindřich, 66. Svoboda Filip, 88. Havlásek Miroslav

Naše Áčko zavítalo do Medlánek, kde se postavili domacímu celku, který ke překvapení všech okupoval poslední místo naší skupiny i přes to, že se v minulé sezoně držel na předních příčkách. Utkání bylo od začátku velice vyrovnané, ale našim hráčům se podařilo prosadit jako prvním, když v 28. minutě vstřelil první branku utkání Jindřich Beneš a poslal naše do vedení 1:0. Na jedné i druhé straně bylo několik šancí, ale ani jedna z nich neskončila brankou. První poločas připomínal bitvu, kdy domácí našim hráčům nedopřáli nic zadarmo a v poslední minutě prvního poločasu se medláneckým podařilo prosadit a utkání srovnal na 1:1 Ondřej Vicenec. První poločas tedy skončil smírem 1:1. 

Do druhého poločas lépe vstoupili domácí, kterým se podařilo v 54. minutě vstřelit branku, díky níž se dostali do vedení 2:1. Ve druhém poločase hra ještě víc přitvrdila a rozhodčí rozdal několik žlutých karet na obě strany. V 66. minutě se dostal do velké šance Filip Svoboda a podařilo se mu prostřelit domácí gólmana a srovnal stav utkání na 2:2. Bohužel naše radost trvalo něco málo přes 10 minut, protože v 78. minutě vstřelili branku opět domácí - Tomáš Vicenec a domácí opět urvali vedení 3:2. Chvíli na to se na hřišti červenalo, kdy rozhodčí rozdal po červené kartě našemu Lukáši Cénkovi, tři minuty na to domácímu Dávidovi Šilonovi a utkání se dohrávalo v 10 na obou stranách. I v předchozích utkáních jsme měli možnost vidět, že naši hráči se rvou do posledních minut utkání a jinak tomu nebylo i v tomto utkání. V 88. minutě prosadil za Kobeřic Miroslav Havlásek a naši se opět v tomto utkání dotáhli na 3:3.

 

Tělovýchovná jednota Heršpice vs. TJ Sokol Kobeřice 1:3 (0:3)

Střelci: 89. Dočekal Lukáš - 18. Karásek Antonín, 23. Karásek Antonín, 26. Redl Jakub

"Jedině BÉČKO" přijelo do nedalekých Heršpic v pošramocené sestavě bez střídajících hráčů. Těchto jedenáct statečných se mělo utkat s domácím celkem, který byl oproti předchozím sezonám značně obměněn, kdy se heršpickým podařilo získat několik posil z celků hrajících vyšší soutěže, a to především z Hodonína. Naši hráči do utkání vstoupili opatrně, kdy se snažili hrát od zadu. Soupeř převážně kombinoval na vlastní polovině a nedokázal naše hráče dostat pod větší tlak, takže začátek utkání byl z obou stran opatrnější. To se změnilo v 18. minutě, kdy se se naši hráči dostali na polovinu soupeře a Jakub Redl z levého křídla prošel obranou jako nůž máslem, a poté nahrál po sebe na malé vápno, kde číhal Antonín Karásek, který pobídku využil a vstřelil první gól utkání. Pět minut na to po souboji přesně na polovině hřiště byl vyslán Antonín Karásek do samostatného úniku, který zakončil bombou na zadní tyč. Brankář se za střelou jen otočil a naši vedli 2:0. Ve 26. minutě "Jedině BÉČKO" výborně zapresovalo soupeře, naši útočníci dostali jejich stopery pod tlak a chybu obranné řady Heršpic využil Jakub Redl, který zakončil a bylo to 3:0 pro Kobeřice. Ve 30. minutě šli naši do deseti, jelikož se zranil kanonýr Antonín Karásek a na střídačce Béčka nebyl nikdo kromě trenéra. "Jedině BÉČKO" vzdorovalo v deseti do konce prvního poločasu bez inkasované branky.

Druhý poločas byl pro naše hráče obrovská výzva, jelikož museli vzdorovat celých 45 minut soupeři v deseti hráčích. Tomuto odpovídala i hra, kdy se naši zatáhli a hrozili pouze z brejků. Nutno říct, že soupeři i v deseti hráčích velice zatápěli v útočné fázi, ale žádný z těchto protiútoků neskončil vstřelenou brankou. Domácí hru naopak zjednodušili a z kombinančního fotbalu přešli k nákopům na naši obranu, kde míče měli sklepávat vysocí útočníci. Ovšem ani tak se nedokázali proti našim prosadit i díky skvěle chytajícímu Jiřímu Doleželovi. Čisté konto se nepodařilo udržet po celou dobu druhého poločas. Naši inkasovali v 89. minutě utkání, kdy se hlavou po rohovém kopu prosadil Lukáš Dočekal a snížil tak z pohledu domácích na 1:3. Naši po heroickém výkonu brali v Heršpicích tři body a dotáhli se tak na popředí tabulky.

no photo

Podzimní fáze - 7. kolo

20.09.2020

Předposlední víkend v září znamená pro naše mužstva, že je čekají další fotbalová utkání v domácím prostředí, kdy do Kobeřic zavítají mužstva - Sportovní klub Sokol Lipovec, který se utká s našim Áčkem a mužstvo Vážan nad Litavou, které poměří síly s "Jedině BÉČKEM". Obě naše mužstva si v poslední době vedly velice dobře, kdy v předchozím kole naplno bodovaly.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. Sportovní klub Sokol Lipovec 2:2 (0:1)

Střelci: 58. Svoboda Filip, 90. Kuda Tomáš - 22. Sodomka Tomáš, 83. Sedlák Richard (pen.)

Koberské Áčko do utkání vstupovalo jako favorit, jelikož poslední dvě utkání vyhrálo a drželo se na předních příčkách jejich skupiny, kdežto soupeř se držel spíše v dolní polovině tabulky. Naši hráči jasně dominovali od začátku utkání, kdy udávali tempo hry a vypracovali si několik stoprocentních šancí, které nedokázali proměnit. Soupeře jasně přehrávali a ten pouze nakopával míče z vlastní obranné fáze směrem k naší brance. Naše neefektivita v zakončení se vymstila ve 22. minutě, kdy po zaváhání naší obrany poslal Lipovec do vedení Tomáš Sodomka. Naši neustávali a opakovaně bušili do obrany hostí, ale jejich brána byla jakoby zakletá, o čemž se několikrát přesvědčil Filip Svoboda, který ne a ne se gólově prosadit. První poločas tedy skončil 0:1.

Druhý poločas opět kopíroval ten první - naši aktivní na míči si vypracovali několik příležitostí, ale neproměnili je. Střeleckou smůlu v tomto utkání prolomil v 58. minutě Filip Svoboda, který srovnal na 1:1. Poté ale pokračovala trápená našich hráčů, kteří nedokázali dát další branku i díky skvěle chytajícímu hostujícímu gólmanovi. Našim fanouškům i hráčům se zježily všechny vlasy na hlavě v 83. minutě, kdy rozhodčí odpískal pokutový kop proti naší bráně, jenž proměnil lipovecký Richard Sedlák a hostí byli ve vedení. Naštěstí se štěstěna obrátila i na naši stranu a našim borcům se podařilo v poslední minutě utkání srovnat na 2:2, kdy se prosadil Tomáš Kuda a stanovil tak konečný výsledek zápasu.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Vážany nad Litavou 6:4 (3:1)

Střelci: 10. Karásek Antonín, 33. Kadlec Tomáš, 37. Karásek Antonín, 58. Kadlec Tomáš, 62. Florian Tomáš, 90. Ondráček Robin - 43. Robeš Roman, 83. Robeš Roman, 88. Kypr Vladimír, 67. Kypr Vladimír

"Jedině BÉČKO" přívítalo na domácím pažitu dobře známé borce z Vážan nad Litavou, kteří s námi dojeli poměřit síly ve III. třídě. Tento nám dobře známý soupeř, který dlouhá léta bojoval s našim A-mužstvem v Okresním přeboru vyškovska, zažil strmý pád do nižší soutěže. "Jedině BÉČKO" vstoupilo do utkání velice dobře, jelikož v první větší šanci se prosadil Antonín Karásek, který nás v 10. minutě poslal do vedení 1:0. Naše mužstvo od začátku diktovalo tempo hry a soupeře jasně přehrávalo a díky tomu ve 33. minutě navýšil skóre Tomáš Kadlec na 2:0. Čtyři minuty na to se opět prosadil ostrostřelec Antonín Karásek, který zvyšoval na 3:0. Výsledek prvního poločasu kosmeticky upravil hostující Roman Robeš ve 43. minutě na 3:1.

Druhý poločas odpovídal tomu prvnímu naši soupeře přehrávali a stříleli branky, kdy se po třinácti odehraných minutách v druhém poločase prosadil nádhernými polonůžkami ve velkém vápně hostujících Tomáš Kadlec a zvýšil na 4:1 pro Béčko. O čtyři minuty později se prosadil střídající Tomáš Florian, který po samostatném průniku z levého křídla zakončil bezproblémově k tyči a utkání bylo najednou 5:1. Nic nenasvědčovalo tomu, že by se mělo cokoliv zvrtnout a naši by měli s tímto soupeřem sebemenší problém, i když v 67. minutě snížil na 5:2 vážanský Vladimír Kypr. Naši v okamžiku přestali hrát, jelikož si mysleli, že se utkání dohraje samo a s tímto souvisel i totální kolaps naší hry, jenž měl za následek dva góly v rozmezí pěti minut - 83. minuta Roman Robeš a 88. minuta Vladimír Kypr. Najednou se našim roztřásly kolena, jelikož vážanští hráči měli další gólové akce, které vychytal náš brankář - Vojtěch Přerovský. Klid na kopačky našich dodal v 90. minutě gól Robina Ondráčka, který proměnil samostatný nájezd hostující branku a zvýšil na 6:4. Tímto výsledek toto nedělní utkání také skončilo.

no photo

Podzimní fáze - 6. kolo

13.09.2020

6. kolo připravilo pro naše borce ostré venkovní utkání, kdy A-mužstvo zamířilo do Vysočan, aby se utkalo s domácím mužstvem FK Vysočany - Šošůvka. B-mužstvo zavítalo do nedalekých Bošovic, kde se utkalo s "Janky" z SK Bošovic. Obě dvě naše mužstva čekala nelehká utkání, ve kterých se měly pokusit urvat body.

FK Vysočany - Šošůvka vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 1:3 (1:1)

Střelci: 4. Sychra Tomáš - 21. Svoboda Filip, 70. Svoboda Filip, 92. Toncr Michal

Naši borci po předchozí domácí výhře chtěli uspět i ve venkovním prostředí, avšak v cestě jim stáli domácí hráči, které dobře známe z předchozích ročníků, takže jsme věděli, že nás bude čekat složitý úkol, abychom pokořili tohoto houževnatého soupeře. Naši hráči zažili katastrofální start do utkání, kdy ve 4. minutě po brance domácího Tomáše Sychry vedli vysočanští 1:0. Vypracovali jsme si opět několik dobrých příležitostí, které bohužel neskončily gólem. To se však změnilo ve 21. minutě, kdy srovnal za naše barvy Filip Svoboda a stav utkání byl 1:1. Po této akci však pokračovala gólová impotence našich, a proto první poločas skončil 1:1.

Druhý poločas začal v podobném gardu, ale jen do 70. minuty, kdy se opět prosadil náš Filip Svoboda a poslal náš tým do vedení 2:1. Hra se z naší strany uklidnila, začali jsme herně dominovat a přitlačili domácí na vlastní půli. Vysočanští hrozili dlouhými nakopávanými míči za obranu, ale toto na naše borce nestačilo. Pojistku v podobě třetího gólu přidal v 92. minutě Michal Toncr, který se prosadil při zahrávání rohového kopu, kdy si domácí gólman nešťastně tento centr srazil do vlastní brány. Naši tímto utkáním navázali na domácí výhru a přivezli si z Vyšočan - Šošůvky tři velice cenné body.

 

SK Bošovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 3:4 (2:1)

Střelci: 2. Haman Lukáš, 25. Bohdálek Viktor, 70. Skulínek Martin - 17. Kadlec Tomáš, 55. Florian Tomáš, 58. Antonín Karásek, 71. Svoboda Jakub

"Jedině BÉČKO" zavítalo do Bošovic, kde chtělo změnit bídnou herní bilanci z posledních dvou utkání, jelikož jednou prohrálo a jednou remizovalo. To se mělo změnit v Bošovicích, kde není vůbec lehké vyhrávat a fotbalové bitvy zde v minulosti připomínaly spíš válku, než fotbal. Začátek utkání byl pro naše hráče katastrofální, protože po necelých dvou minutách hry se domácí prosadili a vedli 1:0. Bošovice na "Jedině BÉČKO" vlítli od začátku utkání a mačkali náš tým jako citron, ale nepodařilo se jim prosadit, díky skvěle chytajícímu Jirkovi Doleželovi, který chytil v úvodních minutách několik jasných gólů. V 17. minutě se naši hráči dostali na polovinu soupeře a vypracovali si nebezpečnou šanci, kdy se krásnou střelou před vápnem prosadil Tomáš Kadlec a srovnal na 1:1. Hra našich se uklidnila a vypracovali si pár dobrých šancí, ale ani jedna z nich neskončila vstřelenou brankou. Toho využili domácí a ve 25. minutě šli do vedení 2:1 po úniku krajního záložníka. Bošovice naše v prvním poločase tlačili a vypracovali si minimálně deset 100% šancí, které díky Bohu pro naše neproměnili. První půle tedy skončila 2:1 pro Bošovice.

Do druhé půle naběhl jiný tým, protože na naší straně došlo k několika střídáním, které naší hře prospěly. Naše hra se uklidnila a místo nakopávaných míčů, kterými se náš tým prezentoval v první půli se míč dostal na zem. Díky tomuto hernímu stylu naši v 55. minutě srovnali, kdy se prosadil Tomáš Florian. V 58. minutě poslal naše do vedení Antonín Karásek, který skóroval do prázdné brány po nahrávce Tomáš Floriana, který soupeřovu obranu doslova zesměšnil, když prošel sám přes čtyři bránící hráče. V 70. minutě vystrčili domácí opět růžky, kdy se jim podařilo srovnat na 3:3, ale jejich radost trvala jen minutu, kdy v 71. minutě vstřelil vítězný gól hlavou Jakub Svoboda po rohovém kopu. Utkání tedy skončilo 3:4 z pohledu domácích. 

 

 

 

no photo

Podzimní fáze - 5. kolo

06.09.2020

V rámci 6. kola se naše mužstva utkaly se svými soupeři na domácím pažitu, a to následovně - v sobotu A -mužstvo přívítalo hráče SK Babice nad Svitavou, kdy naši po sérii dvou porážek chtěli naplno bodovat a dotáhnout se na přední pozice v jejich v skupině. B-mužstvo sehrálo v neděli své utkání proti Tělocvičné jednotě Hodějice "A" a diváci v tomto utkání očekávali urputnou bitvu, jelikož historicky mezi oběma mužstvy panuje obrovská rivalita.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. SK Babice nad Svitavou 2:1 (0:0)

Střelci: 67. Toncr Michal, 90. Svoboda Filip - 82. Kropáček Jakub

Naši borci vstoupili do tohoto utkání s jasným cílem, že musí urvat tři body a dotáhnout se na popředí tabulky v jejich skupině. První poločas naši soupeře přehrávali, ale bohužel se jim nepodařilo prosadit, neproměnili šance, které si vypracovali. Nutno podotknout, že první poločas mohli naši hráči vést s pohodlným náskokem a hra by se uklidnila, avšak to se nestalo. Babičtí se snažili prosadit nakopávanými míči za obranu, ale také bez úspěchu, a tak první poločas skončil smírně 0:0.

Druhý poločas započal ve stejném duchu, ale vše se změnilo po necelých dvanácti minutách hry, kdy byl náš hráč zfaulován cca 25 metrů před brankou soupeře. K přímému kopu se postavil koberský Michal Toncr a krásnou střelou kolem zdi poslal náš tým do vedení 1:0. Naši hráči si opět vypracovali několik slibných situací, které mohly skončit gólem, ale opět se neprosadily, a tak drželi tenké vedení. Toto vedení se jim podařilo udržet do 82. minuty, kdy hostí vystřelili a po šťastném odrazu míč zapadl za záda našeho gólmana Vojty Přerovského, který s touto něšťastnou situací nemohl vůbec nic dělat. Tento gól hostí namotivoval a zahrozili ještě jednou nebezpečnou střelou, kterou musel náš brankář tahat z levého horního rohu brány. Když už si všichni fanoušci i hráči mysleli, že toto utkání skončí remízou 1:1, tak se dostal k míči ve vápně Babic Filip Svoboda a po krásném zpracování z jedné trefil míč přes hostujícího gólmana a naši v poslední minutě utkání zvýšili na 2:1, čímž splnili to, že tři body zůstanou v Kobeřicích.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělocvičná jednota Hodějice 2:2 (1:1)

Střelci: 24. Kadlec Tomáš, 88. Svoboda Filip - 19. Cenek Jan, 78. Konečný Jiří

B-mužstvo s v nedělních sychravém dopoledni postavili borcům z nedalekých Hodějic. Napjatá atmosféra by se dala krájet, jelikož mezi oběma mužstvy panuje odjakživa velká rivalita a před "Jedině Béčkem" stál nelehký úkol, kdy proti kvalitnímu soupeři museli bodovat, jelikož poslední utkání prohráli a krčili se na spodních příčkách jejich skupiny. Utkání bylo v prvních minutách vyrovnané a ani jeden tým se nedokázal dostat do vyložené šance, ale s přibývajícími minutami naši hráčí přebírali herní iniciativu, soupeř hrozil z rychlých brejků a následných centrů z kraje hřiště do šestnáctky. Po jedné takové akci se ujali hostí vedení, kdy se v 19. minutě po centru zpoza šestnáctky prosadil Jan Cenek a naši prohrávali 0:1. Radost Hodějic trvala jen pár chvil, kdy naši akci hosté zakončili faulem a míči se postavil Miroslav Kočovský ml. a krásným centrem našel ve velkém vápně Tomáše Kadlece, ten se do míče hlavou opřel a stav utkání byl v 24. minutě 1:1. Za tohoto stavu skončil i první poločas.

Ve druhém poločase se hra příliš neměnila její scénář byl takřka stejný - naši nakopávali míče na útočníky a hostí hrozili z brejků. "Jedině Béčko" si opět vypracovalo několik dobrých příležitostí, které se jim nepodařilo proměnit, a tak gól visel pouze ve vzduchu. To se změnilo v 78. minutě, kdy jsme byli vytrestání za špatně rozebrané hráče v obranné fázi. K míči se dostal hostující Jiří Konečný, který natáhl před šestnáctkou a krásným angličákem poslal hostující tým do vedení. Naši vrhli všechny síly do útoku a naštěstí se jim podařilo v 88. minutě vyrovnat na 2:2, kdy po krásné průnikové přihrávce zakončil střelec víkendu Filip Svoboda a "Jedině Béčko" vydřelo alespoň bod. 

 

no photo

Podzimní fáze - 4. kolo

30.08.2020

Poslední víkend v měsíci srpnu zavedl naše mužstva na venkovní hříště, kde se měla porvat o body. A-mužstvo odehrálo své utkání ve Vílemovicích, kde se postavilo domácím TJ Vilémovice, jejichž kádr je prošpikovaný bývalými prvoligisty - Patrik Siegl, Petr Švancara a Tomáš Polách. Borci, kteří mají dohromady odehráno v prvoligových soutěžích přes tisíc utkání. B-mužstvo odjelo ke svému klání do nedalých Slavíkovic, kde postavilo domácímu Spartaku Slavíkovice. "Jedině Béčko" čekal velice náročný zápas, protože den předtímto utkáním se bujaře slavilo na rozlučce se svobodou bývalého hráče Benfiky Michala Kočovského.

 

TJ Vilémovice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 5:4 (3:2)

Střelci: 8. Jarůšek Tomáš (pen.), 12. Kasálek Martin, 16. Švancara Petr, 47. Švancara Petr, 70. Mikšovský Petr (pen.) - 44. Florian Tomáš, 45. Florian Tomáš, 67. Piňos Stanislav, 83. Toncr Michal

Naše borce o víkendu čekal těžký zápas na půdě Vilémovic v čele s několika bývalými prvoligovými fotbalisty. Nervozita, či nekoncentrovanost se projevila hned v úvodu, kdy po nepodařeném odkopu sudí odpískal spornou penaltu a domácí šli do vedení. O pár minut později se hosté prosadili ještě dvakrát, kdy se po chybě v obraně trefil Kasálek a poté krásnou trefou zvyšoval v 16. minutě už na 3:0 Petr Švancara. Do konce poločasu se hra uklidnila a i naši se začali dostávat do šancí a minutu před koncem poločasu se dvakrát trefil Tomáš Florian.

Bohužel do druhé půle nenastoupili naši vůbec dobře a hned v úvodu si nechali dát gól na 4:2. I nadále byla ale hra vyrovnaná a pro diváka jistě atraktivní, šance byly totiž vidět na obou stranách. I přes vyloučení Martina Poláška se naši nevzdali a opět snížili na rozdíl jediné branky, tentokrát zásluhou střídajícího Stanislava Piňose. O pár minut později ovšem domácí kopali už druhou penaltu v utkání, 5:3. Na konečných 5:4 pak už jen, i s pomocí domácího brankáře, korigoval Michal Toncr.

 

Spartak Slavíkovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 2:0 (0:0)

Střelci: 56. Orálek Radek, 79. Skokan Milan

"Jedině Béčko" mělo náročný víkendový program, kdy v sobotu slavilo na rozlučce se svobodu bývalého hráče a den poté se mělo utkat v mistrovském utkání na půdě Slavíkovic. Do Slavíkovic dojeli naši borci ve značně společensky unaveném stavu a na střídačce měli pouze jednoho náhradníka. Utkání bylo v prvních minutách velice vyrovnané, kdy se střídaly akce na jedné i druhé straně a naši se snažili převážně hrozit z brejků. Do jednoho takového protiútoku se dostal Jakub Slabotinský, kdy mu na druhé straně nabíhal Antonín Karásek, ale akce po střele Jakuba Slabotinského skončila v náručí domácího brankáře. Naši se většinu poločasu bránili, jelikož proti nim stála i nepřízeň větru, čehož využívali domácí, tlačili nás, ale skvěle chytající Jirka Doležel držel čisté konto. První půle tedy skončila 0:0.

Ve druhé půli byla situace obdobná, jako v té první, to se ovšem změnilo po jedenácti minutách druhé půle, kdy střeleckou smůlu prolomil domácí Radek Orálek a naši prohrávali v 56. minutě 0:1. Tlak domácích sílil, ale na zem je srážela jejich impotence v zakončení a skvěle chytající Jirka Doležel. "Jedině Béčko" se snažilo srovnat stav na 1:1 a nutno říci, že nejblíže k tomu měla střela Mirka Kočovského ml., který po odpískaném faulu natáhl cca z 30 metrů a míč hnaný silným větrem skončil na břevně s odrazem před brankovou čáru. Poté se našim podařilo vytvořit ještě několik povedených akcí, ale bohužel žádná z nich neskončila gólem. V 79. minutě po zmatku v naší obraně po zahraném rohu navýšil na 0:2 z našeho pohledu hlavičkou domácí Milan Skokan a toto byl také konečný výsledek utkání.

no photo

Podzimní fáze - 3. kolo

23.08.2020

Předposlední víkend v srpnu přivedl do Kobeřic u Brna nejen týmy soupeřů, ale také Tradiční krojované hody, které k naší obci patří neodmyslitelně, stejně jako Petr Matyáš na hřiště, kde se stará o náš zelený pažit a nutno říct, že jej na tento víkend připravil famózně. O tomto slavnostním víkendu se naši borci utkali s následujícími týmy: A-mužstvo poměřilo síly s AC Lelekovice a B-mužstvo na domácím hřišti přívítalo odvěké rivaly z "přeskopce", a to SK Nížkovice. Na hody je povinností vyhrát, ale ne vždy se to podaří.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. AC Lelekovice 1:5 (0:2)

Střelci: 70. Toncr Michal (pen.) - 24. Stříž Boris, 36. Pokorný Michal, 49. Šuler David, 86. Hakl Petr, 87. Pokorný Jan

V minulém ročníku jsme si se soupeřem poradili, ale v tom letošním bylo vše jinak. Lelekovičtí přijeli v plné sestavě a chtěli zde uspět, což bylo vidět hned na začátku utkání, kdy i přes horké počasí do utkání naběhli s plnou vervou. První minuty byly do jisté míry vyrovnané, ale chleba se lámal po necelých 25 minutách, kdy se hosté prosadili a dostali se do vedení. Utkání tedy bylo z našeho pohledu 0:1. Naši pohrozili z několika mála protiútoků, ale nedokázali se prosadit a srovnat. Další branku hostí vsítil Michal Pokorný ve 36. minutě a stav utkání byl 0:2. V poslední minutě prvního poločasu si naši vypracovali krásnou akci, kterou rozebrali soupeřovu obranu, avšak sám před bránou se nedokázal prosadit střídající Jakub Redl.

Druhý poločas nazačal pro naše vůbec dobře, protože se hostí po čtyřech minutách hry opět prosadili a zvýšili na 0:3 z našeho pohledu. Ve druhé půli se naše hra zvedla, místy jsme hostí přitlačili na jejich půli, ale nepodařilo se nám prosadit. To se ovšem změnilo v 69. minutě, kdy naši opět na soupeřově polovině velice dobře zakombinovali a akcí na jeden dotek se podařilo dostat Staňovi Piňosovi tváří v tvář hostujícímu gólmanovi. Staňa Piňos se nedostal k zakončení, protože ještě dřív, než se mu to povedlo, tak přijel na saních hostující obránce a našeho záložníka ve velkém vápně sestřelil. Rozhodčí jednoznačně ukázal na pokutový kop a penaltu bez sebemenších problémů proměnil Michal Toncr. Naši tímto gólem vykřesali plamínek naděje, ale bylo vidět, že v horkém počasí a s přibývajícími minutami dochází síly, čehož využili lelekovičtí a zasadili nám dvě smrtící rány v 86. a 87. minutě, čímž stanovili konečný výsledek 1:5

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. SK Nížkovice 6:1 (2:0)

Střelci: 18. Kadlec Tomáš, 45. Karásek Antonín, 62. Kočovský Miroslav, 67. Karásek Antonín, 81. Kočovský Miroslav, 59. Kadlec Tomáš - 48. Kubaský Ľubomír

V horkém popoledni se "Jedině Béčko" utkalo se sousedy z nedalakých Nížkovic, kterým se v Kobeřicích neřekne jinak než "půlpáni". Tradiční derby ve většině případů ovládnou naši borci, avšak našly se i výjimky, kdy nás nížkovičtí dokázali překvapit. Tato hodová bitva žádné překvapení nepřichystala, naši na hostí naběhli v plné sestavě a od začátku utkání udávali tempo hry. V úvodních minutách si "Jedině Béčko" vypracovalo několik dobrých příležitostí, které se jim nepodařilo přetavit v gól. Vše se změnilo po překrásné akci z 18. minuty, kdy výbornou přihrávkou ze středu hřiště našel Robin Ondráček na hranici velkého vápna útočníka Tomáše Kadlece, který jednoduše zakončil a naši šli do vedení 1:0. Aktivita z naší strany stále trvala, hostí se utápěli v marnosti, jelikož jejich řady oslabilo několik zranění, které nedovolily zúčastněným dohrát utkání. Naše borce trápila koncovka, kdy se nedokazili prosadit a navýšit tak vedení. Situaci uklidnil ve 45. minutě Antonín Karásek, který zvýšil na 2:0 a takto první půle skončila.

Druhá půle pro "Jedině Béčko" nazačala vůbec dobře, kdy pro obrovském zmatku v domácí obraně snížil na 2:1 hostující Ľubomír Kubaský a hra hostí trošku ožila. Tato euforie na straně nížkovských trvala pouze do 59. minuty, kdy krásnou střelou před velkým vápnem zvýšil na 3:1 Tomáš Kadlec a po tomto gólu započala kanonáda, kterou SK Nížkovice nedokázali zastavit. V 62. minutě zvyšoval 4:1 Miroslav Kočovský ml., pět minut na to Antonín Karásek a v 81. minutě ustanovil finální výsledek na 6:1 Miroslav Kočovský ml. "Jedině Béčko" spravilo náladu všem domácím fandům a napravilo si reputaci po předchozím zápase ve Vícemilicích.

no photo

Podzimní fáze - 2. kolo

16.08.2020

Polovina měsíce srpna naše borce, jak z A-mužstva, tak i B-mužstva vyslala v rámci 2. kola do venkovního prostředí, aby se zde obě mužstva porvala o cenné body do tabulky jejích soutěží. B-mužstvo své dopolední utkání sehrálo ve Vícemilicích v neděli, kde se postavilo domácím v jejich prvním utkání po COVID pauze a někteří z hráčů z našich řad viděli kopačák po více jak třičtvrtě roce. A-mužstvo sehrálo své utkání proti FC Veverská Bítýška v neděli odpoledne, kdy se toto utkání odehrálo na hřišti v Dolních Loučkách a naši borci po úvodní výhře měli za cíl vyloupit hriště domácích a přivézt do Kobeřic tři body.

Tělovýchovná jednota Vícemilice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 6:3 (2:2)

Střelci: 7. Kürti Jan, 37. Lazor Jaromír, 50. Vala Lukáš, 83. Lazor Jaromír, 85. Vala Lukáš, 86. Vrána Martin - 20. Kadlec Tomáš, 36. Karásek Antonín, 48. Karásek Antonín

Tento nám dobře známý soupeř, který působil dlouhodobu s naším A-můžstvem v Okresním přeboru Vyškov v minulosti kompletně restrukturalizoval celý tým, kdy se odhlásil ze soutěže a následně se přihlásil do OS IV. třídy, kterou obratem vyhrál. V nedělním horkém dopoledni se tedy naše "Jedině Béčko" utkalo s A-mužstvem z Vícemilic. Domácí na naše hráče od první minuty začali výrazně tlačit a měli hned v úvodu utkání několik vyložených šancí, které nedokázali proměnit, díky skvěle chytajícímu Jirkovi Doležalovi. Bohužel v 7. minutě utkání "vsítili" domácí první gól utkání, který byl velice sporný. Tomáš Kadlec ve 20. minutě srovnal skóre na 1:1, kdy dorážel střelu Antonína Karáska. První půle patřila koberskému Antonínovi Karáskovi, který cvičil domácí obranu takovým způsobem, že ve 36. minutě vstřelil gól na 2:1 z našeho pohledu. Avšak takovýto stav nevydržel dlouho a domácí minutu na to srovnali na 2:2. První poločas tedy skončil remízou, ale je nutné říct, že domácí měli herně značnou převahu nad našimi borci.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany výrazně lepší, když se nám hned na jeho úvodu podařilo po krásné akci vstřelit gól na 3:2. Střelcem této branky nebyl nikdo jiný než Antonín Karásek, který dělal domácí obraně obrovské problémy. Hosté však dokázali pět minut po této brance opět srovnat, kdy gól vstřelil Lukáš Vala, který v minulosti působil v Kobeřicích. Po této brance si naši hráči vytvořili jednu vyloženou šanci, kterou se nepodařilo proměnit Tondovi Karáskovi. S přibývajícími minutami druhého poločasu bylo vidět, že našim dochází síly a nepomohly ani střídaní na naší straně. Tento nedostatek sil se projevil v posledních minutách utkání, kdy jsme inkasovali 3 góly ve čtyřech minutách a konečný výsledek tak byl 6:3 pro domácí.

 

FC Veverská Bítýška vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 0:3 (0:1)

Střelci: 15. Florián Tomáš, 60. Svoboda Filip, 77. Florián Tomáš

V neděli odehrálo naše Áčko druhé soutěžní utkání s Veverskou Bítýškou, kdy se utkání odehrálo v Dolních Loučkách. Vyrovnaný první poločas moc šancí nenabídnul, až v 15. minutě se po vyhraném hlavičkovém souboji Filipa Svobody s přehledem prosadil Tomáš Florian. Důležitým okamžikem celého zápasu byla jistě penalta domácích, kterou dokázal náš golman Vojta Přerovský zneškodnit.

Do druhé půle nastoupili domácí už pouze v 10 hráčích, po vyloučení jednoho z obránců, na herním projevu to ovšem moc znát nebylo. Domácí ani jednu ze svých šancí neproměnili, a tak mohl v 60. minutě po přihrávce ve vápně od Michala Toncra zvýšít na 0:2 Filip Svoboda. Domácí museli hru otevřít, tím se naskytlo několik příležitostí na rychlé protiútoky. Jeden z nich dokázal po vybojovaném míči na půli hřiště proměnit Tomáš Florian, kdy mu míč nachystal Tomáš Kuda. Naši si i přes značnou absenci v hráčském kádru dokázali se soupeřem poradit a z Dolních Louček si odvezli cenné tři body, které je vystřelily na celkově druhou příčku v tabulce I.B třídy.

no photo

Podzimní fáze - 1. kolo

08.08.2020

Soutěžní utkání amaterkých fotbalových soutěží jsou opět tu a v 1. kole svedl los proti sobě naše A-mužstvo proti A-mužstvu TJ Sokol Bohdalice. Oba dva týmy se znají z minulosti, kdy společně působily v okresním přeboru Vyškov, a také z minulého ročníku I.B třídy, kam bohdaličtí postoupili. B-mužstvo prozatím své první utkání v nové sezoně neodehrálo, jelikož první kolo bylo odloženo až na listopad a ve III. třídě OS bude soutěž začínat až 2. kolem, a to v neděli 16. 8. 2020 v 10:00 ve Vícemilicích.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Bohdalice 3:1 (2:0) 

Střelci: 21. Florian Tomáš, 37. Florian Tomáš, 69. Havlásek Miroslav - 58. Pacula Petr

V sobotu přívali koberští na domácím pažitu TJ Sokol Bohdalice a odstartovali tak novou sezonu I.B třídy skupiny A. První minuty tohoto utkání byly velice vyrovnané, ale po jejich uplynutí začali koberští jasně dominovat a vytvořili si několik velice slibných šancí, které bohužel brankou neskončily. Jako první rozvlnil síť hostí až pokutový kop, který po faulu na Ondřeje Norise s přehledem zakončil staronový koberský kanonýr Tomáš Florian a ve 21. minutě tak bylo utkání 1:0 pro naše barvy. Útočné duo - Florian a Noris se podílelo i na druhé brance utkání, kdy po centru Ondřeje Norise krásně zakončil opět Tomáš Florian a v 37. minutě byl stav utkání 2:0 pro TJ Sokol Kobeřice. Do kabin se tak šlo s pohodlným náskokem 2:0.

Do druhé půle nevstoupili naši nejlépe a hosté v 58. minutě dokázali snížit z jejich pohledu na 1:2 a o tuto branku se postaral Petr Pacula. Následně byla hra vyrovnaná, avšak o klid na duši samotných hráčů i koberských fanoušků se postaral necelých 20 minut před koncem utkání Miroslav Havlásek, který dotlačil míč do sítě po skvělém centru Michala Toncra a stanovil tak konečné skóre na 3:1 pro domácí borce.

 

no photo

Restart amatérského fotbalu v Česku - JSME ZPĚT!

06.08.2020

V tomto období fotbalového temna se náš oddíl odmlčel na webových stránkách, jelikož se v kuloárech amatérského fotbalu nic nedělo a naše mužstva nemohly svádět líté boje v amaterských soutěžích. Avšak po této velice dlouhé pauze, která byla způsobena vyšší mocí, a to v podobě onemocnění COVID-19 se na travnatou plochu nejen v Kobeřicích vrací život a především soutěžní utkání I.B třídy dospělých (A mužstvo), OS III. třída dospělých (B mužstvo) a také soutěž našich nejmenších, a to OS přípravek mladších i starších.


Díky tomu jsme i MY ZPĚT!


Kvůli COVID-19 byly zrušeny všechny amatérské soutěže, a proto nikdo z těchto soutěží nepadal do nizších ani nepostupoval do vyšších, což napomohlo i našemu Áčku, aby zůstalo v krajské soutěži (I.B třída dospělých skupiny A), kam patří.


Příprava v období COVID krize:
Koberský fotbal v průběhu výpadku soutěží nelenil, ale byl velice aktivní, kdy hlavní trenér A-mužstva - Jožka Svoboda naplánoval vydatnou přípravu, jakmile to nařízení státu dovolovaly. Díky tomu hráči neměli při návratu nulovou kondičku a kopačák většině z nich nazavazel. Ovšem vyjma tréninků se stihly odehrát i přípravná utkání, která měla za úkol prověřit připravenost hráčů na sezonu.

 

První přátelské utkání sehráli naši borci proti velice kvalitnímu soupeři, který v minulém ročníku bojoval o postup z Krajského přeboru mužů. Tímto soupeřem nebyl nikdo jiný než SK Líšeň "B". Líšeňští přijeli vyzkošet náš travnatý pažit 7. 6. 2020, kdy současně prověřili fotbalové schopnosti našich borců a bohužel si odvezli z Kobeřic výhru 4:0. Nutno dodat, že na první pohled bylo vidět, že se jedná o soupeře z jiné fotbalové sféry, jelikož celému zápasu dominovali, a to především díky jejich převaze na míči. Ovšem naši hráči se neměli za co stydět, předvedli sympatický výkon, vypracovali si dokonce několik slibných příležitostí, avšak ty nedokázali přetavit v gól.

 

Dalším soupeřem, kterého jsme v rámci přípravy hostili na domáci ploše, byli hráči LOKOMOTIVU Brno Horní Heršpice. O poznání přijatelnější soupeř, kterého naši hráči měli za úkol jednozačně porazit, protože tento tým hraje nižší soutěž - II. třída - městský přebor. Toto předsevzetí se podařilo splnit a naši zvítězili zcela jasně 6:2 i přesto, že v druhé půli náš trenér protočil prakticky celé mužstvo, což se projevilo na dvou inkasovaných gólech, které hosté vsítili.

 

Posledním týmem, se kterým se naši utkali před restartem soutěže, byl tým FC Bučovice. Tým, který brouzdá vodami I.A třídy, takže před našimi hráči stál opět nelehký úkol, a to porazit tým z vyšší soutěže. Utkání se odehrálo 20. 6. 2020 a koberští se v parném dni postarali o výhru 2:1. Dokázali, že jim fotbalová kvalita opravdu nechybí, jelikož podali dominantní výkon a hosté povětšinu zápasu tahali za kratší konec.


Krajský pohár:
A-mužstvo Kobeřic se přihlásilo do krajského poháru, kdy jim los v předkole tohoto poháru přisoudil SK Újezd u Brna. Mužstvo, které hraje stejnou soutěž jako naše Áčko. Bohužel i přes kvalitní a povedou přípravu jsme nedokázali uspět v tomto pohárovém utkání. Újezdští si odvezli z našeho fotbalového chrámu cennou výhru a postup do dalšího kola. Zde se Újezd utkal s TJ Tatran Bohunice - neoficiální vítěž Krajského přeboru můžu.


Změny v koberských mužstvech:
Každopádně se za toto období událo několik zajímavostí, které možná některé fanoušky koberského fotbalu překvapí. Pojďme tedy nahlédnou pod pokličku tomu, co se v období COVID krize změnilo u našich mužstev.


Změny v kádru A-mužstva:
Odchody:

 • Pavel Dědič

 • Tomáš Blecha

 • Ondřej Skoupý

 • Ondřej Papež

 • Filip Hledík

 • Pavel Hloužek (ukončení aktivní kariéry)

Příchody:

 • Tomáš Florián

 • Filip Svoboda

 • Vojtěch Přerovský

Kádr prošel značnou změnou, jelikož někteří z hráčů šli zkusit fotbalové štěstí do jiných týmu ve vyšších soutěžích, avšak tyto odchody vykompenzovali navrátilci - Tomáš Florián, Filip Svoboda, nově příchozí Vojtěch Přerovský (gólman) a navrátilec z dlouhodobé marodky Martin Hobza.

Změny v kádru B-mužstva:
Co se týče B-mužstva, tak zde se nic zásadního nezměnilo, co se hráčů týče. Letní příprava na podzimní část 2020 proběhla tradičně u piva, kdy se tato příprava již historicky několikrát osvědčila a "Jedině Béčko" takto vždy slavilo úspěchy v soutěžní části. :)


Touto cestou bychom Vás také rádi pozvali na první mistrovské utkání A-mužstva, které se uskuteční již tuto sobotu, tzn. 8. 8. 2020 od 17:00 na hřišti U lesa, kde naši borci změří síly s TJ Sokol Bohdalice.


Budeme se na Vás těšit!

no photo

Podzimní fáze - 1. kolo

03.11.2019

S měsícem listopadem přišlo i poslední, ale v soutěžní hierarchii první kolo celé soutěže, které naše mužstva odehrála ve venkovních prostředích. A mužstvo se vydalo na cestu do Lipovce, kde se utkalo s domácími borci z SK Sokol Lipovec. Áčko bylo navnazeno dvěma výhrami po sobě, které jim pomohly se odlepit ode dna jejich skupiny a pomalými krůčky se naši borci sunou výš a výš.

"Jedině Béčko" vyrazilo do bitvy do nedalekých Heršpic, kde se utkalo s domácími, kteří se krčili na samém konci tabulky a měli by pro naše třešničkou na dortu, avšak tyto utkání nabízely vždy maximální zapálení obou mužstev a favorit nebyl nikdy předem daný.

 

Sportovní klub Sokol Lipovec vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 1:1 (0:0)

Střelci: 60. Sedlák Richard (pen.) - 57. Kuda Tomáš

 

TJ Heršpice o.s. vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice "B" 3:2 (1:2)

Střelci: 30. Němec Jiří, 64. Knésl Karel, 90. Knésl Karel - 2. Kadlec Tomáš, 37. Kadlec Tomáš

no photo

Podzimní fáze - 13. kolo

27.10.2019

Poslední říjnový víkend s sebou přinesl i 13. kolo v 1.B třídě i III.třídě, kde bojují o body oba naše koberské mančafty. A  mužtvo při prosluněné sobotě bojovalo o body na domácí půdě proti AC Lelekovice, kdy se naši borci zkusili navázat na první venkovní výhru. B mužstvo v neděli přívatalo doma B mužstvo z Letonic, se kterými si chtěli spravit chuť oproti předchozímu utkání, kdy toto utkání skončilo bezbrankovou remízou.

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice vs. AC Lelekovice, z.s. 2:1 (2:1)

Střelci: 2. Kuda Tomáš, 44. Kuda Tomáš - 13. Pokorný Michal

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice"B" vs. Tělovýchovná jednota Letonic, z.s. 3:2 (0:1)

Střelci: 54. Miroslav Kočovský, 65. Kadlec Tomáš, 85. Kočovský Miroslav- 4. Michalík David, 71. Vodák Milan

no photo

Podzimní fáze - 12. kolo

20.10.2019

Ve 12. kole se obě naše mužstva utkala ve venkovním prostředí, kdy A mužstvo zavítalo do Rájce-Jestřebí, kde se utkali s domácím mužstvem FK Rájec-Jestřebí. B  mužstvo sehrálo zajímavé utkání v nedalekých Vážanech nad Litavou, které ještě nedávno bojovali s našim mužstvem v okresním přeboru.

 

FK Rájec-Jestřebí vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 1:2 (0:1)

Střelci: 63. Pšikal Jan - 4. Piňos Stanislav, 90. Dědič Pavel (pen.)

 

TJ Vážany nad Litavou, z.s. v.s Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice"B" 0:0 (0:0)

Střelci:

 

 

no photo

Podzimní fáze - 11. kolo

13.10.2019

Druhý říjnový víkend přinesl 11. fotbalové kolo, kdy naše mužstvo zavítalo na venkovní hriště, a to A mužstvo do brněnských Medlánek, jejichž fotbalové mužstvo se dosavadní sezóně drží na prvním místě 1.B třídy skupiny A a naši borci se zde pokusili urvat další třidy body, jelikož v minulém kole byli úspěšní proti Boskovicím. "Jedině Béčko" sehrálo své utkání na domácí půdě a chtěli prodloužit svou čtyř zápasovou neporazitelnost a chtěli tuto sňůru prdloužit o další zápas proti hráčům ze Slavíkovic, kteří zavítali na koberský pažit.

 

FC Medlánky, z.s. vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 2:0 (0:0)

Střelci: 60. Sklenář Zdeněk, 89. Holub Tomáš

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Spartak Slavíkovice, z.s. 1:2 (1:0)

Střelci: 2. Redl Jakub - 51. Kropáč Jaroslav, 71. Kropáč Jaroslav

 

no photo

Podzimní fáze - 10. kolo

06.10.2019

Další týden v letošním roce utekl jako voda a byl zde víkend, se kterým přišlo i 10. kolo fotbalových soutěží v Jihomoravském kraji. Naše mužstva čekala utkání v domácím i venkovním prostředí, kdy A-mužstvo odehrálo svoje utkání na domácím pažitu proti borcům z FC Boskovic "B". A-mužstvo se utkalo s mužstvem, které je jejich sousedem v soutěžní tabulce, jelikož se obě mužstva krčí na posledních místech I.B třídy a naši borci potřebovali nutně urvat 3 body, protože výhru nepocítili už hodně dlouho. B-mužstvo si udělalo výlet do nedalekých Křenovic, kde se utkalo s tamním B-mužstvem a byl to souboj úplně jiný, jelikož se obě mužstva držela bezproblémově ve středu soutěžní tabulky III.třídy. Navíc se "Jedině Béčko" snažilo už o čtvrtou výhru v řadě.

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice "A" vs. FC Boskovice, z.s. 4:0 (3:0)

Střelci: 25. Rozbořil Lukáš, 27. Papež Ondřej, 43. Piňos Pavel, 73. Ondráček Robin

 

SK Křenovice, z.s. vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 1:3 (1:2)

Střelci: 4. Paleček Petr - 13. Skoupý Ondřej, 30. Karásek Antonín, 57. Skoupý Ondřej

 

 

no photo

Podzimní fáze - 9. kolo

29.09.2019

9. kolo zavedlo naše hráče do venkovního prostředí, kde se naše A mužstvo utkalo s borci z Černé Hory, kdy toto utkání mělo být souboj o body mezi týmy ze spodní části tabulky a mělo také hodně napovědět o výhledu našich do průběhu této sezóny. Kdy jsme se mohli odlepit z posledního místa a usadit se ve středu aktuální tabulky. B mužstvo po sérii dvou výher zavítalo do Nížkovic, kde se mělo utkat v lokálním El Clásico s domácími hráči SK Nížkovic.

Naši nejmladší hráli na půdě Otnic.

 

Fotbalový klub Černá Hora, z.s. vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 2:0 (2:0)

Střelci: 25. Abrahám Martin, 44. Abrahám Martin

 

SK Nížkovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 1:4 (0:2)

Střelci: 84. Kousek Miroslav - 9. Karásek Antonín, 40. Karásek Antonín, 56. Urban Michal, 59. Karásek Antonín

no photo

Podzimní fáze - 8. kolo

22.09.2019

V 8. kole se naše mužstva uvítala na domácím pažitu mužstva z Vilémovic a Hodějic. A mužstvo uvítalo, jak bylo zmíněno TJ Vilémovice, kdy hostí byli jednoznační favoriti tohoto utkání, jelikož výkonnost našich borců je tristní, ztrácíme body ve venkovních i domácích utkáních a celkově se nám absolutně nedaří. B mužstvo bylo po výhře v Kroužku v jiném rozpoložení, jelikož se jim ve venkovnímím prostředí podařilo urvat 3 body a chtěli na tuto výhru navázat i výhrou proti Tělocvičné jednotě Sokol Hodějice.

Naši nejmladší sehráli utkání ve Zbýšově.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Vilémovice z.s. 0:3 (0:1)

Střelci: 26. Jarůšek Tomáš, 51. Azbayar Azzaya, 70. Heger Tomáš

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělocvičná jednota Sokol Hodějice 4:1 (2:0)

Střelci: 0. Kočovský Miroslav, 33. Kočovský Miroslav, 55. Urban Michal, 66. Březina Milan - 77. Vrána Roman

no photo

Podzimní fáze - 7. kolo

15.09.2019

V 7. kole se díky krásnému počasí podařilo odehrát všechny utkání, na které se naši hráči vydali. A-mužstvo po první výhře nad Bohdalicemi jelo bojovat o body do Čebína, kde se utkali s domácím mužstvem a v případě zisku 3 bodů by se urvali z ocasu I.B třídy. B-mužstvo jelo hrát na horkou půdu do Kroužku, kde chtěli po poslední prohře urvat body a vyhoupnout se vzhůru k výšinám v III.třídě.

Naši nejmladší sehráli v týdnu dvoujutkání s mužstvy Otnic a Heršpic.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FC Čebín 0:1 (0:0)

Střelci: 69. Sehnal Marek

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Kroužek, z.s. 5:2 (2:1)

Střelci: 12. Urban Michal, 35. Kočovský Miroslav, 58. Březina Milan, 62. Urban Martin, 87. Kočovský Miroslav - 22. Přecechtěl Vlastimil (pen.), 73. Besaljan Razmik

 

 

no photo

Podzimní fáze - 6. kolo

08.09.2019

Po katastrofálním předchozím víkendu, kdy A-mužstvo i B-mužstvo obdržely ve venkovním prostředí debakly nás čekalo 6. kolo, kdy se mělo hrát na domácím hřišti a naši si chtěli spravit reputaci po nevydařeném předchozím kole. A-mužstvo doma mělo přivítat nováčka z Bohdalic, který prozatím drží krok s ostaními mužstvy I.B třídy a drží se ve středu tabulky. B-mužstvo doma mělo přivítat borce z Nesovic. Bohužel skrze nepřízeň počasí musela být všechna utkání odložena - A-mužstvo odehrálo svoje utkání 13. 9. 2019 a B-mužstvo odehraje utkání proti Nesovicím 9. 11. 2019

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Bohdalice 4:2 (0:1)

Odehráno 13. 9. 2019

Střelci: 48. Noris Ondřej, 51. Noris Ondřej, 58. Noris Ondřej, 83 Toncr Michal - 43. Píšek Stanislav, 71. Kopřiva Jiří

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Sokol Nesovice 0:0 (0:0)

Odloženo na 9. 11. 2019

 

TJ Sokol Kobeřice "přípravka ml." vs. TJ Šaratice, z.s. 4:13 (0:8)

Střelci: Kadlec Daniel, Vahalíková Stella, Hladík Martin, Švestka Vlastimil  - 10x Přinosil Adam, 2x Bukáček Mikuláš, Rozbořil Tomáš

 

TJ Sokol Kobeřice "přípravka st." vs. TJ Šaratice, z.s. 6:4 (3:3)

Střelci: 5x Dobrovolný Dominik, Majdiak Richard - 2x Pleva Patrik, Poulíček Lukáš, Buřík Matyáš

no photo

Podzimní fáze - 5. kolo

01.09.2019

5. kolo pro naše mužstva znamenalo, že musí vyjet za hranice Kobeřic a utkat se svými protivníky ve venkovním prostředí. A-mužstvo se vydalo do Babic nad Svitavou, kde se utkali s domácím celkem SK Babice nad Svitavou, chtěli zde uhrát cenné body, jelikož předchozí výsledky byly opravdu tristní a naši borci se usadili na posledním místě I.B třídy. B-mužstvo vyjelo na steč do nedalekých Habrovan, kde chtělo uloupit 3 body, jelikož v minulé sezóně domácí v obou utkáních porazilo.

V neposlední řadě se vydali i naši nejmladší sbírat první zápasové zkušenosti, kdy se mladší i starší přípravka utkala v domácím prostředí s mužstvy ze Šaratic.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. SK Babice nad Svitavou 1:6 (1:3)

Střelci: 9. Piňos Stanislav - 3. Dobeš Jakub, 13. Kučera Martin, 32. Malíř Miroslav, 66. Dobeš Jakub, 77. Dobeš Jakub, 82. Beránek Lukáš

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Habrovany, spolek 6:2 (3:2)

Střelci: 12. Kočovský Miroslav, 33. Redl Jakub - 14. Pořízek Lukáš, 25. Pořízek Lukáš, 39. Zima Lukáš, 51. Masařík Filip, 76. Pořízek Lukáš, 78. Zima Lukáš

 

TJ Sokol Kobeřice "přípravka ml." vs. TJ Šaratice, z.s. 4:14 (3:6)

Střelci: 2x Dobrovolný Šimon, Hladík Martin, Hloužek Filip - 8x Přinosil Adam, 5x Bukáček Mikuláš, Kagera Radim

 

TJ Sokol Kobeřice "přípravka st." vs. TJ Šaratice, z.s. 4:10 (0:0)

Střelci: 2x Dobrovolný Dominik, Charvát Matěj, Hloužek Filip - 5x Rozbořil David, 3x Poulíček Lukáš, 2x Pleva Patrik

 

 

no photo

Podzimní fáze - 4. kolo

24.08.2019

V rámci 4. kola na domácí půdě hostily naše mužstva borce z FK Vysočany-Šošůvka, kdy se tento tým utkal s našim A-mužstvem. B-mužstvo přivítalo v lokálním derby hráče z Lovčiček. Tento víkend se nesl v pohodovém a slavnostním duchu, jelikož se v naší krásné obci konaly tradiční krojované hody, takže nálada všech domácích fanoušků byla veselá, ale zároveň všichni očekávali, že plný počet bodů zůstane doma!

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FK Vysočany-Šošůvka 1:1 (1:1)

Střelci: 10. Kalouda Pavel - 8. Krátký Marek

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Sokol Lovčičky 1:3 (1:3)

Střelci: 8. Redl Jakub - 18. Kraut Lukáš, 31. Hájek Stanislav, 34. Faistl Lukáš

no photo

Podzimní fáze - 3. kolo

18.08.2019

Třetí víkend v září nám přinesl i třetí soutěžní kolo pro koberské týmy - A mužstvo o tomto víkendu vyjelo do první venkovní bitvy na hřiště FK Podolí u Brna, aby napravili reputaci po předchozím zpackaném utkání, kdy naši borci předvedli proti průměrně hrajícímu týmu tristní výkon a nakonec i jednoznačně podlehli.

B mužstvo mělo scénář prakticky stejný v rámci cestování mimo koberský stadion a zavítali na domácí půdu SK Bošovic, aby se pokusili jejich svatostánek vyloupit a odvést si tři body i ve druhém utkání letošní sezóny.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FK Podolí u Brna 3:0 (0:0)

Report se připravuje!

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. SK Bošovice 3:3 (2:1)

Report se připravuje!

 

no photo

Podzimní fáze - 2. kolo

11.08.2019

Letní pauza utekla jako pára nad hrncem a pro naše mužstva začala nová sezóna plná výzev. A mužstvo bylo přeřazeno v rámci I.B třídy do skupiny, se kterou má z minulosti zkušenosti a rozhodně by nechtěli navázat na umístění z předchozí sezóny, kdy museli bojovat do posledních zápasů o záhranu v této soutěži. Vytyčeným cílem A mužstva by byl pro letošní sezónu klidný střed tabulky.

B mužstvo bude stále bojovat s konkurencí ve III. třídě OS, kde se v minulé sezóně umístili naprosto bezproblémově ve středu tabulky. V letošním roce by chtělo "Jedině BÉČKO" opět tvrdit muziku z loňska a porvat se umístění na špičce pomysleného Olympu III. třídy.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FC Veverská Bítýška 1:4 (0:2)

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Zbýšov 5:2 (2:1)

 

no photo

Sezóna 2019/2020 - Podzim

09.08.2019

Po dvouměsíční pauze přichází opět nová sezóna a ročník 2019/2020, kdy začneme již tento víkend podzimní fází a s novým fotbalovým ročníkem v našem klubu nastalo několik změn. Změny nastaly u A mužstva, kdy naši muži byli "převeleni" do skupiny A, I.B třídy a také v letní pauze přibyly nové tváře do našeho týmu. Dále byla ukončena činnost našeho dorostu pro nedostatek hráčů. Pozitivní informací pro náš klub ovšem je, že se v našem oddílu opět po dlouhé době objeví mužstva přípravek, kdy na krásný zelený pažit v Kobeřicích vyběhne mužstvo, jak přípravky starší, tak i přípravky mladší. V minulých letech se nám koncept přípravek velice osvědčil, protože si z nich cestu k fotbalu našlo několik talentovaných hráčů, kteří i nyní brázdí zelený pažit, jak v Kobeřicích, tak i v jiných klubech.

Pojďme se teď detailněji seznámit s letní přípravou u jednotlivých mužstev, a také se změnami v kádru, které v průběhu letní přestávky nastaly.

 

TJ Sokol Kobeřice "A"

Nejvíce změn nastalo samozřejmě u A mužstva a tou nejpodstatnější je to, že naše mužstvo bylo přeřazeno ze skupiny C, I.B třídy (skupina Hodonínsko) do skupiny A, I.B třídy (skupina Blanensko). Díky této změně jsme se vrátili do skupiny, ve které jsme figurovali i po premiérovém postupu z Okresního přeboru (2017/2018) a v této skupině jsme se v prním ročníku účasti TJ Sokol Kobeřic v I.B třídě umístili na celkovém 6. místě.

Další podstatnou změnou je to, že na postu vedoucího mužstva skončila dlouholetá koberská legenda a fotbalový srdcař - Petr Matyáš a na tomto postu jej nahradil současný gólman A mužstva - Pavel Hloužek.

Příchody hráčů:

 • Filip Hledík (útočník/krajní záložník) - SK Líšeň 
 • Pavel Kalouda (střední záložník) - TJ Šaratice, z.s.

Nově příchozím přejeme, aby se jim v našem klubu líbilo a také fotbalově dařilo!

Odchody hráčů:

 • Filip Svoboda (střední záložník/útočník) - Sportovní klub Moravská Slavia-fotbal, z.s.

Filipovi taktéž přejeme, aby se mu v novém působišti dařilo a především, aby svůj fotbalový talent ve vyšší soutěži nadále rozvíjel.

Přátelská utkání:

 • Sportovní klub Tuřany vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 6:2
 • FC Kyjov 1919 vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 2:1
 • FK Křižanovice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 2:1

Pohárový zápas:

 • SK Uhřice vs. TJ Sokol Kobeřice 3:1

Podle výsledků z přátelských utkání a jednoho pohárového lze soudit, že výkony našich borců nebyly optimální, jelikož všechny utkání prohráli. Ovšem je nutno podotknout, že ani jedno z výše uvedených utkání neodehráli naši borci v plné sestavě z důvodů letních dovolených. Díky výpadku některých opor byla možnost nasadit borce z B mužstva, ale především otestovat nové hráčské akvizice, které přišly na zkoušku do našeho týmu.

 

TJ Sokol Kobeřice "B"

U JEDINĚ BÉČKA zůstává vše při starém, kdy k letošnímu fotbalovému podzimu nastoupí do OS III. třídy skupiny B a tým bude z lavičky řídit Petr Hradecký. Asistent a vedoucí mužva bude jako každoročně od založení B týmu Miroslav Kočovský st.

 

TJ Sokol Kobeřice "Přípravka - mladší a starší"

Nově v portfoliu koberských mančaftů budeme mít možnost vidět od podzimní části sezóny 2019/2020 také mužstva přípravek, a to mladší a starší. Výchovu těchto mladých koberských nadějí si vzal na starost Pavel Hloužek alias Čola, který od letošní sezóny bude "sedět" na třech pomyslných židlích - brankářská jednička u A mužstva, vedoucí A mužstva a trenér obou koberských přípravek. Čolovi tímto přejeme spoustu hráčských, trenérských, osobních úspěchů a pevně věříme, že díky jeho fotbalové přípravě a výchově přibyde do koberského fotbalu několik nových nadějí.

 

 

 

no photo

Jarní fáze - 26. kolo

16.06.2019

Sezóna 2018/2019 se nám jasně chýlí ke konci a naši borci se vydali do posledních bojů a nutno říci, že v ideálním rozpoložení. Díky výborným výsledkům z posledních týdnů se naše A mužstvo udrželo v I.B třídě a potvrdilo svoji kvalitu. B mužstvo se udrželo v krásném středu tabulky III. třídy a naplnilo ambice, které mělo dlouhodobě, že je vyrovnaným soupeřem všem týmům i o soutěž výš. Nakonec naši dorostenci zvládli také konec sezóny a dvěma vítězstvími v posledních kolech poskočili na 12. místo. Bohužel náš dorost do další sezóny na zeleném pažitu nevyběhne, jelikož pro nedostatek hráčů bude ukončena jeho činnost v I.třídě dorostu.

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Sokol Lovčičky 4:2 (3:2)

Střelci: 27. Březina Milan, 28. Kočovský Miroslav, 43. Redl Jakub, 77. Kočovský Miroslav - 15. Letovanec Tomáš (pen.), 37. Letovanec Tomáš (pen.)

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. SK Uhřice 2:3 (1:1)

Střelci: 44. Piňos Stanislav, 88. Svoboda Filip - 30. Šnejdar Radim, 75. Neumann Jakub, 85. Neumann Jakub

V sobotu odehrálo A mužstvo derby s týmem z Uhřic. Ikdyž už vlastně o nic nešlo, motivace obou celků byla určitě velká. Začátek zápasu byl vyrovnaný a šance byly vidět na obou stranách. Tu největší si pak vypracovali hosté z Uhřic, kdy se jim dokonce podařilo docílit branky, kterou však na pokyn asistenta rozhodčího musel hlavní rozhodčí neuznat. Hosté se ale nakonec přeci jen dočkali a po gólu Radima Šnejdara šli do vedení. Nicméně chvilku před poločasem si k přímému kopu stoupl jako správný kapitán Stanislav Piňos a vymetl všechny pavučiny v pravém horním růžku. Poločasový stav byl tedy 1:1.

Domácí věděli, že budou muset ve druhém poločase zabrat, jestli chtějí vyhrát. Gól však dlouho nepadl ani na jedné straně. V 75. minutě se však dopustila naše obrana chyby, kterou dokázal zužitkovat v branku nejlepší střelec hostí Jakub Neumann. Domácí inkasovali do konce utkání ještě jednou, kdy se pěknou střelou z úhlu prosadil opět Jakub Neumann. Naši borci stihli v 88. minutě ještě snížit zásluhou Filipa Svobody na 2:3. Do slibné brankové příležitosti se na samém konci utkání dostal ještě Tomáš Kuda, hostující brankář ale včas zakročil a bylo jasné, že hosté si domů odvezou 3 body.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. Tělovýchovná jednota Rakovec Kotvrdovice, z.s. 3:2 (2:2)

Střelci: 39. Vojtíšek Marek, 44. Gettinger Martin, 72. Žilka Michal - 18. Matuška Jakub (pen.), 27. Magda Michal 

V posledním zápase sezony přivítal doma dorost tým Kotvrdovice/Jedovnice. Naši borci nastoupili do zápasu v hodně obměněné sestavě a kromě déle absentujícího Víta Svobody chyběl především brankář Ondra Kuchta. Hosté byli ze začátku zápasu aktivnější a po jedné z rychlých akcí a faulu v našem vápně nařídil rozhodčí pokutový kop pro hosty. K tomu se postavil Jakub Matuška a proměnil. O pár minut později se po neshodách v našem vápně prosadil Michal Magda a hosté vedli už 0:2. Po sérii dobrých zákroků Patrika Pěnčíka, který skvěle nahradil v bráně Ondru Kuchtu, se konečně do hry dostali i naši a zásluhou Marka Vojtíška a Martina Gettingera dokázali do poločasu srovnat.


Ve druhé půli byli naši dorostenci aktivnější, avšak v branku se nám nepodařila proměnit žádná ze šancí. Míč se poté dlouho pohyboval mezi vápny a do výraznějších šancí se nikdo nedostával. To se v 72. minutě rozhodl změnit Michal Žilka, který si položil brankáře a poslal domácí celek do vedení. Hosté následně hodně tlačili, avšak všechny šance končili buď vedle, nebo si s nimi poradil domácí brankář. V obraně hostí se začínaly objevovat “okénka”, našim rychlonohým útočníkům se ale bohužel nepodařilo žádnou ze šancí proměnit. Utkání bylo dramatické až do konce, našim se však podařilo těsné vedení ubránit a v posledním zápase této sezony tak zvítězili 3:2.

no photo

Jarní fáze - 25. kolo

09.06.2019

V předposledním kole sezóny naše mužstva sehrála bitvy na venkovních hřištích, kdy naše A mužstvo vyrazilo urvat 3 body do Valtic a pokusit se tak zachránit v I.B třídě, B mužstvo se vyjelo fotbalově vykrást nedaléké Heršpice, díky čemu by si udrželi bezpečný střed tabulky III.třídy a naši dorostenci zavítali na horkou půdu do Tišnova.

 

AFK Tišnov vs. TJ Sokol Kobeřice "Dorost" 1:6 (0:5)

Střelci: 77. Dřevěný Jakub - 19. Březina Milan, 25. Vojtíšek Marek, 35. Gettinger Martin, 38. Gettinger Marek, 45. Vojtíšek Marek, 80. Gettinger Martin

Dorostenci vyjeli za posledním venkonvním zápasem do Tišnova, kde se pokusili se odlepit od předposledního místa tabulky. Už od začátku byli naši borci aktivnější a domácí tým do ničeho nepouštěli. Svoji převahu poprvé zužitkovali hosté v 19. minutě, kdy se po centru Filipa Svobody prosadil hlavou Milan Březina. Našim hráčům se podařilo v první půli proměnit prakticky všechno, když přidal ještě 2 góly Marej Vojtíšek a další 2 branky vsítili bratři Gettingeři. Poločas tak skončil výsledkem 0:5.

Do druhé poloviny mohli jít naši v klidu a s vědomím, že 3 body by jim už neměly uniknout. Aktivita našich dorostenců mírně upadla a v průběhu druhých 45. minut se do šancí dostal i domácí celek, jehož snažení však končilo na rukavicích Ondry Kuchty. Domácím se nicméně podařilo zásluhou Jakuba Dřevěného v 77. minutě snížit. S odpovědí však dlouho neotálel Martin Gettinger, který krásnou střelou spoza vápna zvýšil na konečných 1:6 a dorostenci tak dovezli z dalekého Tišnova 3 body.

 

FK Valtice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 0:2 (0:1)

Střelci: 9. Svoboda Filip, 87. Březina Milan

V předposledním kole zavítali hráči Kobeřic do Valtic, kam hezké město a především počasí přilákalo i početnou skupinu fanoušků hostí. Hosté do zápasu vstoupili o dost lépe, kdy se po rohu Lukáše Rozbořila na zadní tyč prosadil Filip Svoboda. V dalším průběhu hosté čekali především na brejkové příležitosti a domácí drželi po větší část utkání míč, avšak dobře postavená obrana Kobeřic do šancí tým z Valtic prakticky nepouštěla. I když měli naši borci do poločasu pár slibných šancí, skóre se do půlky zápasu nezměnilo a do šaten se šlo pro nás za příznivého stavu 0:1.

Domácí se snažili zápas srovnat, avšak příležitosti k tomu si díky skvělé práci našich obraných řad nevytvářeli. Na hráčích se podepsalo i velké horko, kdy síly ubývaly ještě rychleji. Kobeřice hrozily nejvíce z brejků, kdy naši rychlí útočníci dělali domácí defenzivě velké problémy. V 83. minutě pak obdržel domácí Holešínský Jaroslav červenou kartu a hosté této přesilovky využili, když se 3 minuty před koncem prosadil dorostenec Milan Březina. Koberští borci si tímto výsledkem zajistili setrvání v I.B třídě minimálně pro další rok a poslední zápas si tak mohou už jen užít.

 

Heršpice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 1:0 (1:0)

Střelci: 70. Holec Ondřej

 

no photo

Jarní fáze - 24. kolo

02.06.2019

Letošní jarní část všech soutěží se nezvratně blíží svému konci a v rámci 24. kola se naše mužstva utkaly na domácím svatostánku. A mužstvo se na domácí půdě utkal s druhým týmem celé soutěžě TJ Velké Bílovice. Koberský dorost se utkal také s druhým mužstvem celé soutěže, a to s SK Olympia Ráječko a jako poslední naše B mužstvo v neděli přivítalo hosty ze Zbýšova.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Velké Bílovice 1:1 (1:0)

Střelci: 33. Kadlec Tomáš - 89. Osička Ondřej

Koberské “Áčko” bylo připraveno se ve 25. kole porvat o body proti silnému mužstvu z Velkých Bílovic. Do zápasu domácí nevstoupili špatně, byli aktivní a vytvářeli si zajímavé příležitosti. Avšak hostující celek nám nedal nic zadarmo a i oni si začali vytvářet slibné šance, ale golman Pavel Hloužek jim zdatně odolával. Zápas byl vyrovnány, hrálo se na obě strany a hosté jakoby byli zaskočeni hrou domácích. Ovšem ve 33. minutě předvedl zajímavou akci Martin Polášek, který podržel míč a následně vyslal krásný míč za obranu na Tomáše Kadlece a ten se nemýlil, 1:0. Do kabin tak šli spokojenější domácí.


Do druhého poločasu vstoupili hosté v úplně jiném rozpoložení, naši nestíhali a hosté se dostali do několika gólových příležitostí, které však končili buď na pozorném brankáři domácích, nebo vedle. Po několika minutovém tlaku hostí, se hra opět trochu srovnala a i domácí se snažili něco vymyslet. V 79. minutě ovšem viděl hostující hráč Lukáš Sycha druhou žlutou kartu za řeči během pár minut a musel tak do sprch. To už pro domácí vypadalo velmi dobře a zdálo se, že doma po dlouhé době opět uhrají 3 body. Hosté se ale nevzdali a minutu před koncem po nedohodě v naší obraně vyrovnal Ondřej Osička na konečných 1:1.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. SK Olympia Ráječko 1:3 (1:2)

Střelci: 3. Březina Milan - 7. Souček Jan, 31. Palacký Patrik, 80. Souček Jan (pen.)

Dorost doma v neděli přivítal klub Olympia Ráječka a do zápasu vstoupil velice dobře. Už ve 3. minutě hry se po rohovém kopu Pavla Urbana prosadil úplně volný Milan Březina a domácí tak šli do vedení 1:0. Avšak vedení domácích nemělo dlouhého trvání, kdy se po protiútoku prosadil Jan Souček a srovnal tak stav na 1:1. Šance byly vidět na obou stranách, dalším skórujícím hráčem byl ve 31. minutě, bohužel pro nás, hostující Patril Palacký a hosté se ujali vedení 1:2. Poté, co rozhodčí neodpískal sporný zákrok na jednoho z domácích ve vápně hostů, se už nic zásadního nestalo a na tabuli tak po 45 minutách svítilo skóre 1:2.


Druhý poločas začali lépe domácí, měli více ze hry, vytvořili si i pár šancí, gólem však žádná z nich neskončila. Zhruba 20 minut před koncem se do zajímavého úniku dostal Marek Vojtíšek, který byl v pokutovém území nedovoleně zastaven a domácí tak dostali výhodu pokutového kopu. K míči si stoupnul Milan Březina, jeho střelu však pěkným zákrokem zlikvidoval golman hostů Adam Včelař. A když domácí svoji přiležitost z penalty nevyužili, dostali šanci také hosté. Míč si vzal střelec první branky hostů Jan Souček a nemýlil se. Hosté si tak po výsledku 1:3 odváží plný počet bodů.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Sokol Zbýšov 5:3 (2:1)

Střelci: 15. Kočovský Miroslav, 22. Redl Jakub, 51. Kočovský Miroslav, 87. Rozbořil Lukáš, 89. Kočovský Miroslav - 7. Lindner Patrik, 49. Krošlák Tomáš, 82. Kabrhel Miloslav 

 

no photo

Jarní fáze - 23. kolo

26.05.2019

23. kolo přineslo opět zajímavou podívanou pro koberský fotbal, jelikož naše týmy bojovaly o body ve venkovním prostředí. Naši dorostenci se utkali s Tělocvičnou jednotou Sokol Dolní Loučky, jenž byl přímým konkurentem našich v jejich skupině, protože se nacházeli pouze příčku pod našim mužstvem. B mužstvo zavítalo do Letonic, kde se utkalo s tamějším B mužstem a nakonec A mužstvo zavítalo do Charvátské Nové Vsi bojovat o záchranu v I.B třídě.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. Tělocvičná jednota Sokol Dolní Loučky 1:8 (0:3)

Střelci: 10. Humpolec Martin, 22. Humpolec Martin, 43. Humpolec Martin, 55. Humpolec Martin, 56. Humpolec Martin, 64. Trnavský Karel, 67. Pěnčík Patrik (vl. gól)86. Sovák Jakub - 70. Březina Milan

Naši dorostenci zavítali v neděli do Dolních Louček, které byly před vzájemným střetnutím tři body za námi a bylo tak o co hrát. Bohužel absence několika hráčů byla znát už od začátku, a poté co se v první půli trefil třikrát Martin Humpolec vedli domácí po poločase už 3:0.

Bohužel ani po poločase se naší obraně nepodařilo nejlepšího střelce domácích zastavit a Martin Humpolec tak přidal další 2 branky. Domácí naše dorostence celý zápas přehrávali a výsledek tak byl odpovídající hře. Po dalších dvou brankách domácích, už jen kosmeticky upravoval z penalty Milan Březina na 7:1. Domácí se ale do konce zápasu stačili trefit ještě jednou a konečný výsledek poté činil nelichotivých 8:1.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Letonice 2:3 (1:3)

Střelci: 10. Rotrekl Michal, 22. Kachlík Radim, 41. Rotrekl Michal - 3. Karásek Antonín, 60. Kočovský Miroslav

Zápas v Letonicích se časově kryl s hokejovým zápasem MS o bronz. Odjížděli jsme z Kobeřic v pěti lidech a do zápasu jsme nastoupili v osmi. Ze začátku hra připomínala obrovské bago na naší polovině, a o to větší překvapení bylo, když náš utočník Tonda Karásek z netradiční pozice pravého beka přošel až za půlku, odkud asi ze 45m přehodil brankáře. Domácí poté pokračovali v obléhání naší branky, kterou ale výborně střežil brankář Jirka Doležel. Když po půl hodině přijeli dorostenci Petr, Nikin a Milan ze zápasu v Dolních Loučkách, svítil na tabuli neuvěřitelný výsledek 2:1 pro domácí. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou.


Do druhého dějství jsme nastoupili se stejným nasazením, jako když nás bylo osum a navíc jsme zlepšili přihrávky. I díky tomu se většina druhého poločasu odehrávala na půlce soupeře. Za nedlouho snížil Míra Kočovský. Hnali jsme se za dalším gólem, bohužel všechny naše střely končily buď na břevně nebo na hostujicím gólmanovi, který si také připsal několik důležitých zákroků. Domácí měli několik nebezpečných protiútoků a standartek, které ale všechny zlikvidoval náš brankář. I přesto, že jsme domů nepřivezli ani bod, v kabině zůstala dobrá nálada, protože všichni odevzdali na hřišti maximum a bojovali jeden za druhého tak, jak to k Jedině BÉČKU!!! patří. V posledních zápasech, ve kterých se nám nedařilo nám totiž přesně tahle bojovnost chyběla.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Charvátská Nová Ves 5:0 (3:0)

Střelci: 5. Ondráček Jaromír, 14. Kuda Tomáš, 27. Svoboda Filip, 64. Kuda Tomáš, 67. Svoboda Filip

A mužstvo zamířilo v rámci 23. kola do Charvatské Nové Vsi, kde se pokusilo porvat o důležité body v boji o udržení. Naši borci do utkání vstoupili o poznání lépe a hned v 5. minutě využil zaváhání soupeře Jaromír Ondráček, který vystihl nepřesnou rozehrávku soupeře a střelou, která se otřela o tyč, zařídil našim vedení 0:1. Naši borci byli i nadále aktivnější a po gólu Tomáše Kudy byl stav už 0:2. O pár minut pozděli vyslal kolmici za obranu Stanislav Piňos a Filip Svoboda po samostatném úniku bezpečně proměnil svoji šanci. Domácí se do poločasu nezmohli na žádnou vážnější šanci a do kabin se tak šlo za stavu 0:3.
 
Po poločase se hra moc nezměnila, naši kontrolovali míč a vytvářeli si další šance. Po jedné z pohledných akcí, kdy se Jan Smetana vytáhl z pozice beka až na křídlo a následně poslal míč do malého vápna, zvyšoval Tomáš Kuda po jedné z jeho nejjednodušších branek už na 0:4. O chvíli později předvedla dvojice Stanislav Piňos a Filip Svoboda akci jako přes kopírák z první půle, kdy druhý jmenovaný zvyšoval po střele mezi golmanovi nohy na 0:5. Domácí tým byl z tohoto průběhu nejspíše frustrován, a když rychlonohý Tomáš Kuda dostal míč za obranu, domácí hráč Radek Zháňal ho nedovoleně zastavil, tak nezbývalo hlavnímu rozhodčímu, než odpískat faul a udělit červenou kartu. Při následných dohadách obržel žlutou kartu Zdeněk Masařík a po následném faulu na jednoho z hostujících hráčů musel do sprch i on. Červenou kartu pak stihl okořenit několika výhružkami na adresu rozhodčího, který následně utkání raději ukončil. Naši borci si tak připsali do tabulky důležité 3 body a nadále živí naději na záchranu.
no photo

Jarní fáze - 22. kolo

19.05.2019

S dalším týdnem přišlo 22. kolo fotbalových soutěžích, ve kterých figurují naše mužstva. A mužstvo se na domácím hřišti střetlo s borci z TJ Sokol Kněždub, B mužstvo doma přivítalo hráče SK Bošovice a naši dorostenci se utkali s hráči TJ Tatran Starý Lískovec, kteří figurují v I.třídě dorostu jednoznačně na prvním místě celé tabulky.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Kněždub 0:3 (0:1)

Střelci: 33. Grabec Roman (pen.), 68. Dufka Michael, 87. Kábrt Lukáš (pen.)

Naše A mužstvo se v sobotu před domácími fanoušky utkalo s fotbalisty z Kněždubu, podle postavení v tabulce byl favorit zřejmý, naši do utkání ale vstoupili s tím, že chtějí zvítězit. Bohužel se nám první poločas moc nevydařil. Hosté byli aktivnější, vytvářeli si více šancí a byť první spornou situaci, do které byl zapleten náš golman Pavel Hloužek sudí neodpískal, tu druhou, po zákroku Jary Ondráčka už ano. K pokutovému kopu se postavil Roman Grabec, bezpečně proměnil a do kabin se tak šlo za poločasového stavu 0:1.

Do druhé půle však domácí vstoupili jako vyměnění. Po pár minutách měli na kontě několik vyložených šancí, které se jim však bohužel nepodařilo proměnit a hosté tak mohli znovu vyrovnat hru, aby pak následně z rychlého protiútoku mohl zvýšit na 0:2 Dufka Michael, ke kterému se dostal odražený míč a ten tak bezpečně zakončil. Našim už se nepodařilo vrátit zpátky do zápasu a po další penaltě z před konce utkání, kterou proměnil Lukáš Kábrt bylo jasné, že naši si opět body nepřipíší.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. TJ Tatran Starý Lískovec 0:6 (0:2)

Střelci: 20. Rada Milan, 40. Rada Milan, 71. Chlubna Daniel, 77. Rada Milan, 83. Božek Kazimír, 87. Božek kazimír

Hráči dorostu doma přivítali vedoucí tým tabulky Starý Lískovec, který byl už od začátku výrazně aktivnější, a tak se relativně brzo dostal do vedení, kdy nařízenou penaltu proměnil Milan Rada. Poté se hra trochu uklidnila a i naši dorostenci o sobě dali vědět. Ke gólu to však nevedlo. Těsně před poločasem se pak znovu trefil Milan Rada a naši tak prohrávali po poločase 0:2.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky však domácí nastoupili o mnoho aktivněji než do té první. Šancí, do kterých se dostali snad všichni naši ofenzivní hráči, bylo hodně, některé vypadaly velmi slibně, bohužel ani z těch největších gól nepadl, a tak dostali hosté po brejkové příležitosti možnost zvýšit na 0:3, což se povedlo Danielovi Chlubnovi. To byl klíčový okamžik celého zápasu, domácí jakoby přestali hrát a hosté tak vstřelili další 3 branky, kdy se 2x trefil Kazimír Božek a jednou Milan Rada, který tak zkompletoval hattrick. Našim se tak nepodařilo navázat na předchozí výhru a s celkem, který míří za postupem doma prohráli 0:6.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. SK Bošovice 0:5 (0:1)

Střelci: 6. Haška Marcel (pen.), 48. Tesařík Tomáš, 70. Urban Karel, 76. Urban Karel, 89. Urban Karel

no photo

Jarní fáze - 21. kolo

12.05.2019

V polovině měsíce května započalo 21. kolo všech soutěžích, ve kterých se naše mužstva bijí o své umístění. V sobotu koberský dorost zavítal do Knínic, kde se naši dorostenci střetli s domácím mužstvem TJ Malá Haná Knínice, aby se venkovním prostředí porvali po domací prohře s Boskovicemio tři body.V neděli prakticky ve stejný čas odehrály, jak A mužstvo, tak i B mužstvo svá utkání. B mužstvo sehrálo derby s mužstvem SK Nížkovice a A mužstvo si chtělo spravit renomé a chuť ve Vacenovicích, kde se utkalo se Sportovním klubem Vacenovice.

TJ Malá Haná Knínice vs. TJ Sokol Kobeřice "Dorost" 3:6 (2:2)

Střelci: 8. Lexman Michal, 30. Leftus Matěj, 80. Lexman Michal - 18. Gettinger Martin, 20. Gettinger Martin, 55. Žilka Michal, 65. Gettinger Martin, 70. Žilka Michal, 85. Žilka Michal

SK Nížkovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 6:2 (4:0)

Střelci: 8. Rychtárik Roman, 33. Kubaský Ľubomír, 34. Kubaský Ľubomír, 40. Kouřil Erik, 52. Kubaský Ľubomír, 77. Kubaský Ľubomír - 61. Ondra Radek, 70. Kočovský Miroslav

Sportovní klub Vacenovice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 2:0 (1:0)

Střelci: 24. Špaček Ondřej, 70. Čada Tomáš

no photo

Jarní fáze - 20. kolo

28.04.2019

Ve 20. kole všechny naše mužstva odehrály svoje utkání na soupeřových hřištích. Koberský dorost odehrál svoje utkání v nedalekých Bučovících, kde se utkal s tamním dorostem, který se krčí na úplném dnu tabulky I.třídy dorostu skupiny A. B mužstvo se utkalo na divoké půdě v Kroužku a A mužstvo zamířilo do Moravské Nové Vsi, aby se pokusilo získat 3 výhru v řadě.

FK Moravská Nová Ves, z.s. vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 0:2 (0:0)

Střelci: 56. Kadlec Tomáš, 81. Kuda Tomáš

 

TJ Kroužek, z.s. vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 1:1 (1:0)

Střelci: 6. Přecechtěl Martin - 58. Redl Jakub

 

FC Bučovice, z.s. vs. TJ Sokol Kobeřice "Dorost" 1:3 (0:1)

Střelci: 85. Štec Zdeněk - 38. Krahula Nikola, 47. Horňák Petr, 83. Svoboda Vít

no photo

Jarní fáze - 19. kolo

21.04.2019

19. kolo přineslo pro koberský fotbal pouze dva zápasy, které se uskutečnily opět v domácím prostředí Kobe arény. V tomto kole odehrály zápasy pouze B mužstvo proti Křenovicím B a koberský dorost proti FKD. Hráči A mužsžtva měli v tomto kole volno, jelikož bylo zrušeno jejich utkání s FC Pálava Mikulov, kdy mikulovští jejich mužstvo před jarní částí soutěže odhlásili a sekretariát Jihomoravského kraje všechny zápasy mikulovských anuloval.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FC Pálava Mikulov - ZRUŠENO

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. FKD 3:4 (1:1)

Střelci: 2. Vít Svoboda, 63. Žilka Michal, 86. Filip Svoboda - 25. Dvořák Martin, 61. Jelínek Pavel, 71. Smutník Ladivslav, 78. Smutník Ladislav

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. SK Křenovice z.s. "B" 1:2 (1:0)

Střelci: 15. Slabotinský Jakub - 60. Fojtl Zdeněk, 71. Slezák Martin

no photo

Jarní fáze - 18. kolo

14.04.2019

V rámci 18. kola naši sehráli všechny utkání v domácím prostředí. A mužstvo se utkalo s týmem z Blatnice pod Svatým Antonínkem a chtěli i doma navázat na výhru ze Strážnice. B mužstvo se utkalo s týmem Němčan, které jsou jednoznačně první v OS III. třídě skupiny B a koberský dorost přivítal na domácím hřišti borce ze sloučeného družstva Šlapanice/Blažovice.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. FK Blatnice pod Sv. Antonínkem 3:1 (2:1)

Střelci: 34. Kuda Tomáš, 36. Noris Ondřej, 60. Kuda Tomáš - 6. Matjás Matúš

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Němčany 0:2 (0:2)

Střelci: 5. Kotolan Filip, 28. Kovařik Jakub

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. SK Šlapanice z.s.

Střelci: 62. Svoboda Vít - 7. Buchta Šimon, 40. Březina Vít

no photo

Jarní fáze - 17. kolo

07.04.2019

V rámci 17. kola se naše týmy praly o body ve venkovním prostředí. Koberští dorostenci zavítali na půdu SK Moravské Slavie-fotbal, B mužstvo bojovalo na hřišti druhých Slavíkovic, kterým jsou naši v patách, takže toto kolo skýtalo možnost přiblížit se k Slavíkovicím na rozdíl jednoho bodu v případě vítězství "Béčka". Naše jednička vyjela do Strážnice, kde se utkala s domácím týmem - TJ Jiskra Strážnice a měla jasný úkol, a to pokusit se bodovat.

 

SK Moravská Slavia-fotbal vs. TJ Sokol Kobeřice "Dorost" 5:0 (1:0)

Hráči koberského dorostu zavítali do Brna, aby se zde utkali s týmem SK Moravské Slavie. I když hra nelahodila v prvním poločase příliš oku, protože ve hře bylo na obou stranách spousta nepřesností, naši si vypracovali několik dobrých příležitostí, které nedokázali proměnit. Domácí několikrát podržel jejich gólman dobrými zákroky. Do největší příležitosti se za naše barvy dostal Pavel Urban, který z malého vápna nedokázal protlačit balon za záda domácího brankáře. Bohužel neproměňování podobných šancí naše hráče v tomto utkání stálo hodně. Ve 25. minutě se středem hřiště prodral domácí Hammacher Adam, který se dostal až k zakončení a stav byl 1:0.

Druhý poločas byl více fotbalový než první. Hra se na obou stranách uklidnila a začalo se hrát více po zemi. Koberští byli opět aktivní, vypracovali si šance, ale žádná z nich na gól nestačila. Soupeř začal trestat, i když si za celý zápas nevypracoval příliš šancí, jakmile se do nějaké dostal, tak ji na rozdíl od našich borců proměnil. V 53. minutě si domácí vypracovali gólovou šanci, kterou proměnil Sebastián Pešta - 2:0, následně se trefil Vladimír Šmíd - 3:0. Další zářez pro Moravskou Slavii přišel o 16. minut později, kdy se prosadil opět Hammacher Adam, který se prosadil i v 85. minutě, kdy proměnil penaltu. Zmar byl dokončen a konečný výsledek tohoto utkání byl 5:0 pro Moravskou Slavii. Nutno říci, že pro naše hráče to byla lekce z produktivity, jelikož se domácí dostali do 5 šancí a pokaždé byli úspěšní.

 

Slavíkovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 3:2 (3:2)

Béčko se porvalo o body ve Slavíkovicích, které jsou na druhém místě tabulky OS III. třídy a naši je pronásledovali ze třetího místa se ztrátou 4 bodů. V případě vítězství by se dotáhli na domácí na rozdíl 1 bodu. Naši podali v první půli velice sympatický výkon, kdy byli po celou dobu vyrovnaným soupeřem. Pokaždé, když se domácí prosadili, dokázali vstřelit branku, a tak skóre dorovnat. V prvním poločase za Benfiku vstřelili branky Libor Bartalos na 1:1 a Radek Ondra na 2:2. Bohužel přes snahu našich borců se ještě v první půli prosadil domácí Jaroslav Kropáč a skóre bylo 3:2 pro domácí.

O zápase se výsledkově rozhodlo v první půli, a také díky skvěle chytajícímu Jirkovi Doležalovi naši neobdrželi v druhé půli žádný gól. Výsledek tohoto utkání byl 3:2 pro Slavíkovice.

 

TJ Jiskra Strážnice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 1:3 (1:1)

A mužstvo v neděli zavítalo na hřiště TJ Jiskry Strážnice, aby se porvali o další body v jarní fázi soutěže. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a soupeře jsme přehrávali fotbalovostí, ale také důrazem. Naši byli v prvních minutách aktivnějším týmem. Toto se však změnilo v 10. minutě, kdy byl proti našim odpískán pokutový kop po faulu Lukáše Cenka, domácí kapitán Jiří Mašina penaltu proměnil a stav utkání byl 1:0. Naši byli nuceni se tlačit dopředu, aby s tímto výsledkem něco udělali a ze skvěle zajištěné obrany se jim to dařilo. Ve 25. minutě naši rozehrávali přímý kop, kdy se rozehrávky ujal kapitán Stanislav Piňos a nádherným centrem našel ve vápně nabihajícího Tomáše Kudu, který se hlavičkou prosadil na bližší tyč a skóre bylo 1:1. Srovnání našim vlilo krev do žil a vypracovali si další příležitosti. Bohužel ve 39. minutě došlo k incidentu v našem vápně, kde domácí nešťastně nakopl po rohovém kopu do obličeje našeho předstopera Martina Poláška, který musel pro zranění rtu střídat. Stav utkání se do konce poločasu nezměnil a první půle tedy skončila 1:1.

Druhá půle vyšla lépe našim, kteří sehráli výbornou partii, jak v obraně, tak i v útoku, kdy domácí prakticky do ničeho nepustili. Ba naopak si vypracovali gólové příležitosti, a to v 68. minutě, kdy se po úniku prosadil rychlonohý Tomáš Kuda, který ve velkém vápně propálil domácího brankáře a stav byl 1:2 z pohledu domácích. Vše bylo dokonáno o pět minut později, kdy se dostal do úniku Filip Svoboda, který uprkl obraně a předložil míč před odkrytou bránu Martinovi Gettingerovi a ten se nemýlil - 1:3. Třetí gól domácí zlomil a náš tým přebral veškerou herní iniciativu, a proto se stautkání již nijak nezměnil 1:3 z pohledu Strážnice. 

no photo

Jarní fáze - 16. kolo

31.03.2019

Poslední víkend v březnu všechny koberské mužstva sehrála 16. kolo jejich fotbalových soutěží - I.třída dorostu, OS III.řídy a I.B třídy v domácím prostředí, kdy náš dorost sehrál utkání s třetím týmem jejich skupiny FK Rájec-Jestřebí, B mužstvo se utkalo mužstvem Dražovice "B" a naše A mužstvo poměřilo síly s TJ Baník Šardice.

 

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. FK Rájec-Jestřebí 3:1 (2:1)

Střelci: 8. Vojtíšek Marek, 24. Žilka Michal, 57. Vojtíšek Marek - 6. Kala Vojtěch

Naši dorostenci se utkali s mužstvem FK Rájec Jestřebí, které sídlilo na třetím místě jejich skupiny, a tudíž byli naši borci outsiderem. Ovšem toto naši hráči vyvrátili, kdy se oklepali z rychle vstřeleného gólu hostí po pěkné akci, kterou zakončil v 6. minutě Vojtěch Kala. Po této obdržené brance byli naši aktivnější a za necelé 2. minuty se jim podařilo srovnat, kdy střelou z dálky překvapil hostujícího brankáře domácí útočník Marek Vojtíšek. Naši odehráli v prvním poločase skvělou partii, byli důrazní a svou bojovností hráče Rájce-Jestřebí přehráli. Tato aktivita přinesla své ovoce, protože ve 24. minutě vstřelil vedoucí gól Michal Žilka a stav byl 2:1.

Ve druhé půli jsme praktikovali stejný styl fotbalu, jako v první a přehrávali jsme hostující díky naší šikovnosti, bojovnosti a důrazu v osobních soubojích. Naši si i v tomto poločase vytvořili několik šancí a jednu z nich se podařilo proměnit, nyní již dvougólovému Markovi Vojtíškovi, který svou šanci proměnil v 57. minutě. Po třetí vstřelené brance dorostenci usnuli na vavřínech a herní iniciativu přebral soupeř, který si vytvořil několik slibných šancí, které se mu nepodařilo proměnit, díky skvěle chytajícímu Ondrovi Kuchtovi, a proto utkání skončilo 3:1.

 

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Dražovice 7:5 (4:4)

Střelci: 9. Fries Roman, 16. Karásek Antonín, 33. Karásek Antonín, 44. Kočovský Miroslav, 50. Karásek Antonín, 66. Ondráček Jaromír, 0. Slabotinský Jakub - 5. Macháč Zbyněk, 12. Levíček Ondřej, 24. Levíček Ondřej, 39. Levíček Ondřej, 5. Valehrach Jakub

Naše B mužstvo se postavilo poslední týmu OS III.třídy, a proto vstoupili do utkání velice aktivně. První poločas nám nabídl přestřelku, jako na Divokém Západě, jelikož hosté šli do vedení v 5. minutě utkání, kdy se prosadil dříve hrající v barvách TJ Sokol Kobeřice - Zbyněk Machač. Naštěstí jsme nemuseli dlouze čekat na gól od našich borců, kdy se hned v 9. minutě utkání prosadil domáci Roman Fries hlavičkou z malého vápna. Následně šli hosté opět do vedení, prosadil se Levíček Ondřej a naši opět skóre korigovali o 4. minuty později, kdy se prosadil domácí bombér Antonín Karásek a skóre bylo opět 2:2. Hosté se ovšem opět prosadili, jmenovitě Ondřej Levíček vstřelil další branku a Dražovice šly opět do vedení. Antonín Karásek se dostal do další gólové příležitosti ve 33. minutě a skóre se změnilo na 3:3. Avšak toto netrvalo dlouho. Hosté šli zase do vedení ve 39. minutě a hattrick vsítil Ondřej Levíček. Tímto první poločas ještě nekončil, jelikož po jednom z faulů před velkým vápnem hostů se k míči postavil Miroslav Kočovský ml. a prudkou střelou z 18 metrů srovnal skóre na 4:4.

Ve druhém poločase byl průběh totožný, jako v tom první, kdy padala jedna branka za druhou. Naštěstí tentokrát jich více spadlo do branky soupeře, kdy se za naše barvy prosadil v 50. minutě Antonín Karásek, i on dokázal završit hattrick. Následně se prosadil Jaromír Ondráček ml. v 66. minutě a posledním střelcem našeho B mužstva byl Jakub Slabotinský. Hosté poté už jen korigovali skóre na 7:5, což byl i finální výsledek utkání.

 

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Baník Šardice 0:0 (0:0)

Hráči A mužstva se v 16. kole I.B třídy postavili borcům z TJ Baník Šardice. Tento tým se pohybuje přímo uprostřed tabulky této soutěže, kdežto náš tým se krčí uspodu tabulky a je nucen bodovat prakticky v každém domácím zápase, aby se v této třídě udržel. Naši vešli do zápasu s patřičnou vervou, od prvních minut bojovali a vypracovali si dvě gólové příležitosti, které se bohužel nepodařilo proměnit. Tato herní aktivita trvala pouze do 17. minuty, kdy hlavní rozhodčí vyloučil Jana Smetanu, který nejprve inkasoval žlutou kartu za faul, ale následně za nadávky směrem k rozhodčímu červenou. Naši byli najednou v 10 a herní projev se naráz proměnil, jelikož se museli stáhnout hluboko do defenzívy, tzn. bránit a pokusit se hrozit z brejků. Aktivnější v početní výhodě byli hráči Šardic, i když díky jejich gólové impotenci v prvním poločase neproměnili žádnou z šancí, kterou si vypracovali.

Druhý poločas se nesl ve stejné duchu, jako většina prvního poločasu, ale naši občas vystrkovali růžky z protiútoků, i když hráli v deseti, tak v některý částech druhého poločasu byli aktivnější než hráči hostujícího týmu a dostali se do několika zajímavých příležitostí, které bohužel nepřetavili v kýženou branku. Na druhou stranu jsme ve druhé půli měli i pořádnou dávku štěsti, která nám v předchozích utkáních chyběla, protože hostující trefili ve druhé půli třikrát brankovou konstrukci. Naši ovšem na hřišti nechali všechno, předvedli ukázkový týmový výkon. Šardičtí se i v druhé půli nedokázali prosadit a utkání skončilo 0:0

 

no photo

Ostrý start do jarní fáze pro koberský fotbal - 15. kolo

24.03.2019

Tento víkend - 23. a 24. března začal pro naše fotbalisty ostrý start do jarních bojů, jak pro naše A i B mužstvo, tak i pro náš Dorost. Jarní část sezońy zahájil tým koberských dorostenců ve venkovním prostředí, kde se střetl s dorostenci TJ TATRAN Rousínov. Naše B mužstvo odehrálo 15. kolo OS III.třídy v Habrovanech a naše A mužstvo bojovalo o první body v jarní fázi na hrřišti Nikolčic.

 

TJ TATRAN Rousínov vs. TJ Sokol Kobeřice "Dorost" 7:0 (2:0)

Naši hráči začali tento zápase lépe než domácí, kdy v průběhu první půle měli více ze hry a vypracovali si několik slibných situací, kdy Martin Gettinger šel za stavu 0:0 sám na gólmana domácího celku, ale nepodařilo se mu skórovat. Naši borci kontrolovali hru, ale soupeř hrozil z brejků, které se mu dařilo proměňovat, a proto vedl v prvním poločase 2:0. Těsně před koncem první půle se po rohovém kopu ve velkém vápně k odraženému míči dostal Vít Svoboda a napálil míč do břevna domací branky, a proto se i po této akci skóre neměnilo.

Ve druhé půli naši absolutně odpadli a domácí hráči trestali ze smrtících brejků, kdy naše obrana celý zápas naprosto nestíhala zachycovat tyto průniky a ti nás nekompromisně trestali. Ve druhé půli se naši do vyložené gólové akce nedostali a náš gólman pouze tahal míče ze sítě. TATRAN nám v druhém poločase vstítil 5 branek a bylo po zápase.

 

Habrovany vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 2:6 (1:4)

Branky: 17. Fries Roman, 33. Kočovský Miroslav, 40. Karásek Antonín, 43. Slabotinský Jakub, 58. Slabotinský Jakub, 81. Fries Roman

Výborně zahájili vstup do jarní fáze OS III.třídy muži B mužstva, kteří jednoznačně přehráli ve venkovním prostředí A mužstvo Habrovan, kdy využili zkušenosti jejich mužstva, nechali domácí hrát a sami trestali z protiútoků a po prvním poločase byl výsledek 1:4 z pohledu domácích.

V druhé půli se zápas odvíjel totožně a naši navýšili v této půli skóré ještě dvakrát a uštědřili domácím porážku 2:6.

 

1 FK Družstevník Nikolčice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 2:0 (2:0)

Hráči A mužstva se v 15. kole I.B třídy střetli s hráči Nikolčic, kteří po podzimní části okupovali 2. místo tabulky. Naši borci v prvních 15. minutách na domácí vlétli a domácí zatlačili hluboko do defenzívy a vypracovali si dvě velké gólové šance, ve kterých se ocitl Ondřej Noris, kterého zastavil praporek pomezního rozhodčího, který byl zdvižen chybně. Následně se ve velké příležitosti ocitl i Tomáš Kuda, ale nepodařilo se mu propasovat míč za záda brankáře po střele z velkého vápna.

Bohužel za po těchto neproměněných šancích trestali domáci z brejků, kdy se prosadili po první rychle rozehranné akci, kdy se po centru z boku prosadil domácí - Petr Starý. Brejky byly nejsilnější zbraní domácích, kdy se po podobné akci prosmíkl do našeho vápna domácí hráč, došlo ke kontaktu a hlavní rozhodčí zapískal pokutový kop. Ovšem v naší bráně se zaskvěl skvěle chytající Pavel Hloužek, který chytil penaltu i dvě následné dorážky exekutora a skóre se tak nezměnilo. Bohužel ve 26. minutě naše obrana zazmatkovala a po jejich chybě se domácí jednoduše dostali k naší bráně a tutu šanci přetavili v gól. První poločas byl herně velmi vyrovnaný a náš tým byl ve většině pasáží lepším týmem, ale bohužel se nám nedařilo proměňovat vypracované příležitosti.

Druhá půle nesla ve stejně vyrovnaném duchu, jako ta první, i když naši s ubíhajícím časem přebírali více a více kontrolu nad míčem a hnali se dopředu. Byli jsme lepším mužstev, domácí se stáhli do defenzívy a snažili se bránit dvoubrankové vedení. Koberští si opět vypracovali gólové příležitosti, do kterých se dostal rychlonohý Tomáš Kuda, ale opět se nám nedařilo ani jednu z těchto šancí proměnit a skóre se tak do konce utkání už nezměnilo. Každopádně velké pozitivum pro naše barvy, že naši borci hrají vyrovnnaý part s týmy z vrchní poloviny tabulky a aby dosáhli příště na 3 body, musí být efektivnější v zakončení.

 

no photo

Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. Žarošice

16.03.2019 | Muži A

V sobotu - 16. 3. 2019, naše A mužstvo odehrálo poslední přípravné utkání v rámci zimní přípravy, kdy se střetli s mužstvem SK Žarošice, kdy Žarošice hrají OP Hodonín. I přesto byli hráči SK Žarošic vyrovnaným soupeřem pro naše borce do cca 20. minuty prvního poločasu. Od druhé poloviny prvního poločasu naše mužstvo přebralo herní iniciativu a výrazně přehrávalo soupeře, který hrozil z občasných brejků, ale bez úspěchu. Naši hráči si po tuto dobu vytvořili několik dobrých příležitostí, ale bohužel se jim žádnou z nich nepodařilo proměnit.

Obraz hry byl podobný i v druhém poločasu, kdy se našim již podařilo gólově prosadit po pěkné akci, kterou rozjel Radek Polášek, kdy krásnou přihrávkou našel za obranou soupeře rozběhnutého Tomáše Kudu, který samostatný nájezd na soupeřova brankáře bez problému proměnil a naši šli do vedení 1:0. Bohužel tento stav trval jen několik minut, protože soupeřovi hráči po povedené akci srovnali na 1:1. Naši si ještě do konce utkání vytvořili několik šancí, ale trápili se v koncovce, a proto se skóré již nezměnilo.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Žarošice 1:1 (0:0)
Branky: Tomáš Kuda

Jak jsme výše zmiňovali, tak se jednalo o poslední přípravné utkání a v příštím týdnu naše borce čeká již ostré kolo I.B třídy, kde se utkají s mužstvem 1.FK Družstevník Nikolčice. Toto mužstvo po podzimní části soutěže okupovalo druhé místo v tabulce, takže nás čeká tuhý boj o první body v jarní fázi.

no photo

Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. Dambořice

09.03.2019 | Muži A

Jako již tradičně se i tuto sobotu odehrálo připravné utkání v rámci naší zimní přípravy, kdy se tým Kobeřic střetnul s fotbalisty Dambořic. Koberští ve slepené sestavě, kdy se tohoto útkání nezúčastnili někteří hráči spadající do užšího kádru A-týmu, prohráli jednoznačně 0:8.

Na herním projevu našeho mužstva nebylo takřka nic pozitivního, jelikož soupeř celou dobu kontroloval hru, vytvořil si několik dobrých příležitostí, které bez problému proměnil. Kdežto náš tým si za celých 90. minut nevytvořil prakticky žádnou gólovou šanci a měl obrovské problémy s vitalitou a tvrdou hrou soupeřových hráčů.

Je potřeba zmínit, že náš tým dlouhodoběji sužují vážná zranění, kdy ze sestavy vypadl na rok Martin Hobza a nově i Filip Svoboda, který by měl být do 4 týdnů zpět na zeleném pažitu.

Doufejme, že tento debakl nezanechá šrám na psychice našich hráčů a bude je naopak motivovat do dalších bojů, jelikož tímto výsledkem by neměly končit utkání, kdy porovnáváme síly s mužstvem z nižší soutěže.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Dambořice 0:8 (0:4)

no photo

Úspěch koberských nadějí na turnaji v Šaraticích

28.02.2019 | Přípravka mladší

Naše mladé naděje šly do prvních ostrých bojů, které by je měly připravit na jejich fotbalovou kariéru. Koberská přípravka se zúčastnila jejich prvního fotbalového turnaje, který se uskutečnil v hale v Šaraticích, kdy urvali celkově 2. místo. Pro trenéra Pavla Hloužka, který je současně brankářskou jedničkou A-týmu, to byla taktéž premiéra na lavičce koberské přípravky a musíme si říct, že přemiéra velice povedená.

Naši borci zde sehráli dvě utkání, a níže se o nich můžete dozvědět více z úst Pavla Hloužka.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Šaratice 3:0

"Prvni zápas jsme sehráli s týmem Šaratic. Po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli 3:0. Velká gratulace našemu gólmanovi za vychytanou nulu. Já byl v takovém trenérském tranzu, že ani nevím, kdo vsítil góly."

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Otnice 2:3

"Ve druhém zápasu jsme tahali za kratší provaz, kdy jsme prohráli těsně 2:3 s týmem Otnic. Nicméně v tomto zápase kluci bojovali, jak o život, za což je musím pochválit. Nakonec zvítězily zkušenosti a fotbalová vyzrálost družstva Otnic. Musím podotknout, že pořád klukům vysvětluji, že není důležité "zatím" vyhrávat, ale hlavní je, aby je fotbal bavil. Nicméně za sebe musím říct, že i já jsem se nechal strhnout elektrizující atmosférou (hlasatel hlásil vyprodáno) a prahnul jsem po vítězství."

 

Následně trenér Pavel Hloužek zhodnotil jeho roční práci s mladými koberskými fotbalisty: "Ještě nutno říci, že jsme od začátku, co vedu tyto skvělé děti, ta se strašně moc zlepšily. A hlavně mě moc mile překvapily, jak táhnou za jeden provaz, kdy se po fotbale drží za ramena a společně fandí i protihráčům. Kloboucek dolů před nimi, jelikož to není nic nacvičeného, jen jejich spontánní reakce. Ovšem, co mě nejvíce překvapilo a potěšilo, aniž bych o tom věděl, tak vymyslely vlastní pokřik. Zkrátka super večer!"

Doufejme, že se našim nadějím bude dařit čím dál víc a za nějaký rok je uvidíme se prohánět na našem zeleném pažitu za A-tým nebo i někde výš!

 

no photo

Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. TJ Dražovice

23.02.2019 | Muži A

V rámci zimní přípravy naši borci odehráli v sobotu 23. 2. 2019, již třetí přípravné utkání, a to proti mužstvu TJ Dražovice. Naše mužstvo ukořistilo první vítězství v přípravné fázi, kdy vstřelilo 5 branek. Utkání skončilo hokejovým výsledkem 5:3.

Do přípravy se zapojilo i několik koberských dorostenců v čele s Vítkem Svobodou, Michalem Žilkou, Milanem Březinou, Martinem Gettinegerem a v bráně Nikolou Krahulou. Mladíci podali výborné výkony, jak v obranných řadách, tak i útočných, které nezůstaly opomenuty u některých z nich i gólově, kdy se prosadil sedmnáctiletý Michal Žilka společně s Milanem Březinou. Bránu našeho týmu kryl jistě podruhé v řadě Nikola Krahula, který měl několik složitých zákroků, se kterými si bez ostychu poradil.

Herně utkání konečně odpovídalo kvalitě našich i soupeřových hráčů, jelikož se potkaly týmy ze stejné soutěže - 1.B třída dospělých.

Věříme, že první vlaštovka v podobě výhry v zimní přípravě bude naše borce motivovat do dalších bojů, jak v rámci nadcházejících utkání zimní přípravy, tak především do utkání jarní části naší soutěže.

TJ Sokol Kobeřice vs. TJ Dražovice 5:3 (2:2)

Branky: Filip Svoboda, Michal Žilka, Tomáš Florián, Milan Březina, Lukáš Rozbořil

no photo

Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. Měnín

16.02.2019 | Muži A

V rámci zimní přípravy naši borci odehráli v sobotu 16. 2. 2019 přípravné utkání proti mužstvu z Měnína, ve kterém prohráli 2:4. Náš výkon neodpovídal hře, kterou by si všichni představovali. Do dalších zápasů je určitě co zlepšovat a zapracovat na zlepšení, jak fyzické, tak i technické stránce jednotlivých hráčů, abychom byli v jarní fázi soutěže úspěšnější.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Měnín 2:4 (0:1)

Branky: Vít Svoboda, vlastní gól

no photo

Soustředění Rudka 2019

06.02.2019

Naši fotbalisti, jako již každoročně absolvovali soustředění na Hotelu Rudka, které se uskutečnilo od 6. do 10.února, stejně jako v předchozích 3 letech. Na tomto soustředí proběhlo několik tréninkových jednotek v podobě, jak posilovny, výběhů, tak i tréninku na umělé trávě v Boskovicích, které posloužily k zocelení fyzických sil a ducha.

Dále v rámci přípravy A-tým odehrál přátelské utkání s týmem z Kunštátu, ve kterém podlehli místním borcům 1:2.

Následující den většina týmu trávila své osobní volno na bazénu v Boskovicích.

Jako již tradičně všichni zúčastnění zhodnotili toto soustředění, jako velmi vydařené, což se potvrdilo sobotní večerní bujarou zábavou a oslavou narozenin jednoho z hráču.

V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat za zázemí a veškerý servis Hotelu Rudka.

Budeme se na vás těšit i v příštím roce.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2023 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz