Starší Žáci - I. třída, sk. B JmKFS

Poslední zápas

TJ Sokol Kobeřice

1:3

Hustopeče

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Hráči          
Pavel Hloužek   Karolína Bukáčková   Lukáš Kozohorský   Adam Přinosil  
David Bukáček   Maytáš Buřík   Tomáš Kleka   Tadeáš Půček  
Dárius Brezáni   Daniela Buříková   Richard Majdiak   Ondřej Struha  
    Matyáš Capita   Jaroslav Matyáš   Václav Svoboda  
    Dominik Dobrovolný   Adam Navrátil    David Šebeček  
    Matěj Charvát   Jakub Navrátil      
    Josef Petr Jedlička   Adam Ondráček      
    Vojtěch Jedlička   Lukáš Poulíček      

 

Družstva žáků jsou v partnerském vztahu s TJ Šaratice a TJ Otnice.

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 FC Hustopeče 23 21 2 0 100:22 65
2 SK Šlapanice 23 15 4 4 74:29 49
3 TJ Slovan Bzenec - Vracov 23 11 6 6 63:43 39
4 TJ Slavoj Velké Pavlovice - Rakvice 23 11 5 7 57:40 38
5 Sportovní klub Slatina 23 11 4 8 61:46 37
6 TJ SOKOL KOBEŘICE - ŠARATICE 23 10 3 10 73:63 33
7 FC Kyjov 1919 23 10 3 10 38:53 33
8 MFK Modřice - Rajhrad 23 10 2 11 49:53 32
9 SK Slavkov u Brna 23 8 4 11 44:50 28
10 TJ Sokol Novosedly 23 8 4 11 41:56 28
11 FK Valtice 24 7 3 14 42:67 24
12 Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 23 4 8 11 21:41 20
13 SK Křenovice - Újezd 24 5 2 17 54:84 17
14 TJ Velké Bílovice - Zaječí 23 5 2 16 29:90 17
nadpis

Odehrané zápasy

19.5. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Hustopeče 1 - 3
11.5. | 9:00 Slavkov u Brna - TJ Sokol Kobeřice 2 - 2
8.5. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Velké Bílovice-Zaječí 1 - 6
4.5. | 9:00 Valtice - TJ Sokol Kobeřice 3 - 2
27.4. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Slatina 2 - 2
21.4. | 9:00 Novosedly - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
13.4. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Modřice-Rajhrad 2 - 3
6.4. | 9:00 Křenovice-Újezd - TJ Sokol Kobeřice 2 - 5
30.3. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Bzenec-Vracov 5 - 1
23.3. | 9:00 Kyjov - TJ Sokol Kobeřice 2 - 1
4.11. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Velké Pavlovice-Rakvice 1 - 5
29.10. | 9:00 Šlapanice - TJ Sokol Kobeřice 5 - 5
26.10. | 16:00 TJ Sokol Kobeřice - Dambořice 0 - 4
14.10. | 9:00 Hustopeče - TJ Sokol Kobeřice 3 - 1
7.10. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna 4 - 3
30.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Valtice 5 - 3
23.9. | 11:15 Slatina - TJ Sokol Kobeřice 6 - 2
16.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Novosedly 4 - 0
10.9. | 11:00 Modřice-Rajhrad - TJ Sokol Kobeřice 3 - 5
3.9. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Křenovice-Újezd 7 - 1
29.8. | 16:00 Velké Bílovice-Zaječí - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
27.8. | 9:00 Bzenec-Vracov - TJ Sokol Kobeřice 6 - 2
19.8. | 9:30 TJ Sokol Kobeřice - Kyjov 12 - 0

Aktuality

nadpis

Tradiční setkání muzikantů Na Famotě UEFA

TJ Sokol Koběřice a Vlasta Redl uvádí: Tradiční setkání muzikantů na Famotě UEFA Zahrají a zazpívají: Luboš Javůrek & Bokomara Kača Kochta…

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Letonice 2:1 (1:0) Branky: 7' Lukáš Cének, 85' Matěj Matyáš Sestava Pavel Hloužek - Martin…

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 19.5. 14:00 Kobeřice - Letonice Muži B: neděle 19.5. 17:00 Kobeřice - Letonice "B" Starší žáci: neděle 19.5. 9:30 Kobeřice/Šaratice - Hustopeče (hřiště Šaratice) …

Zápasy

nadpis
26.5.
|
9:00
Dambořice - TJ Sokol Kobeřice
2.6.
|
9:30
TJ Sokol Kobeřice - Šlapanice
8.6.
|
13:00
Velké Pavlovice-Rakvice - TJ Sokol Kobeřice

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Matěj Charvát 20
Dominik Dobrovolný 15
Vojtěch Jedlička 14
Lukáš Kozohorský 10
Adam Ondráček 4
Tadeáš Půček 3
Václav Svoboda 2
Ondřej Struha 2
Matyáš Capita 1
Karolína Bukáčková 1
Matyáš Buřík 1
   
   
   
   

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz