Muži A - Okresní přebor

Poslední zápas

TJ Sokol Kobeřice

2:1

Letonice

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Brankáři   Obrana   Záloha   Útok
                 
Pavel Kalouda   Jiří Doležel    Lukáš Cének   Miroslav Havlásek   Roman Jiráček
    Pavel Hloužek   Martin Hobza    Pavel Kalouda   Ondřej Noris
        Jaromír Ondráček   Miroslav Kočovský   Jan Smetana
        Jakub Svoboda   David Lukáč   Filip Svoboda
        Nikos Tachtadžis   Michal Man    
            Matěj Matyáš    
            Stanislav Piňos    
            Lukáš Rozbořil    
            Vít Svoboda    
                 

 

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 TJ Hoštice-Heroltice 22 16 3 3 77:46 51
2 Tělovýchovná jednota Letonice 22 16 2 4 66:27 50
3 TJ SOKOL KOBEŘICE "A" 22 15 2 5 58:28 47
4 TJ Tatran Rousínov "B" 22 12 7 3 77:37 43
5 TJ Lysovice, z.s. 22 12 6 4 50:37 42
6 Tělovýchovná jednota Sokol Otnice 22 13 2 7 63:38 41
7 SK Slavkov u Brna, spolek 22 12 2 8 67:49 38
8 Tělovýchovná jednota Spartak Slavíkovice, z.s. 22 8 4 10 46:50 28
9 FK Křižanovice 22 7 0 15 40:60 21
10 TJ Sokol Brankovice 22 5 4 13 32:55 19
11 FK Pustiměř 22 5 3 14 27:55 18
12 FK Pačlavice-Dětkovice 22 5 1 16 35:78 16
13 Sokol Švábenice 22 3 5 14 33:76 14
14 Tělovýchovná jednota Komořany 22 3 3 16 35:70 12

 

nadpis

Odehrané zápasy

19.5. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Letonice 2 - 1
12.5. | 14:45 Komořany - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
5.5. | 14:00 TJ Sokol Kobeřice - Slavíkovice 3 - 1
27.4. | 16:30 Křižanovice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
21.4. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Rousínov "B" 3 - 2
14.4. | 16:30 Pustiměř - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
7.4. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Lysovice 1 - 1
30.3. | 15:00 Pačlavice-Dětkovice - TJ Sokol Kobeřice 0 - 6
24.3. | 15:00 TJ Sokol Kobeřice - Brankovice 5 - 1
5.11. | 14:00 Otnice - TJ Sokol Kobeřice 4 - 0
28.10. | 14:00 Švábenice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
22.10. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna 2 - 0
15.10. | 15:00 Letonice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 0
8.10. | 10:30 TJ Sokol Kobeřice - Komořany 6 - 1
1.10. | 13:00 Slavíkovice - TJ Sokol Kobeřice 3 - 1
24.9. | 13:00 TJ Sokol Kobeřice - Křižanovice 7 - 2
17.9. | 16:00 Rousínov "B" - TJ Sokol Kobeřice 5 - 1
10.9. | 13:30 TJ Sokol Kobeřice - Pustiměř 3 - 0
2.9. | 14:30 Lysovice - TJ Sokol Kobeřice 1 - 1
26.8. | 10:00 TJ Sokol Kobeřice - Pačlavice-Dětkovice 3 - 0
20.8. | 13:30 Brankovice - TJ Sokol Kobeřice 0 - 2
13.8. | 17:30 Hoštice-Heroltice - TJ Sokol Kobeřice 2 - 0

Aktuality

nadpis

Tradiční setkání muzikantů Na Famotě UEFA

TJ Sokol Koběřice a Vlasta Redl uvádí: Tradiční setkání muzikantů na Famotě UEFA Zahrají a zazpívají: Luboš Javůrek & Bokomara Kača Kochta…

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Letonice 2:1 (1:0) Branky: 7' Lukáš Cének, 85' Matěj Matyáš Sestava Pavel Hloužek - Martin…

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 19.5. 14:00 Kobeřice - Letonice Muži B: neděle 19.5. 17:00 Kobeřice - Letonice "B" Starší žáci: neděle 19.5. 9:30 Kobeřice/Šaratice - Hustopeče (hřiště Šaratice) …

Zápasy

nadpis
25.5.
|
16:30
Slavkov u Brna - TJ Sokol Kobeřice
2.6.
|
14:00
TJ Sokol Kobeřice - Švábenice
9.6.
|
14:00
TJ Sokol Kobeřice - Otnice
16.6.
|
14:00
TJ Sokol Kobeřice - Hoštice-Heroltice

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Jan Smetana 12
Martin Hobza 10
Filip Svoboda 9
Matěj Matyáš 5
Jaromír Ondráček 4
Stanislav Piňos 2
Ondřej Noris 2
Nikos Tachtadžis 2
Jakub Svoboda 2
Miroslav Havlásek 1
Jan Markvart 1
Miroslav Kočovský 1
Jakub Redl 1
David Lukáč 1
Lukáš Rozbořil 1
Lukáš Cének 1
   

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz