Mladší žáci - I. třída, sk. B JmKFS

Poslední zápas

TJ Sokol Kobeřice

3:2

Modřice-Rajhrad

nadpis

Mužstvo

Realizační tým   Hráči          
David Bukáček   Nikolas Bartalos   Radim Kargera   Vojtěch Struha  
Jiří Struha   Mikuláš Bukáček   Jakub Kleka   Nela Svobodová  
Dárius Brezáni   Karolína Bukáčková   Erik Majdiak   Martin Šebeček  
    Hugo Dirbák   Milan Máca   Šimon Štěpánek  
    Martin Hladík   Adam Přinosil   Vlastimil Švestka  
    Filip Hloužek   Filip Přinosil   Jonáš Tureček  
    Josef Petr Jedlička   Kryštof Smetana   Tomáš Vojta  
    Jakub Jochman   Karel Sojka      

 

Družstva žáků jsou v partnerském vztahu s TJ Šaratice a TJ Otnice.

nadpis

Tabulka

# KLUB Z V R P S B
1 MFK Modřice - Rajhrad 17 14 1 2 104:18 43
2 SK Slavkov u Brna 17 13 3 1 70:20 42
3 FC Kyjov 1919 17 13 2 2 96:18 41
4 TJ Slavoj Velké Pavlovice - Rakvice 17 12 2 3 62:31 38
5 SK Šlapanice 17 8 3 6 65:35 27
6 SK Křenovice - Újezd 18 8 1 9 41:48 25
7 TJ SOKOL KOBEŘICE - ŠARATICE 17 7 3 7 45:66 24
8 Tělovýchovná jednota Sokol Dambořice 17 6 4 7 28:36 22
9 FC Hustopeče 17 7 0 10 36:47 21
10 TJ Slovan Bzenec - Vracov 17 6 1 10 46:51 19
11 Sportovní klub Slatina 17 5 0 12 33:84 15
12 TJ Sokol Novosedly 17 4 2 11 25:69 14
13 TJ Velké Bílovice - Zaječí 17 3 1 13 25:73 10
14 FK Valtice 18 1 1 16 29:115 4
nadpis

Odehrané zápasy

13.4. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Modřice-Rajhrad 3 - 2
6.4. | 10:45 Křenovice-Újezd - TJ Sokol Kobeřice 2 - 4
30.3. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Bzenec-Vracov 1 - 2
23.3. | 10:45 Kyjov - TJ Sokol Kobeřice 13 - 1
4.11. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Velké Pavlovice-Rakvice 1 - 1
29.10. | 10:45 Šlapanice - TJ Sokol Kobeřice 6 - 1
26.10. | 17:45 TJ Sokol Kobeřice - Dambořice 0 - 0
14.10. | 10:45 Hustopeče - TJ Sokol Kobeřice 1 - 4
7.10. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Slavkov u Brna 2 - 2
30.9. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Valtice 4 - 3
23.9. | 9:30 Slatina - TJ Sokol Kobeřice 1 - 6
16.9. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Novosedly 1 - 3
10.9. | 9:30 Modřice-Rajhrad - TJ Sokol Kobeřice 16 - 0
3.9. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Křenovice-Újezd 3 - 4
29.8. | 17:45 Velké Bílovice-Zaječí - TJ Sokol Kobeřice 2 - 7
27.8. | 10:45 Bzenec-Vracov - TJ Sokol Kobeřice 1 - 6
19.8. | 11:15 TJ Sokol Kobeřice - Kyjov 1 - 7

Aktuality

nadpis

Víkendové výsledky

A mužstvo Pustiměř - Kobeřice 0:2 (0:0) Branky: 51' Stanislav Piňos, 74' David Lukáč Sestava Pavel Hloužek - Lukáš Cének, Nikos…

Pozvánka na víkend

Muži A: neděle 14.4. 16:30 Pustiměř - Kobeřice Muži B: sobota 13.4. 16:30 Heršpice "B" - Kobeřice Starší žáci: sobota 13.4. 9:30…

Víkendové výsledky

A mužstvo Kobeřice - Lysovice 1:1 (0:0) Branka: 69' Jan Smetana Sestava Pavel Hloužek - Lukáš Cének, Jakub Svoboda,…

Zápasy

nadpis
21.4.
|
10:45
Novosedly - TJ Sokol Kobeřice
27.4.
|
11:15
TJ Sokol Kobeřice - Slatina
1.5.
|
11:15
TJ Sokol Kobeřice - Velké Bílovice-Zaječí
4.5.
|
10:45
Valtice - TJ Sokol Kobeřice
11.5.
|
10:45
Slavkov u Brna - TJ Sokol Kobeřice
26.5.
|
10:45
Dambořice - TJ Sokol Kobeřice
26.5.
|
11:15
TJ Sokol Kobeřice - Hustopeče
2.6.
|
11:15
TJ Sokol Kobeřice - Šlapanice
8.6.
|
14:45
Velké Pavlovice-Rakvice - TJ Sokol Kobeřice

Tabulka střelců

nadpis
Jméno Gólů
Jakub Kleka 9
Vojtěch Struha 7
Mikuláš Bukáček 7
Filip Hloužek 5
Radim Kargera 4
Jakub Jozífek 3
Martin Hladík 2
Erik Majdiak 2
Šimon Štěpánek 2
Jakub Jochman 1
Karolína Bukáčková 1
Jonáš Tureček 1
Lukáš Kotlár 1

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2024 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz