Aktuality

Podzimní fáze - 4. kolo

30.08.2020
no photo

Poslední víkend v měsíci srpnu zavedl naše mužstva na venkovní hříště, kde se měla porvat o body. A-mužstvo odehrálo své utkání ve Vílemovicích, kde se postavilo domácím TJ Vilémovice, jejichž kádr je prošpikovaný bývalými prvoligisty - Patrik Siegl, Petr Švancara a Tomáš Polách. Borci, kteří mají dohromady odehráno v prvoligových soutěžích přes tisíc utkání. B-mužstvo odjelo ke svému klání do nedalých Slavíkovic, kde postavilo domácímu Spartaku Slavíkovice. "Jedině Béčko" čekal velice náročný zápas, protože den předtímto utkáním se bujaře slavilo na rozlučce se svobodou bývalého hráče Benfiky Michala Kočovského.

TJ Vilémovice vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 5:4 (3:2)

Střelci: 8. Jarůšek Tomáš (pen.), 12. Kasálek Martin, 16. Švancara Petr, 47. Švancara Petr, 70. Mikšovský Petr (pen.) - 44. Florian Tomáš, 45. Florian Tomáš, 67. Piňos Stanislav, 83. Toncr Michal

Naše borce o víkendu čekal těžký zápas na půdě Vilémovic v čele s několika bývalými prvoligovými fotbalisty. Nervozita, či nekoncentrovanost se projevila hned v úvodu, kdy po nepodařeném odkopu sudí odpískal spornou penaltu a domácí šli do vedení. O pár minut později se hosté prosadili ještě dvakrát, kdy se po chybě v obraně trefil Kasálek a poté krásnou trefou zvyšoval v 16. minutě už na 3:0 Petr Švancara. Do konce poločasu se hra uklidnila a i naši se začali dostávat do šancí a minutu před koncem poločasu se dvakrát trefil Tomáš Florian.

Bohužel do druhé půle nenastoupili naši vůbec dobře a hned v úvodu si nechali dát gól na 4:2. I nadále byla ale hra vyrovnaná a pro diváka jistě atraktivní, šance byly totiž vidět na obou stranách. I přes vyloučení Martina Poláška se naši nevzdali a opět snížili na rozdíl jediné branky, tentokrát zásluhou střídajícího Stanislava Piňose. O pár minut později ovšem domácí kopali už druhou penaltu v utkání, 5:3. Na konečných 5:4 pak už jen, i s pomocí domácího brankáře, korigoval Michal Toncr.

Spartak Slavíkovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 2:0 (0:0)

Střelci: 56. Orálek Radek, 79. Skokan Milan

"Jedině Béčko" mělo náročný víkendový program, kdy v sobotu slavilo na rozlučce se svobodu bývalého hráče a den poté se mělo utkat v mistrovském utkání na půdě Slavíkovic. Do Slavíkovic dojeli naši borci ve značně společensky unaveném stavu a na střídačce měli pouze jednoho náhradníka. Utkání bylo v prvních minutách velice vyrovnané, kdy se střídaly akce na jedné i druhé straně a naši se snažili převážně hrozit z brejků. Do jednoho takového protiútoku se dostal Jakub Slabotinský, kdy mu na druhé straně nabíhal Antonín Karásek, ale akce po střele Jakuba Slabotinského skončila v náručí domácího brankáře. Naši se většinu poločasu bránili, jelikož proti nim stála i nepřízeň větru, čehož využívali domácí, tlačili nás, ale skvěle chytající Jirka Doležel držel čisté konto. První půle tedy skončila 0:0.

Ve druhé půli byla situace obdobná, jako v té první, to se ovšem změnilo po jedenácti minutách druhé půle, kdy střeleckou smůlu prolomil domácí Radek Orálek a naši prohrávali v 56. minutě 0:1. Tlak domácích sílil, ale na zem je srážela jejich impotence v zakončení a skvěle chytající Jirka Doležel. "Jedině Béčko" se snažilo srovnat stav na 1:1 a nutno říci, že nejblíže k tomu měla střela Mirka Kočovského ml., který po odpískaném faulu natáhl cca z 30 metrů a míč hnaný silným větrem skončil na břevně s odrazem před brankovou čáru. Poté se našim podařilo vytvořit ještě několik povedených akcí, ale bohužel žádná z nich neskončila gólem. V 79. minutě po zmatku v naší obraně po zahraném rohu navýšil na 0:2 z našeho pohledu hlavičkou domácí Milan Skokan a toto byl také konečný výsledek utkání.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2021 © všechna práva vyhrazena