Aktuality

Úspěch koberských nadějí na turnaji v Šaraticích

28.02.2019 | Přípravka mladší
no photo

Naše mladé naděje šly do prvních ostrých bojů, které by je měly připravit na jejich fotbalovou kariéru. Koberská přípravka se zúčastnila jejich prvního fotbalového turnaje, který se uskutečnil v hale v Šaraticích, kdy urvali celkově 2. místo. Pro trenéra Pavla Hloužka, který je současně brankářskou jedničkou A-týmu, to byla taktéž premiéra na lavičce koberské přípravky a musíme si říct, že přemiéra velice povedená.

Naši borci zde sehráli dvě utkání, a níže se o nich můžete dozvědět více z úst Pavla Hloužka.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Šaratice 3:0

"Prvni zápas jsme sehráli s týmem Šaratic. Po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli 3:0. Velká gratulace našemu gólmanovi za vychytanou nulu. Já byl v takovém trenérském tranzu, že ani nevím, kdo vsítil góly."

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Otnice 2:3

"Ve druhém zápasu jsme tahali za kratší provaz, kdy jsme prohráli těsně 2:3 s týmem Otnic. Nicméně v tomto zápase kluci bojovali, jak o život, za což je musím pochválit. Nakonec zvítězily zkušenosti a fotbalová vyzrálost družstva Otnic. Musím podotknout, že pořád klukům vysvětluji, že není důležité "zatím" vyhrávat, ale hlavní je, aby je fotbal bavil. Nicméně za sebe musím říct, že i já jsem se nechal strhnout elektrizující atmosférou (hlasatel hlásil vyprodáno) a prahnul jsem po vítězství."

 

Následně trenér Pavel Hloužek zhodnotil jeho roční práci s mladými koberskými fotbalisty: "Ještě nutno říci, že jsme od začátku, co vedu tyto skvělé děti, ta se strašně moc zlepšily. A hlavně mě moc mile překvapily, jak táhnou za jeden provaz, kdy se po fotbale drží za ramena a společně fandí i protihráčům. Kloboucek dolů před nimi, jelikož to není nic nacvičeného, jen jejich spontánní reakce. Ovšem, co mě nejvíce překvapilo a potěšilo, aniž bych o tom věděl, tak vymyslely vlastní pokřik. Zkrátka super večer!"

Doufejme, že se našim nadějím bude dařit čím dál víc a za nějaký rok je uvidíme se prohánět na našem zeleném pažitu za A-tým nebo i někde výš!

 

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2023 © všechna práva vyhrazena

www.sokolkoberice.cz