13.09.2020

6. kolo připravilo pro naše borce ostré venkovní utkání, kdy A-mužstvo zamířilo do Vysočan, aby se utkalo s domácím mužstvem FK Vysočany - Šošůvka. B-mužstvo zavítalo do nedalekých Bošovic, kde se utkalo s "Janky" z SK Bošovic. Obě dvě naše mužstva čekala nelehká utkání, ve kterých se měly pokusit urvat body.

FK Vysočany - Šošůvka vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 1:3 (1:1)

Střelci: 4. Sychra Tomáš - 21. Svoboda Filip, 70. Svoboda Filip, 92. Toncr Michal

Naši borci po předchozí domácí výhře chtěli uspět i ve venkovním prostředí, avšak v cestě jim stáli domácí hráči, které dobře známe z předchozích ročníků, takže jsme věděli, že nás bude čekat složitý úkol, abychom pokořili tohoto houževnatého soupeře. Naši hráči zažili katastrofální start do utkání, kdy ve 4. minutě po brance domácího Tomáše Sychry vedli vysočanští 1:0. Vypracovali jsme si opět několik dobrých příležitostí, které bohužel neskončily gólem. To se však změnilo ve 21. minutě, kdy srovnal za naše barvy Filip Svoboda a stav utkání byl 1:1. Po této akci však pokračovala gólová impotence našich, a proto první poločas skončil 1:1.

Druhý poločas začal v podobném gardu, ale jen do 70. minuty, kdy se opět prosadil náš Filip Svoboda a poslal náš tým do vedení 2:1. Hra se z naší strany uklidnila, začali jsme herně dominovat a přitlačili domácí na vlastní půli. Vysočanští hrozili dlouhými nakopávanými míči za obranu, ale toto na naše borce nestačilo. Pojistku v podobě třetího gólu přidal v 92. minutě Michal Toncr, který se prosadil při zahrávání rohového kopu, kdy si domácí gólman nešťastně tento centr srazil do vlastní brány. Naši tímto utkáním navázali na domácí výhru a přivezli si z Vyšočan - Šošůvky tři velice cenné body.

SK Bošovice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 3:4 (2:1)

Střelci: 2. Haman Lukáš, 25. Bohdálek Viktor, 70. Skulínek Martin - 17. Kadlec Tomáš, 55. Florian Tomáš, 58. Antonín Karásek, 71. Svoboda Jakub

"Jedině BÉČKO" zavítalo do Bošovic, kde chtělo změnit bídnou herní bilanci z posledních dvou utkání, jelikož jednou prohrálo a jednou remizovalo. To se mělo změnit v Bošovicích, kde není vůbec lehké vyhrávat a fotbalové bitvy zde v minulosti připomínaly spíš válku, než fotbal. Začátek utkání byl pro naše hráče katastrofální, protože po necelých dvou minutách hry se domácí prosadili a vedli 1:0. Bošovice na "Jedině BÉČKO" vlítli od začátku utkání a mačkali náš tým jako citron, ale nepodařilo se jim prosadit, díky skvěle chytajícímu Jirkovi Doleželovi, který chytil v úvodních minutách několik jasných gólů. V 17. minutě se naši hráči dostali na polovinu soupeře a vypracovali si nebezpečnou šanci, kdy se krásnou střelou před vápnem prosadil Tomáš Kadlec a srovnal na 1:1. Hra našich se uklidnila a vypracovali si pár dobrých šancí, ale ani jedna z nich neskončila vstřelenou brankou. Toho využili domácí a ve 25. minutě šli do vedení 2:1 po úniku krajního záložníka. Bošovice naše v prvním poločase tlačili a vypracovali si minimálně deset 100% šancí, které díky Bohu pro naše neproměnili. První půle tedy skončila 2:1 pro Bošovice.

Do druhé půle naběhl jiný tým, protože na naší straně došlo k několika střídáním, které naší hře prospěly. Naše hra se uklidnila a místo nakopávaných míčů, kterými se náš tým prezentoval v první půli se míč dostal na zem. Díky tomuto hernímu stylu naši v 55. minutě srovnali, kdy se prosadil Tomáš Florian. V 58. minutě poslal naše do vedení Antonín Karásek, který skóroval do prázdné brány po nahrávce Tomáš Floriana, který soupeřovu obranu doslova zesměšnil, když prošel sám přes čtyři bránící hráče. V 70. minutě vystrčili domácí opět růžky, kdy se jim podařilo srovnat na 3:3, ale jejich radost trvala jen minutu, kdy v 71. minutě vstřelil vítězný gól hlavou Jakub Svoboda po rohovém kopu. Utkání tedy skončilo 3:4 z pohledu domácích.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2020 © všechna práva vyhrazena