Aktuality

Podzimní fáze - 2. kolo

16.08.2020
no photo

Polovina měsíce srpna naše borce, jak z A-mužstva, tak i B-mužstva vyslala v rámci 2. kola do venkovního prostředí, aby se zde obě mužstva porvala o cenné body do tabulky jejích soutěží. B-mužstvo své dopolední utkání sehrálo ve Vícemilicích v neděli, kde se postavilo domácím v jejich prvním utkání po COVID pauze a někteří z hráčů z našich řad viděli kopačák po více jak třičtvrtě roce. A-mužstvo sehrálo své utkání proti FC Veverská Bítýška v neděli odpoledne, kdy se toto utkání odehrálo na hřišti v Dolních Loučkách a naši borci po úvodní výhře měli za cíl vyloupit hriště domácích a přivézt do Kobeřic tři body.

Tělovýchovná jednota Vícemilice vs. TJ Sokol Kobeřice "B" 6:3 (2:2)

Střelci: 7. Kürti Jan, 37. Lazor Jaromír, 50. Vala Lukáš, 83. Lazor Jaromír, 85. Vala Lukáš, 86. Vrána Martin - 20. Kadlec Tomáš, 36. Karásek Antonín, 48. Karásek Antonín

Tento nám dobře známý soupeř, který působil dlouhodobu s naším A-můžstvem v Okresním přeboru Vyškov v minulosti kompletně restrukturalizoval celý tým, kdy se odhlásil ze soutěže a následně se přihlásil do OS IV. třídy, kterou obratem vyhrál. V nedělním horkém dopoledni se tedy naše "Jedině Béčko" utkalo s A-mužstvem z Vícemilic. Domácí na naše hráče od první minuty začali výrazně tlačit a měli hned v úvodu utkání několik vyložených šancí, které nedokázali proměnit, díky skvěle chytajícímu Jirkovi Doležalovi. Bohužel v 7. minutě utkání "vsítili" domácí první gól utkání, který byl velice sporný. Tomáš Kadlec ve 20. minutě srovnal skóre na 1:1, kdy dorážel střelu Antonína Karáska. První půle patřila koberskému Antonínovi Karáskovi, který cvičil domácí obranu takovým způsobem, že ve 36. minutě vstřelil gól na 2:1 z našeho pohledu. Avšak takovýto stav nevydržel dlouho a domácí minutu na to srovnali na 2:2. První poločas tedy skončil remízou, ale je nutné říct, že domácí měli herně značnou převahu nad našimi borci.

Začátek druhého poločasu byl z naší strany výrazně lepší, když se nám hned na jeho úvodu podařilo po krásné akci vstřelit gól na 3:2. Střelcem této branky nebyl nikdo jiný než Antonín Karásek, který dělal domácí obraně obrovské problémy. Hosté však dokázali pět minut po této brance opět srovnat, kdy gól vstřelil Lukáš Vala, který v minulosti působil v Kobeřicích. Po této brance si naši hráči vytvořili jednu vyloženou šanci, kterou se nepodařilo proměnit Tondovi Karáskovi. S přibývajícími minutami druhého poločasu bylo vidět, že našim dochází síly a nepomohly ani střídaní na naší straně. Tento nedostatek sil se projevil v posledních minutách utkání, kdy jsme inkasovali 3 góly ve čtyřech minutách a konečný výsledek tak byl 6:3 pro domácí.

FC Veverská Bítýška vs. TJ Sokol Kobeřice "A" 0:3 (0:1)

Střelci: 15. Florián Tomáš, 60. Svoboda Filip, 77. Florián Tomáš

V neděli odehrálo naše Áčko druhé soutěžní utkání s Veverskou Bítýškou, kdy se utkání odehrálo v Dolních Loučkách. Vyrovnaný první poločas moc šancí nenabídnul, až v 15. minutě se po vyhraném hlavičkovém souboji Filipa Svobody s přehledem prosadil Tomáš Florian. Důležitým okamžikem celého zápasu byla jistě penalta domácích, kterou dokázal náš golman Vojta Přerovský zneškodnit.

Do druhé půle nastoupili domácí už pouze v 10 hráčích, po vyloučení jednoho z obránců, na herním projevu to ovšem moc znát nebylo. Domácí ani jednu ze svých šancí neproměnili, a tak mohl v 60. minutě po přihrávce ve vápně od Michala Toncra zvýšít na 0:2 Filip Svoboda. Domácí museli hru otevřít, tím se naskytlo několik příležitostí na rychlé protiútoky. Jeden z nich dokázal po vybojovaném míči na půli hřiště proměnit Tomáš Florian, kdy mu míč nachystal Tomáš Kuda. Naši si i přes značnou absenci v hráčském kádru dokázali se soupeřem poradit a z Dolních Louček si odvezli cenné tři body, které je vystřelily na celkově druhou příčku v tabulce I.B třídy.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2020 © všechna práva vyhrazena