08.08.2020

Soutěžní utkání amaterkých fotbalových soutěží jsou opět tu a v 1. kole svedl los proti sobě naše A-mužstvo proti A-mužstvu TJ Sokol Bohdalice. Oba dva týmy se znají z minulosti, kdy společně působily v okresním přeboru Vyškov, a také z minulého ročníku I.B třídy, kam bohdaličtí postoupili. B-mužstvo prozatím své první utkání v nové sezoně neodehrálo, jelikož první kolo bylo odloženo až na listopad a ve III. třídě OS bude soutěž začínat až 2. kolem, a to v neděli 16. 8. 2020 v 10:00 ve Vícemilicích.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Bohdalice 3:1 (2:0)

Střelci: 21. Florian Tomáš, 37. Florian Tomáš, 69. Havlásek Miroslav - 58. Pacula Petr

V sobotu přívali koberští na domácím pažitu TJ Sokol Bohdalice a odstartovali tak novou sezonu I.B třídy skupiny A. První minuty tohoto utkání byly velice vyrovnané, ale po jejich uplynutí začali koberští jasně dominovat a vytvořili si několik velice slibných šancí, které bohužel brankou neskončily. Jako první rozvlnil síť hostí až pokutový kop, který po faulu na Ondřeje Norise s přehledem zakončil staronový koberský kanonýr Tomáš Florian a ve 21. minutě tak bylo utkání 1:0 pro naše barvy. Útočné duo - Florian a Noris se podílelo i na druhé brance utkání, kdy po centru Ondřeje Norise krásně zakončil opět Tomáš Florian a v 37. minutě byl stav utkání 2:0 pro TJ Sokol Kobeřice. Do kabin se tak šlo s pohodlným náskokem 2:0.

Do druhé půle nevstoupili naši nejlépe a hosté v 58. minutě dokázali snížit z jejich pohledu na 1:2 a o tuto branku se postaral Petr Pacula. Následně byla hra vyrovnaná, avšak o klid na duši samotných hráčů i koberských fanoušků se postaral necelých 20 minut před koncem utkání Miroslav Havlásek, který dotlačil míč do sítě po skvělém centru Michala Toncra a stanovil tak konečné skóre na 3:1 pro domácí borce.

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2020 © všechna práva vyhrazena