03.11.2019

S měsícem listopadem přišlo i poslední, ale v soutěžní hierarchii první kolo celé soutěže, které naše mužstva odehrála ve venkovních prostředích. A mužstvo se vydalo na cestu do Lipovce, kde se utkalo s domácími borci z SK Sokol Lipovec. Áčko bylo navnazeno dvěma výhrami po sobě, které jim pomohly se odlepit ode dna jejich skupiny a pomalými krůčky se naši borci sunou výš a výš.

"Jedině Béčko" vyrazilo do bitvy do nedalekých Heršpic, kde se utkalo s domácími, kteří se krčili na samém konci tabulky a měli by pro naše třešničkou na dortu, avšak tyto utkání nabízely vždy maximální zapálení obou mužstev a favorit nebyl nikdy předem daný.

Sportovní klub Sokol Lipovec vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 1:1 (0:0)

Střelci: 60. Sedlák Richard (pen.) - 57. Kuda Tomáš

TJ Heršpice o.s. vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice "B" 3:2 (1:2)

Střelci: 30. Němec Jiří, 64. Knésl Karel, 90. Knésl Karel - 2. Kadlec Tomáš, 37. Kadlec Tomáš