06.10.2019

Další týden v letošním roce utekl jako voda a byl zde víkend, se kterým přišlo i 10. kolo fotbalových soutěží v Jihomoravském kraji. Naše mužstva čekala utkání v domácím i venkovním prostředí, kdy A-mužstvo odehrálo svoje utkání na domácím pažitu proti borcům z FC Boskovic "B". A-mužstvo se utkalo s mužstvem, které je jejich sousedem v soutěžní tabulce, jelikož se obě mužstva krčí na posledních místech I.B třídy a naši borci potřebovali nutně urvat 3 body, protože výhru nepocítili už hodně dlouho. B-mužstvo si udělalo výlet do nedalekých Křenovic, kde se utkalo s tamním B-mužstvem a byl to souboj úplně jiný, jelikož se obě mužstva držela bezproblémově ve středu soutěžní tabulky III.třídy. Navíc se "Jedině Béčko" snažilo už o čtvrtou výhru v řadě.

Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice "A" vs. FC Boskovice, z.s. 4:0 (3:0)

Střelci: 25. Rozbořil Lukáš, 27. Papež Ondřej, 43. Piňos Pavel, 73. Ondráček Robin

SK Křenovice, z.s. vs. Tělovýchovná jednota Sokol Kobeřice 1:3 (1:2)

Střelci: 4. Paleček Petr - 13. Skoupý Ondřej, 30. Karásek Antonín, 57. Skoupý Ondřej