01.09.2019

5. kolo pro naše mužstva znamenalo, že musí vyjet za hranice Kobeřic a utkat se svými protivníky ve venkovním prostředí. A-mužstvo se vydalo do Babic nad Svitavou, kde se utkali s domácím celkem SK Babice nad Svitavou, chtěli zde uhrát cenné body, jelikož předchozí výsledky byly opravdu tristní a naši borci se usadili na posledním místě I.B třídy. B-mužstvo vyjelo na steč do nedalekých Habrovan, kde chtělo uloupit 3 body, jelikož v minulé sezóně domácí v obou utkáních porazilo.

V neposlední řadě se vydali i naši nejmladší sbírat první zápasové zkušenosti, kdy se mladší i starší přípravka utkala v domácím prostředí s mužstvy ze Šaratic.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. SK Babice nad Svitavou 1:6 (1:3)

Střelci: 9. Piňos Stanislav - 3. Dobeš Jakub, 13. Kučera Martin, 32. Malíř Miroslav, 66. Dobeš Jakub, 77. Dobeš Jakub, 82. Beránek Lukáš

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. TJ Habrovany, spolek 6:2 (3:2)

Střelci: 12. Kočovský Miroslav, 33. Redl Jakub - 14. Pořízek Lukáš, 25. Pořízek Lukáš, 39. Zima Lukáš, 51. Masařík Filip, 76. Pořízek Lukáš, 78. Zima Lukáš