Aktuality

Jarní fáze - 24. kolo

02.06.2019
no photo

Letošní jarní část všech soutěží se nezvratně blíží svému konci a v rámci 24. kola se naše mužstva utkaly na domácím svatostánku. A mužstvo se na domácí půdě utkal s druhým týmem celé soutěžě TJ Velké Bílovice. Koberský dorost se utkal také s druhým mužstvem celé soutěže, a to s SK Olympia Ráječko a jako poslední naše B mužstvo v neděli přivítalo hosty ze Zbýšova.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Velké Bílovice 1:1 (1:0)

Střelci: 33. Kadlec Tomáš - 89. Osička Ondřej

Koberské “Áčko” bylo připraveno se ve 25. kole porvat o body proti silnému mužstvu z Velkých Bílovic. Do zápasu domácí nevstoupili špatně, byli aktivní a vytvářeli si zajímavé příležitosti. Avšak hostující celek nám nedal nic zadarmo a i oni si začali vytvářet slibné šance, ale golman Pavel Hloužek jim zdatně odolával. Zápas byl vyrovnány, hrálo se na obě strany a hosté jakoby byli zaskočeni hrou domácích. Ovšem ve 33. minutě předvedl zajímavou akci Martin Polášek, který podržel míč a následně vyslal krásný míč za obranu na Tomáše Kadlece a ten se nemýlil, 1:0. Do kabin tak šli spokojenější domácí.

Do druhého poločasu vstoupili hosté v úplně jiném rozpoložení, naši nestíhali a hosté se dostali do několika gólových příležitostí, které však končili buď na pozorném brankáři domácích, nebo vedle. Po několika minutovém tlaku hostí, se hra opět trochu srovnala a i domácí se snažili něco vymyslet. V 79. minutě ovšem viděl hostující hráč Lukáš Sycha druhou žlutou kartu za řeči během pár minut a musel tak do sprch. To už pro domácí vypadalo velmi dobře a zdálo se, že doma po dlouhé době opět uhrají 3 body. Hosté se ale nevzdali a minutu před koncem po nedohodě v naší obraně vyrovnal Ondřej Osička na konečných 1:1.

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. SK Olympia Ráječko 1:3 (1:2)

Střelci: 3. Březina Milan - 7. Souček Jan, 31. Palacký Patrik, 80. Souček Jan (pen.)

Dorost doma v neděli přivítal klub Olympia Ráječka a do zápasu vstoupil velice dobře. Už ve 3. minutě hry se po rohovém kopu Pavla Urbana prosadil úplně volný Milan Březina a domácí tak šli do vedení 1:0. Avšak vedení domácích nemělo dlouhého trvání, kdy se po protiútoku prosadil Jan Souček a srovnal tak stav na 1:1. Šance byly vidět na obou stranách, dalším skórujícím hráčem byl ve 31. minutě, bohužel pro nás, hostující Patril Palacký a hosté se ujali vedení 1:2. Poté, co rozhodčí neodpískal sporný zákrok na jednoho z domácích ve vápně hostů, se už nic zásadního nestalo a na tabuli tak po 45 minutách svítilo skóre 1:2.

Druhý poločas začali lépe domácí, měli více ze hry, vytvořili si i pár šancí, gólem však žádná z nich neskončila. Zhruba 20 minut před koncem se do zajímavého úniku dostal Marek Vojtíšek, který byl v pokutovém území nedovoleně zastaven a domácí tak dostali výhodu pokutového kopu. K míči si stoupnul Milan Březina, jeho střelu však pěkným zákrokem zlikvidoval golman hostů Adam Včelař. A když domácí svoji přiležitost z penalty nevyužili, dostali šanci také hosté. Míč si vzal střelec první branky hostů Jan Souček a nemýlil se. Hosté si tak po výsledku 1:3 odváží plný počet bodů.

TJ Sokol Kobeřice "B" vs. Tělovýchovná jednota Sokol Zbýšov 5:3 (2:1)

Střelci: 15. Kočovský Miroslav, 22. Redl Jakub, 51. Kočovský Miroslav, 87. Rozbořil Lukáš, 89. Kočovský Miroslav - 7. Lindner Patrik, 49. Krošlák Tomáš, 82. Kabrhel Miloslav

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2019 © všechna práva vyhrazena