Aktuality

Jarní fáze - 22. kolo

19.05.2019
no photo

S dalším týdnem přišlo 22. kolo fotbalových soutěžích, ve kterých figurují naše mužstva. A mužstvo se na domácím hřišti střetlo s borci z TJ Sokol Kněždub, B mužstvo doma přivítalo hráče SK Bošovice a naši dorostenci se utkali s hráči TJ Tatran Starý Lískovec, kteří figurují v I.třídě dorostu jednoznačně na prvním místě celé tabulky.

TJ Sokol Kobeřice "A" vs. TJ Sokol Kněždub 0:3 (0:1)

Střelci: 33. Grabec Roman (pen.), 68. Dufka Michael, 87. Kábrt Lukáš (pen.)

Naše A mužstvo se v sobotu před domácími fanoušky utkalo s fotbalisty z Kněždubu, podle postavení v tabulce byl favorit zřejmý, naši do utkání ale vstoupili s tím, že chtějí zvítězit. Bohužel se nám první poločas moc nevydařil. Hosté byli aktivnější, vytvářeli si více šancí a byť první spornou situaci, do které byl zapleten náš golman Pavel Hloužek sudí neodpískal, tu druhou, po zákroku Jary Ondráčka už ano. K pokutovému kopu se postavil Roman Grabec, bezpečně proměnil a do kabin se tak šlo za poločasového stavu 0:1.

Do druhé půle však domácí vstoupili jako vyměnění. Po pár minutách měli na kontě několik vyložených šancí, které se jim však bohužel nepodařilo proměnit a hosté tak mohli znovu vyrovnat hru, aby pak následně z rychlého protiútoku mohl zvýšit na 0:2 Dufka Michael, ke kterému se dostal odražený míč a ten tak bezpečně zakončil. Našim už se nepodařilo vrátit zpátky do zápasu a po další penaltě z před konce utkání, kterou proměnil Lukáš Kábrt bylo jasné, že naši si opět body nepřipíší.

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. TJ Tatran Starý Lískovec 0:6 (0:2)

Střelci: 20. Rada Milan, 40. Rada Milan, 71. Chlubna Daniel, 77. Rada Milan, 83. Božek Kazimír, 87. Božek kazimír

Hráči dorostu doma přivítali vedoucí tým tabulky Starý Lískovec, který byl už od začátku výrazně aktivnější, a tak se relativně brzo dostal do vedení, kdy nařízenou penaltu proměnil Milan Rada. Poté se hra trochu uklidnila a i naši dorostenci o sobě dali vědět. Ke gólu to však nevedlo. Těsně před poločasem se pak znovu trefil Milan Rada a naši tak prohrávali po poločase 0:2.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky však domácí nastoupili o mnoho aktivněji než do té první. Šancí, do kterých se dostali snad všichni naši ofenzivní hráči, bylo hodně, některé vypadaly velmi slibně, bohužel ani z těch největších gól nepadl, a tak dostali hosté po brejkové příležitosti možnost zvýšit na 0:3, což se povedlo Danielovi Chlubnovi. To byl klíčový okamžik celého zápasu, domácí jakoby přestali hrát a hosté tak vstřelili další 3 branky, kdy se 2x trefil Kazimír Božek a jednou Milan Rada, který tak zkompletoval hattrick. Našim se tak nepodařilo navázat na předchozí výhru a s celkem, který míří za postupem doma prohráli 0:6.

TJ Sokol Kobeřice "Dorost" vs. SK Bošovice 0:5 (0:1)

Střelci: 6. Haška Marcel (pen.), 48. Tesařík Tomáš, 70. Urban Karel, 76. Urban Karel, 89. Urban Karel

Tvorba webu: H-optimal | CMS | 2019 © všechna práva vyhrazena