Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. Žarošice

16.03.2019 | Muži A

V sobotu - 16. 3. 2019, naše A mužstvo odehrálo poslední přípravné utkání v rámci zimní přípravy, kdy se střetli s mužstvem SK Žarošice, kdy Žarošice hrají OP Hodonín. I přesto byli hráči SK Žarošic vyrovnaným soupeřem pro naše borce do cca 20. minuty prvního poločasu. Od druhé poloviny prvního poločasu naše mužstvo přebralo herní iniciativu a výrazně přehrávalo soupeře, který hrozil z občasných brejků, ale bez úspěchu. Naši hráči si po tuto dobu vytvořili několik dobrých příležitostí, ale bohužel se jim žádnou z nich nepodařilo proměnit.

Obraz hry byl podobný i v druhém poločasu, kdy se našim již podařilo gólově prosadit po pěkné akci, kterou rozjel Radek Polášek, kdy krásnou přihrávkou našel za obranou soupeře rozběhnutého Tomáše Kudu, který samostatný nájezd na soupeřova brankáře bez problému proměnil a naši šli do vedení 1:0. Bohužel tento stav trval jen několik minut, protože soupeřovi hráči po povedené akci srovnali na 1:1. Naši si ještě do konce utkání vytvořili několik šancí, ale trápili se v koncovce, a proto se skóré již nezměnilo.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Žarošice 1:1 (0:0)
Branky: Tomáš Kuda

Jak jsme výše zmiňovali, tak se jednalo o poslední přípravné utkání a v příštím týdnu naše borce čeká již ostré kolo I.B třídy, kde se utkají s mužstvem 1.FK Družstevník Nikolčice. Toto mužstvo po podzimní části soutěže okupovalo druhé místo v tabulce, takže nás čeká tuhý boj o první body v jarní fázi.