Úspěch koberských nadějí na turnaji v Šaraticích

28.02.2019 | Přípravka mladší

Naše mladé naděje šly do prvních ostrých bojů, které by je měly připravit na jejich fotbalovou kariéru. Koberská přípravka se zúčastnila jejich prvního fotbalového turnaje, který se uskutečnil v hale v Šaraticích, kdy urvali celkově 2. místo. Pro trenéra Pavla Hloužka, který je současně brankářskou jedničkou A-týmu, to byla taktéž premiéra na lavičce koberské přípravky a musíme si říct, že přemiéra velice povedená.

Naši borci zde sehráli dvě utkání, a níže se o nich můžete dozvědět více z úst Pavla Hloužka.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Šaratice 3:0

"Prvni zápas jsme sehráli s týmem Šaratic. Po velmi dobrém výkonu jsme vyhráli 3:0. Velká gratulace našemu gólmanovi za vychytanou nulu. Já byl v takovém trenérském tranzu, že ani nevím, kdo vsítil góly."

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Otnice 2:3

"Ve druhém zápasu jsme tahali za kratší provaz, kdy jsme prohráli těsně 2:3 s týmem Otnic. Nicméně v tomto zápase kluci bojovali, jak o život, za což je musím pochválit. Nakonec zvítězily zkušenosti a fotbalová vyzrálost družstva Otnic. Musím podotknout, že pořád klukům vysvětluji, že není důležité "zatím" vyhrávat, ale hlavní je, aby je fotbal bavil. Nicméně za sebe musím říct, že i já jsem se nechal strhnout elektrizující atmosférou (hlasatel hlásil vyprodáno) a prahnul jsem po vítězství."

Následně trenér Pavel Hloužek zhodnotil jeho roční práci s mladými koberskými fotbalisty: "Ještě nutno říci, že jsme od začátku, co vedu tyto skvělé děti, ta se strašně moc zlepšily. A hlavně mě moc mile překvapily, jak táhnou za jeden provaz, kdy se po fotbale drží za ramena a společně fandí i protihráčům. Kloboucek dolů před nimi, jelikož to není nic nacvičeného, jen jejich spontánní reakce. Ovšem, co mě nejvíce překvapilo a potěšilo, aniž bych o tom věděl, tak vymyslely vlastní pokřik. Zkrátka super večer!"

Doufejme, že se našim nadějím bude dařit čím dál víc a za nějaký rok je uvidíme se prohánět na našem zeleném pažitu za A-tým nebo i někde výš!