Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. Dambořice

09.03.2019 | Muži A

Jako již tradičně se i tuto sobotu odehrálo připravné utkání v rámci naší zimní přípravy, kdy se tým Kobeřic střetnul s fotbalisty Dambořic. Koberští ve slepené sestavě, kdy se tohoto útkání nezúčastnili někteří hráči spadající do užšího kádru A-týmu, prohráli jednoznačně 0:8.

Na herním projevu našeho mužstva nebylo takřka nic pozitivního, jelikož soupeř celou dobu kontroloval hru, vytvořil si několik dobrých příležitostí, které bez problému proměnil. Kdežto náš tým si za celých 90. minut nevytvořil prakticky žádnou gólovou šanci a měl obrovské problémy s vitalitou a tvrdou hrou soupeřových hráčů.

Je potřeba zmínit, že náš tým dlouhodoběji sužují vážná zranění, kdy ze sestavy vypadl na rok Martin Hobza a nově i Filip Svoboda, který by měl být do 4 týdnů zpět na zeleném pažitu.

Doufejme, že tento debakl nezanechá šrám na psychice našich hráčů a bude je naopak motivovat do dalších bojů, jelikož tímto výsledkem by neměly končit utkání, kdy porovnáváme síly s mužstvem z nižší soutěže.

TJ Sokol Kobeřice u Brna vs. Dambořice 0:8 (0:4)