Přípravné utkání: Kobeřice u Brna vs. TJ Dražovice

23.02.2019 | Muži A

V rámci zimní přípravy naši borci odehráli v sobotu 23. 2. 2019, již třetí přípravné utkání, a to proti mužstvu TJ Dražovice. Naše mužstvo ukořistilo první vítězství v přípravné fázi, kdy vstřelilo 5 branek. Utkání skončilo hokejovým výsledkem 5:3.

Do přípravy se zapojilo i několik koberských dorostenců v čele s Vítkem Svobodou, Michalem Žilkou, Milanem Březinou, Martinem Gettinegerem a v bráně Nikolou Krahulou. Mladíci podali výborné výkony, jak v obranných řadách, tak i útočných, které nezůstaly opomenuty u některých z nich i gólově, kdy se prosadil sedmnáctiletý Michal Žilka společně s Milanem Březinou. Bránu našeho týmu kryl jistě podruhé v řadě Nikola Krahula, který měl několik složitých zákroků, se kterými si bez ostychu poradil.

Herně utkání konečně odpovídalo kvalitě našich i soupeřových hráčů, jelikož se potkaly týmy ze stejné soutěže - 1.B třída dospělých.

Věříme, že první vlaštovka v podobě výhry v zimní přípravě bude naše borce motivovat do dalších bojů, jak v rámci nadcházejících utkání zimní přípravy, tak především do utkání jarní části naší soutěže.

TJ Sokol Kobeřice vs. TJ Dražovice 5:3 (2:2)

Branky: Filip Svoboda, Michal Žilka, Tomáš Florián, Milan Březina, Lukáš Rozbořil